Rom [Android One] [Android 10] - EEA Avrupa Kararlı 11.0.2.0 OTA Rom ve Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Mİ A3
Android One
EEA Avrupa Kararlı Rom V11.0.2.0.QFQEUXM
OTA Rom ve Fastboot Rom İndirme Bağlantısı
[ Android 10 ]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle pegasusline Arkadaşımıza teşekkür edelim Avrupa rom linkini o paylaştı ben düzenleyip sizlere sunuyorum

--Ota Rom ile kurulum Rehberi--
-V10.3.17.0.PFQEUXM romunda iseniz Ota İndirme bağlantısını kullanarak Ayarlar - Sistem Güncellemeri kısımından İndirmiş olduğunuz güncelleme paketini seçerek kurabilirsiniz.

--Fastboot rom ile Kurulum--
1- İndirdiğiniz laurel_sprout_eea_global_images_V11.0.1.0.QFQEUXM_20200424.0000.00_10.0_9c5f95ef79.tgz dosyayı masaüstüne çıkartın.
2- Telefonu Fastboot moda alın
3- Çıkarttığınız dosyanın içinden flash_all.bat komut dosyasını çalıştırın kurulum CMD ekranı üzerinden başlayacaktır ve sistem otomatik yeniden başlayacaktır müdahale etmeyin.
4- Bu çıkarttğınız dosyayı ayrıca Mİ Flash uygulaması yardımıyla da kurabilirsiniz fakat Mi Flash uygulamasından kurulum yaparken clean_all işaretlemeyi unutmayın.

Ota Rom Linki

Recovery Rom Linki

Fastboot Rom Linkleri

Yardımcı Programlar

Son düzenleme:

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Elinize sağlık hocam
Rica ederim hocam alternatif linkler eklenecektir

Edit: Google drive ve ftp linkleri eklenmiştir tamamen rom dosyalarının bulunduğu ftp sunucusu ve google drive alanı bana aittir.

Son düzenleme:

pegasusline

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İBRAHİM
Cihazım
Mİ 11T 8/128
Meslek
MERMER TORNA USTA
Konular
7
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Öncelikle pegasusline Arkadaşımıza teşekkür edelim Avrupa rom linkini o paylaştı ben düzenleyip sizlere sunuyorum

--Kurulum--

1- İndirdiğiniz laurel_sprout_eea_global_images_V11.0.1.0.QFQEUXM_20200424.0000.00_10.0_9c5f95ef79.tgz dosyayı masaüstüne çıkartın.
2- Telefonu Fastboot moda alın
3- Çıkarttığınız dosyanın içinden flash_all.bat komut dosyasını çalıştırın kurulum CMD ekranı üzerinden başlayacaktır ve sistem otomatik yeniden başlayacaktır müdahale etmeyin.
4- Bu çıkarttğınız dosyayı ayrıca Mİ Flash uygulaması yardımıyla da kurabilirsiniz fakat Mi Flash uygulamasından kurulum yaparken clean_all işaretlemeyi unutmayın.

Rom Linkleri

Yardımcı Programlar

Cansın ustam on numara düzenleme olmuş:)) bugün kurdum bende ..​

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut