Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Evo X den geçicem son sürümde sıkıntı var mı hocam ?
Parmak izi ile kilit açınca bazen ekran gelmiyor. Şarj süresi normal, bir günü tamamlıyor. Evo X hiç kullanmadım hocam ama eu betadan memnunum şimdilik

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Niye bilmiyorum ama Evo X den son eu.betaya geçtim aslında çok da memnundum,geçtik bir kere.Bir çok halihazırda sorun çözülmemiş ciddi anlamda telefonu benden soğutuyor ve üzüyor satıp başka cihaz almam an meselesi oldu şu cihazın düştüğü durum çok can sıkıcı.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Niye bilmiyorum ama Evo X den son eu.betaya geçtim aslında çok da memnundum,geçtik bir kere.Bir çok halihazırda sorun çözülmemiş ciddi anlamda telefonu benden soğutuyor ve üzüyor satıp başka cihaz almam an meselesi oldu şu cihazın düştüğü durum çok can sıkıcı.
Cihaz hakkında bende benzer düşüncedeyim hocam, kötünün iyisi suanki durumu ama satıp başka cihaza yönelme niyetim var

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Cihaz hakkında bende benzer düşüncedeyim hocam, kötünün iyisi suanki durumu ama satıp başka cihaza yönelme niyetim var
Hocam piyasa ölmüş 1000 lira veriyorlar o paraya iPhone 6 alınıyor 4-5 yıllık cihaz üstüne para ekleyecek durumu yakaladığımda hemen satıcam.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Hocam piyasa ölmüş 1000 lira veriyorlar o paraya iPhone 6 alınıyor 4-5 yıllık cihaz üstüne para ekleyecek durumu yakaladığımda hemen satıcam.
Saygıdeğer ustalarım bu sorun birazda bizde degilmi her çıkan romu kuralım tıkır tıkır işlemesini beklemek fiyat performans olarak şu anki bu paralara böyle bir cihazdan daha performanslı bir cihaz varmı elimizdekinin kıymetini bilelim kursak bir stabil sürüm telefonu telefon gibi kullansak pil performans akıcılık camera hız fazlasıyla yeter en azından ben böyle düşünüyorum saygılarımla

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Haklısınız hocam ama yazılım desteği yok her yeni güncelleme ile yeni sorunlar geliyor cihaza. Sorunsuz düzgün çalışan gcam yok. Cihaz çok güzel ama kimseye tavsiye edemiyorum, yazılımsal sorunlarından dolayı. Stable kur diyeceksin belki ama güncelleme ile gelen yenilikleri bizde kullanmak istiyoruz

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Haklısınız hocam ama yazılım desteği yok her yeni güncelleme ile yeni sorunlar geliyor cihaza. Sorunsuz düzgün çalışan gcam yok. Cihaz çok güzel ama kimseye tavsiye edemiyorum, yazılımsal sorunlarından dolayı. Stable kur diyeceksin belki ama güncelleme ile gelen yenilikleri bizde kullanmak istiyoruz
Haklısın hocam ama ne kadar ekmek o kadar köfte aldığımız cihazlar piyasanın yarı parasına alıyoruz mi8se inanın etrafımdaki rom dan rot anlamiyan 4kisiye aldım stabil 11.0.2.0.andoroid 9kurdum verdim hiç sıkıntılarını duymadım onlarda kullanıyor sadece telefon gibi gcam yerine stok camera fotoğrafçılık yapmiyacaz degilmi yazılım desteği derken neyimiz sıkıntılı hocam kuracaz bir stabil sürüm keyif almaya bakacaz inşallah komşunun tavugunu kaz görmeyecez ne yapalım elimizde olan bu Allah'ım daha iyisini alıncaya kadar bunun yokluğunu göstermesin inşallah canını sıkma olduğu kadar olmadığı kader iyi geceler

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Haklısın hocam ama ne kadar ekmek o kadar köfte aldığımız cihazlar piyasanın yarı parasına alıyoruz mi8se inanın etrafımdaki rom dan rot anlamiyan 4kisiye aldım stabil 11.0.2.0.andoroid 9kurdum verdim hiç sıkıntılarını duymadım onlarda kullanıyor sadece telefon gibi gcam yerine stok camera fotoğrafçılık yapmiyacaz degilmi yazılım desteği derken neyimiz sıkıntılı hocam kuracaz bir stabil sürüm keyif almaya bakacaz inşallah komşunun tavugunu kaz görmeyecez ne yapalım elimizde olan bu Allah'ım daha iyisini alıncaya kadar bunun yokluğunu göstermesin inşallah canını sıkma olduğu kadar olmadığı kader iyi geceler
Haklısınız hocam Allah'a şükür hakkını yediğimiz bir cihaz ama ben oneplus one'dan geçince yazılım desteği zayıf geldi biraz belkide onun etkisidir çünkü oneplus 1'de sayısız rom, mod, patch desteği vardı döneminde. Sonra onu emekliye ayırıp mi8se ilk ciktigi dönemlerde 2150 gibi bir fiyata almıştım 1 seneden fazla oldu hep satacam bu cihazla olmaz diyorum piyasaya bi bakıyorum neredeyse iki kati fiyatına satılan cihazdan daha iyi ekranı, kamerası, işlemcisi. Öyle olunca emektarla yola devam diyorum İyi geceler hocam sağolun tavsiyeleriniz için, emektarın kıymetini bilmem lazım.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Haklısınız hocam Allah'a şükür hakkını yediğimiz bir cihaz ama ben oneplus one'dan geçince yazılım desteği zayıf geldi biraz belkide onun etkisidir çünkü oneplus 1'de sayısız rom, mod, patch desteği vardı döneminde. Sonra onu emekliye ayırıp mi8se ilk ciktigi dönemlerde 2150 gibi bir fiyata almıştım 1 seneden fazla oldu hep satacam bu cihazla olmaz diyorum piyasaya bi bakıyorum neredeyse iki kati fiyatına satılan cihazdan daha iyi ekranı, kamerası, işlemcisi. Öyle olunca emektarla yola devam diyorum İyi geceler hocam sağolun tavsiyeleriniz için, emektarın kıymetini bilmem lazım.
Aynen hocam en iyisi bu bide daha emektar olmadı 8se candır çift sim aktif yurt dışı kaç cihaz var hocam oneplus hariç oda malûm fiyatları Allah'ın izniyle daha 1yilidaha var emektar olmasına iyi geceler

Son düzenleme:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
piyasa ölmemiş hocam ederi 1000 tl zaten 1250 tl sıfırını veriyorlar :)

Üst Alt