MIUI 11 [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.1.0.QFKMIXM

turbo33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Tabi ki de alırsınız . Tavsiye isterseniz bootloader açılana kadar sabredin . Sonrasında istediğiniz şekilde kurulum yapabilirsiniz.
Tamam o zaman ben bl yi aciyorum ve sonra flash uygulamasi ile istedigim surumu atiyorum dogrumu bu arada mi9t pro icin en iyi surum 10.3.1 mi acaba arastirma sansiniz varmi yada bilgisi olan

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Tamam o zaman ben bl yi aciyorum ve sonra flash uygulamasi ile istedigim surumu atiyorum dogrumu bu arada mi9t pro icin en iyi surum 10.3.1 mi acaba arastirma sansiniz varmi yada bilgisi olan
Ben T Pro kullanicisiyim. Bootloader açılsın o zaman konuşuruz :)

Ferdi1987

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
0
Sagolun bisey daha sormak isterim sizlere.sistem guncelleme kisminda en son paketi indir diye biseye denk geldim 20_30 dakika indikten sonra yuklemeyi yaptim sanirim guvenlikle alakali iyilestirme yapildi diye bildirim aldim..arkasindan bi kez daha en son paketi indir secenegine basinca ayni sure zarfinda dosyayi indirdi ve ayni bildirimi aldim.bi kez daha denesem ayni durumla karsilasicam herhalde.telefonun yeni guncelleme yok demeyip ayni dosyayi indirip indirip kurmasi normalmidir sormak istedim tesekkurler

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Sagolun bisey daha sormak isterim sizlere.sistem guncelleme kisminda en son paketi indir diye biseye denk geldim 20_30 dakika indikten sonra yuklemeyi yaptim sanirim guvenlikle alakali iyilestirme yapildi diye bildirim aldim..arkasindan bi kez daha en son paketi indir secenegine basinca ayni sure zarfinda dosyayi indirdi ve ayni bildirimi aldim.bi kez daha denesem ayni durumla karsilasicam herhalde.telefonun yeni guncelleme yok demeyip ayni dosyayi indirip indirip kurmasi normalmidir sormak istedim tesekkurler
Telefonda olan sistemi devamlı olarak aynısını kuruyorsunuz.

turbo33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Ben T Pro kullanicisiyim. Bootloader açılsın o zaman konuşuruz :)
kilidi açıyorum şuan 9t pro kutudan çıkan sürüm hangisi şuan tam olarak onuda indireyim boş zamanım varken veya en iyi sürümü ?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
kilidi açıyorum şuan 9t pro kutudan çıkan sürüm hangisi şuan tam olarak onuda indireyim boş zamanım varken veya en iyi sürümü ?
Daha en az 1 hafta süreniz olacak . Hemen açılmıyor bootloader.

turbo33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Öğrenci
Konular