Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Evet stabilde de sorun var imei lerim klonlama o yüzden büyük ihtimalle sorun çıkıyor.
Android 9 daki miui 11 daha stabildi ama geçtik artık bi sure kullanıp ya geri dönücez yada baska rom. Çünkü yakınlık sensörü çalışmayınca kötü oluyor

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Hocam ben direk telefon üzerinden güncelleme yaptım şebekem gitti ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz. Bahsettiğiniz modem dosyasını almadım nereden temin edebilirim?
bunu indir twpr ile kur şimdilik sadece yakınlık sensörü çalışmıyor şebeke wi-fi sorunu yok kardeşim

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Son düzenleme:

Hadi-5252

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hadi
Cihazım
Mi 8 se
Konular
7
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba arkadaşlar , Mi 8 SE Miui 11 Global Stabil ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum:
Twrp açın; Recovery - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.1-3 Tek Tuş Yükleme Aracı
Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini onaylayın, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın. Yoksa "Mi.com" yazısında kalırsınız.
Bilgisayara bağlayıp aşağıdaki bağlantısını verdiğim romu telefona kopyalayın ve Install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Ekran Görüntüleri:

Bilinen Hatalar:
1- Yok

Not:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

İndirme Bağlantısı Kararlı v11.0.3.0 AND 9 MIUI11 :

İndirme Bağlantısı Kararlı v11.0.1.0 AND 10 MİUİ 11:

Heehangi bi sıkıntı cikartirmi ????
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar , Mi 8 SE Miui 11 Global Stabil ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum:
Twrp açın; Recovery - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.3.1-3 Tek Tuş Yükleme Aracı
Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini onaylayın, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın. Yoksa "Mi.com" yazısında kalırsınız.
Bilgisayara bağlayıp aşağıdaki bağlantısını verdiğim romu telefona kopyalayın ve Install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Ekran Görüntüleri:

Bilinen Hatalar:
1- Yok

Not:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

İndirme Bağlantısı Kararlı v11.0.3.0 AND 9 MIUI11 :

İndirme Bağlantısı Kararlı v11.0.1.0 AND 10 MİUİ 11:

divanii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Yönetici
Konular
0
Üstadlar; ben bu ilk sayfada en alttaki 11.0.3.0 Stabil olanı kurmuştum ve kaç haftadır sorunsuz kullanıyordum fakat ne olduysa bu güncelleme aldı ve mahvetti telefonu. düzeltene kadar baya uğraştım ama bu nasıl güncelleme aldı ki bu kadar sorun varken? Güncelleme aldıktan sonra şebekeler gitti, portre modu yeşil oldu ve her kilit açtığımda sensör uyarısı ekranda kalıyordu.

cosco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağlar
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Bilişim Teknik Srv
Konular
1
Üstadlar; ben bu ilk sayfada en alttaki 11.0.3.0 Stabil olanı kurmuştum ve kaç haftadır sorunsuz kullanıyordum fakat ne olduysa bu güncelleme aldı ve mahvetti telefonu. düzeltene kadar baya uğraştım ama bu nasıl güncelleme aldı ki bu kadar sorun varken? Güncelleme aldıktan sonra şebekeler gitti, portre modu yeşil oldu ve her kilit açtığımda sensör uyarısı ekranda kalıyordu.
fix var flashlamanız yeterli ama sensör sorunu devam ediyor, çözülmesini bekliyoruz bi umut...

woxter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Tapan
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
2

kardeş nasıl düzelttin bende bugün update attım fakat ben china rom kullanıyorum . Bugün twrp yükledim ama hangi versiyonu yüklicemi bilmiyorum umarım 1 saat içinde geri dönül yaparsın :D yoksa tel gg 1 hafta.

fox-03-34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
Mr.Fatih Emeğiniz için öncelikle teşekkür ederim. ekte görüldüğü gibi telefonuma ota güncellemesiyse android 10'gözüküyor ota üzerinden kursam problem yaratımı şuan mevcut sürümde sadece portre modunda sorun var. şarj tüketimi vs memnunum ama şeytan dürtüyor işte sizce geçmeye değerimi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-13-21-26-43-856_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-01-13-21-26-43-856_com.android.settings.jpg
    202 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2020-01-13-21-32-14-088_pl.zdunex25.updater.jpg
    Screenshot_2020-01-13-21-32-14-088_pl.zdunex25.updater.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 33
Üst Alt