Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

serserim_09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sabri
Cihazım
m2 note
Konular
0
Ben şuan Android 9.0'dayım da herhangi bir sıkıntı yoksa bugün geçmeyi düşünüyorum. Bir de twrp sorun çıkarmaz değil mi 9 dan 10'a geçerken?
Geçişte sıkıntı yok ama yinede istersen sitede var android 10 destekli twrp onu yükle sonra geç

emirklyc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMIR
Cihazım
MI5
Konular
2
güncel globalle kıyaslarsak nasıl durum? globalden geçmeye değer mi? batarya süresi fena değil şu anda globalde

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Son sürüm Bluetooth ve gps full açık çift hat aktif wifi neredeyse hiç yok daha ne olsun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-02-22-34-03-141_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2019-12-02-22-34-03-141_com.miui.securitycenter.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 65

Larousse60

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
S5
Konular
0
Yanlış anlamadıysam İndirme Bağlantısı Haftalık MIUI11: yazan kısımda her hafta güncel sürümü indirip kurmak gerekiyor dimi yoksa içinden beta güncellemesi geliyor mu ?

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
hangi sürüm hocam bu? 11.0.4.0 global'de çok kötü ekran süresi alıyorum.

Hocam aynı durumdayım 4:45 veya 5:00 saat oluyor en fazla. Yüksek ihtimalle imei atılma işleminden dolayı oluyor diye düşünüyorum.

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
MIUI 11 v9.11.28 eu Beta
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kullandığım cihazda imeil atılmış cihaz yanlız şu ayarları yapın.

PİL TASARRUFU / GİZLİLİK AYARLARI

1- Ayarlar / Ek ayarlar / Gizlilik / Konum/ Tarama/ Wifi ve Bluetooth tarama seçeneği devre dışı olmalı.
-Bu adım ile “Android sistemi”, “Xiaomi framework” ve “Hücre bekleme” batarya kullanımı ciddi şekilde azalıyor.-
2- Ayarlar / Ek ayarlar / Gizlilik : Cihazımı bul kapalı
3- Ayarlar / Ek ayarlar / Gizlilik / "Kullanıcı deneyimi geliştirme programı" "Tanı verilerini otomatik olarak gönder" kapalı.
4- Ayarlar / Sim kartlar & mobil ağlar / Her zaman MMS al - kapalı / Çift 4.5G - kapalı .
5- Ayarlar / Ek ayarlar / Gizlilik / Cihaz yönetimi uygulamaları / ne varsa devre dışı bırakın.
6- Ayarlar / Uygulamaları Yönet / Sağ üstten 3 nokta / Ayarlar / "Güncellemeleri bildir" ve "Öneriler" kapalı.
7- Google klavye yerine Swiftkey klavye öneririm. Swiftkey yükledikten sonra uygulamayı açın. Sağ üstte 3 nokta / hakkında / "Hizmet güncellemeleri", "Bildirimler", "Bilmem ne swiftkey geliştirmemize yardımcı olun" kapalı
8- Swiftkey'de yazma / ses ve titreşim / tüm ayarları kapatın.
9- Mesajlar / Ayarlar / mi mesaj - kapalı
10-Mesajlar / Ayarlar / Hücre yayını / Daha fazla / tüm seçenekler - kapalı.
11-Ayarlar / Sistem uygulama ayarları / Güvenlik / Güvenlik taraması / Tüm seçenekler - kapalı
12-Ayarlar / Sistem uygulama ayarları / Güvenlik / Temizleyici / Temizleyiciyi hatırlat hariç diğerlerini kapatın. Takvimi 15 günde bir yapabilirsiniz
13-Ayarlar / kilit ekranı & parola / gelişmiş ayarlar / Akıllı kılıf modu - kapalı (sensörün boş yere çalışmasını önler)
14-Ayarlar / google / Sağ üst 3 nokta / kullanım ve teşhis aracı - kapalı
16-Ayarlar / google / Cihazlar/ Bildirimleri göster - kapalı
17-Ayarlar / google / Güvenlik / cihazımı bul - kapalı (kullanmıyorsanız kapatın)
18-Ayarlar / google / Güvenlik / Google play project - kapalı (hiçbir işe yaramıyor)
19-Ayarlar / google / Reklamlar / Reklam kişiselleştirmeyi kapat - Açık
20-Ayarlar / ekran / karanlık mod - açık (mi 9t ekranı amoled olduğu için açık renk duvar kağıtları kullanırsanız pil tüketiminiz artar.Siyah renkler için pixeller kapalı olur ve ekran pil tasarrufu yapar.)

Önemli notlar:
Ana ekrandaki güvenlik uygulamasını kullanarak cihazı ikide bir "optimize edin""onar" şeklinde kullanmayın.
Ne onar yapın,Ne de temizle diyin. Puanınızı düşük gösterip sorun varmış gibi gösteriyor.
Hepsi sadece telefonu kendilerinin istediği şekle yani yukarıda yaptığımız ayarları eski haline çeviriyor!!!

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Değişiklikler v9.12.5

sistem
Optimizasyon - Android Güvenlik Düzeltme Eki'ni Kasım / Aralık 2019'a güncelleyin. Sistem güvenliğini arttırın.
Yeni - Mi Max 3, Mi 8 Lite - Android 10'a güncelleme
Yeni - Yeni paket yükleyici
Yeni - Yeni izin yöneticisi
Yeni - Taraflar açık Google yardımcısı için yukarı hareketi kaydırdı
Yeni - SMS mesajlarında doğrudan arama seçeneği

Ekranı kilitle, bildirim çubuğu, durum çubuğu
Yeni - Eklenen ekran animasyon efektleri
Yeni - Bluetooth, Wi-Fi ve diğer hızlı anahtarlar için aktivasyon için beklemeye animasyon eklendi
Düzeltme - Uygulama bildirim ayarları sayfasına bildirim çubuğundan erişilememesi sorunu düzeltildi.
Düzeltme - Sabit sorun - Hatalı parmak izi ile arka arkaya beş kilit açıldıktan sonra hata mesajı görüntülenmedi
Düzeltme - Sabit sorun - ara sıra bildirim çubuğu genişledi ve yanlış yerleştirildi
Düzeltme - Düzeltildi - Medya bildirim ilerleme çubuğu gerçek müzik ilerlemesiyle senkronize edilmedi
Düzeltme - İkinci alanda geçersiz ve anormal kısayol dokunma sorunu düzeltildi

Ayarlar
Optimizasyon - Yüz verileri giriş sürecini optimize edin

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Değişiklikler v9.12.5

sistem
Optimizasyon - Android Güvenlik Düzeltme Eki'ni Kasım / Aralık 2019'a güncelleyin. Sistem güvenliğini arttırın.
Yeni - Mi Max 3, Mi 8 Lite - Android 10'a güncelleme
Yeni - Yeni paket yükleyici
Yeni - Yeni izin yöneticisi
Yeni - Taraflar açık Google yardımcısı için yukarı hareketi kaydırdı
Yeni - SMS mesajlarında doğrudan arama seçeneği

Ekranı kilitle, bildirim çubuğu, durum çubuğu
Yeni - Eklenen ekran animasyon efektleri
Yeni - Bluetooth, Wi-Fi ve diğer hızlı anahtarlar için aktivasyon için beklemeye animasyon eklendi
Düzeltme - Uygulama bildirim ayarları sayfasına bildirim çubuğundan erişilememesi sorunu düzeltildi.
Düzeltme - Sabit sorun - Hatalı parmak izi ile arka arkaya beş kilit açıldıktan sonra hata mesajı görüntülenmedi
Düzeltme - Sabit sorun - ara sıra bildirim çubuğu genişledi ve yanlış yerleştirildi
Düzeltme - Düzeltildi - Medya bildirim ilerleme çubuğu gerçek müzik ilerlemesiyle senkronize edilmedi
Düzeltme - İkinci alanda geçersiz ve anormal kısayol dokunma sorunu düzeltildi

Ayarlar
Optimizasyon - Yüz verileri giriş sürecini optimize edin
Kurdum belirgin olan değişiklikler animasyonlar da ve hızlarında bir de seste azalma var

Üst Alt