MIUI 11 [ Android Q ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Beta 20.3.27

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Gecenin bu saatinde çeşit çeşit metodlar denemeye çalışıyorum. Eğer başaramazsam satmayı düşünüyorum. 2500 e Samsung S9plus alırım 2.el mis gibi sorunsuz kullanırım? Bu ne arkadaş nasıl bir yazılımdır bu ki mi pc suitle bile mi telefona bağlanmak imkansız.
Ne yaptın hocam varmı gelişme?

Muhammet demirci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
0
Bu room kurdum teşekkür ederim paylaşım için fakat içinde sürüm güncelleme mevcut peki şu anda roomu güncelle desem bı problem olur mu 2,5gb bı güncelleme gosteriyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Bu room kurdum teşekkür ederim paylaşım için fakat içinde sürüm güncelleme mevcut peki şu anda roomu güncelle desem bı problem olur mu 2,5gb bı güncelleme gosteriyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Rica ederiz hocam.
İndir/Güncelle yapıp güncellemeyi Twrp den otomatik olarak kuracaktır. Yükleme yaptıktan sonra tekrar başlat yaparak kurulumu tamamlayınız.

Muhammet demirci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
0
Rica ederiz hocam.
İndir/Güncelle yapıp güncellemeyi Twrp den otomatik olarak kuracaktır. Yükleme yaptıktan sonra tekrar başlat yaparak kurulumu tamamlayınız.

Teşekkür ederim çok sağol telefonu aldığım kişi room'un güncellemesini yapma diye uyarmıştı sebebini onun için sormak istedim
Rica ederiz hocam.

Peki bn guncellemyi yaptığımda telefon tekrardan sifirlanicak mi?aldığım kişi güncelleme yapma dedi uyardı yani güncellemeyi yaparsam sıkıntı cikmiycak doğru mu?

AeonfluxTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necat Gökhan
Cihazım
K20 Pro Premium
Konular
2
Sorun android 10 da iken oluştu. Telefonu alır almaz yazılım gelmiş ve güncellemiştim sonrasında da miroom ve revos gibi romlarda kurdum sürekli. Twrp güncel tut demişsin ama asıl sorun bu telefonların twrp ile uyumsuz olması. Mesela bu sorunu yaşadığımda da twrp de bütün dosya isimleri cDlfaXcrfa15 gibi garip bir şekle bürünüyor ve kesinlikle twrp içine rom atıp tekrar denemeye izin vermiyor. İlla ki fastboot kullanmak gerekiyor :(
Hocam selam, parmak izi ekran kilidi şifresi vb kaldırıp denediniz mi ? Aynı sorunu ben o şekilde çözüyorum.

Redmi K20 Pro Premium Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Teşekkür ederim çok sağol telefonu aldığım kişi room'un güncellemesini yapma diye uyarmıştı sebebini onun için sormak istedim

Peki bn guncellemyi yaptığımda telefon tekrardan sifirlanicak mi?aldığım kişi güncelleme yapma dedi uyardı yani güncellemeyi yaparsam sıkıntı cikmiycak doğru mu?

Güncellemeyi İndirin / Güncelle yapın Telefon yeniden başlayacak, Otomatik twrp atacak ve güncelleyecektir. Güncelleme işlemi bittikten sonra navigasyon tuşlarını kullanarak geri gelip reboot ile sistemi yeniden başlat yapınız. Güncellemeyi kurmuş olacaktır.
Bu şekilde yaparsanız farklı bir işlem yapmaz iseniz sıkıntı olmayacaktır.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam selam, parmak izi ekran kilidi şifresi vb kaldırıp denediniz mi ? Aynı sorunu ben o şekilde çözüyorum.

Redmi K20 Pro Premium Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kilit şifreniz var ise Twrp e girişte mevcut kilit şifrenizi sorar.Bu işlemi atlarsanız twrp dosya sistemini dosya isimlerini bu şekilde görüntülersiniz.

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Güncelleme sıklığı nedir? Eu rom gibi güncelleme problemi var mı şuanda

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Güncelleme sıklığı nedir? Eu rom gibi güncelleme problemi var mı şuanda
Eu Romda, buda, mıui proda hepsi Çin betaya bağlı virüs nedeniyle ertelendi doğal olarak bunlarda veremiyor.

Üst Alt