Rom [Android One] [Android 10] - EEA Avrupa Kararlı 11.0.2.0 OTA Rom ve Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

mfurkant1998

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 5S & Mi A3
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Romda herhangi bir sıkıntı var mı hocam diğer android 10 lar gibi? Gerçekten güncellemeye korkar olduk

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Romda herhangi bir sıkıntı var mı hocam diğer android 10 lar gibi? Gerçekten güncellemeye korkar olduk
Avrupa rom global romlara nazaran daha stabildir şöyle örnek vereyim global rom test etmek için bile piyasaya sürülebilir fakat Avrupa rom da bu böyle değildir ne zaman stabil olduğuna kanaat getirirlerse o zaman piyasaya sürerler

Son düzenleme:

Furymen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xioami a2 lite
Konular
5
Avrupa rom global romlara nazaran daha stabildir şöyle örnek vereyim global rom test etmek için bile piyasaya sürülebilir fakat Avrupa rom da bu böyle değildir ne zaman stabil olduğuna kanaat getirirlerse o zaman piyasaya sürerler
Benimki avrupa rom ablamınki global rom onunki daha stabil benimki arayüzde kasmalar gecikmeler var bence alakası yok

yasinankara

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
miA3
Konular
9
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynen katılıyorum hocam

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Avrupa eea sürüm v11.0.2 fastboot rom konu ilk sayfaya eklenmiştir

Rqu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehdi
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Avrupa eea sürüm v11.0.2 fastboot rom konu ilk sayfaya eklenmiştir
Hocam son sürüm için flash_all.bat dosyası hiç bir şekilde execute edilemiyor. XiaomiFlash uygulamasıyla da denedim status kısmında $pause şeklinde kalıyor. Bilgisayarda hiç bir şekilde engelleyecek virüs programı yok smartscreen bile kapalı. Bootloader unlock şu anda siz kurulumunu yapabildiniz mi?

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Hocam son sürüm için flash_all.bat dosyası hiç bir şekilde execute edilemiyor. XiaomiFlash uygulamasıyla da denedim status kısmında $pause şeklinde kalıyor. Bilgisayarda hiç bir şekilde engelleyecek virüs programı yok smartscreen bile kapalı. Bootloader unlock şu anda siz kurulumunu yapabildiniz mi?

Hocam merhaba herhangi bir problemle karşılaşmadım ben.

Rqu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehdi
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Sorun 7Zip kaynaklıymış 2-3 kere çıkarmama rağmen düzelmemişti. Winrar yükleyip sorunu çözdüm aynı hatayla karşılaşan olursa yorum yardımcı olabilir.

Üst Alt