Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Mr.Fatih Emeğiniz için öncelikle teşekkür ederim. ekte görüldüğü gibi telefonuma ota güncellemesiyse android 10'gözüküyor ota üzerinden kursam problem yaratımı şuan mevcut sürümde sadece portre modunda sorun var. şarj tüketimi vs memnunum ama şeytan dürtüyor işte sizce geçmeye değerimi
V11.0.1.0 Android 10 sürümü ile portre nin yanında sensör sorunu hediye olarak geliyor :D Telefon görüşmesi çok yapıyorsanız acayip rahatsız edici

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
kardeş nasıl düzelttin bende bugün update attım fakat ben china rom kullanıyorum . Bugün twrp yükledim ama hangi versiyonu yüklicemi bilmiyorum umarım 1 saat içinde geri dönül yaparsın :D yoksa tel gg 1 hafta.
Kardeşim önceki android 9 za dönmek için cihazı 4wipe yapacaksın sonra stabil sürüm için 1227twpr sonrada 11.0.3.0 stabilin şu an en sıkıntısız romunu flaşla kur android 10stabil için biraz sabredelim çözülecek inşallah

divanii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Yönetici
Konular
0
Çok kolay 4lü wipe yaptim twrp otomatik yukleme araci ile twrp yukledin tekrar stabil 11.0.3.0 romu indirip icine attim ve yukledim.

woxter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Tapan
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Kardeşim önceki android 9 za dönmek için cihazı 4wipe yapacaksın sonra stabil sürüm için 1227twpr sonrada 11.0.3.0 stabilin şu an en sıkıntısız romunu flaşla kur android 10stabil için biraz sabredelim çözülecek inşallah

süper abi telefona rom attıktan sonra fastboot modunda kaldı twrp de geri yükleyemiyorum oh mis şimdi git fastboot romu bul
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kardeş şimdi ben twrp üzerinden wipe attım ve global rom yükledim ama fastboota kaldı yani telefon allahı gördü . şimdi en fastbootdayken de twrp yükleyemiyorum illaha fastbot romu kurup geri mi twrp yüklicem ?

Son düzenleme:

fox-03-34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
V11.0.1.0 Android 10 sürümü ile portre nin yanında sensör sorunu hediye olarak geliyor :D Telefon görüşmesi çok yapıyorsanız acayip rahatsız edici
mevcut sürümde şimdiye kadar sorun yaşamadım günde en az 10-15 görüşmem var.ben dokunmayayım anlaşıldı clap~~

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
süper abi telefona rom attıktan sonra fastboot modunda kaldı twrp de geri yükleyemiyorum oh mis şimdi git fastboot romu bul

kardeş şimdi ben twrp üzerinden wipe attım ve global rom yükledim ama fastboota kaldı yani telefon allahı gördü . şimdi en fastbootdayken de twrp yükleyemiyorum illaha fastbot romu kurup geri mi twrp yüklicem ?
Öncelikle geçmiş olsun evet önce twrp sonra stbilmi 11.0.3.0 şu anda en sağlıklısı bu

Öncelikle geçmiş olsun evet önce twrp sonra stbilmi 11.0.3.0 şu anda en sağlıklısı bu
Cihaz modelinde göre rom seç form da ana başlıklarda var kolay gelsin

.....m

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
.....m
Cihazım
R
Konular
1
S.a bnm mi 8 de telefonum var parmak izi yok ayarlarda en son sürümü ney ve nasıl kuracam

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
S.a bnm mi 8 de telefonum var parmak izi yok ayarlarda en son sürümü ney ve nasıl kuracam
Bu konuya detaylı bir göz atınız :)

SerdarKayacı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
Merhaba,

Telefonum klon İmei li MiuiPro 10 beta Android 9 var.
AND 10 MIUI 11 V11.0.1.0 Kararlı Rom 'a geçersem ne gibi sıkıntılar olur ?

mtheaven

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Selamun Aleyküm

Kararlı v11.0.3.0 AND 9 MIUI11
konuda belirtilen twrp yi kurduktan sonra bu romu kurdum, fastboot da kaldı. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Bir kusurum var ise kusura bakmayın.

Üst Alt