Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Güncelleme v9.11.22

- Modem günlükleri oluşturmanın neden olduğu sabit pil boşalması
- Sabit Hızlı snap modu
- Sabit Özel DNS
- Sol lockscreen panel özelleştirme eklendi

Sumervan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi9se
Konular
14
Güncelleme v9.11.22

- Modem günlükleri oluşturmanın neden olduğu sabit pil boşalması
- Sabit Hızlı snap modu
- Sabit Özel DNS
- Sol lockscreen panel özelleştirme eklendi
Teşekkürler indiriyorum bu arada son özellik olan lockscreen panel özelleştirme hakkında bilgi verebilirmisiniz

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
21 üzerine kuran oldu mu?

erayunal26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
LG G3
Konular
4
Arkadaşlar Mi 9 SE cihazım da EU rom 9.9.26 kurulu ve Android P var. Yeni güncelleme ile Android Q gelmiş. Aranızda 9.11.22 güncellemesi yükleyen var mı? Memnun musunuz? Bir de Android Q'ya geçtiğimiz de twrp çalışmıyor gibi birşey duydum ama onu da güncellemem mi gerekiyor yoksa direk üzerine kurabilir miyim?

serserim_09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sabri
Cihazım
m2 note
Konular
0
Arkadaşlar Mi 9 SE cihazım da EU rom 9.9.26 kurulu ve Android P var. Yeni güncelleme ile Android Q gelmiş. Aranızda 9.11.22 güncellemesi yükleyen var mı? Memnun musunuz? Bir de Android Q'ya geçtiğimiz de twrp çalışmıyor gibi birşey duydum ama onu da güncellemem mi gerekiyor yoksa direk üzerine kurabilir miyim?
Bekle hocam yarın eu 9.11.28 yayınlanacak onu yüklerseniz içerisinde twrp var kendisi otomatik guncelliyor her ihtimale karşı yüklemeden önce cihaz kilidini kaldırın. Ayrıca android versiyonu değiştiği için temiz kurulum yapmanızda fayda var

erayunal26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
LG G3
Konular
4
Bekle hocam yarın eu 9.11.28 yayınlanacak onu yüklerseniz içerisinde twrp var kendisi otomatik guncelliyor her ihtimale karşı yüklemeden önce cihaz kilidini kaldırın. Ayrıca android versiyonu değiştiği için temiz kurulum yapmanızda fayda var
Cihaz kilidi bootloader değil mi? Eğer onu soruyorsanız bootloader'ı açık zaten. Bir de yarınki güncellemenin içinde mi oluyor Twrp güncellemesi?

serserim_09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sabri
Cihazım
m2 note
Konular
0
Cihaz kilidi bootloader değil mi? Eğer onu soruyorsanız bootloader'ı açık zaten. Bir de yarınki güncellemenin içinde mi oluyor Twrp güncellemesi?
Hayır zaten twrp yüklemek için onun olması lazım benim bahsettiğim cihazda parmak izi desen kilidi vs varsa kaldır

Üst Alt