Recovery [Android 9] Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.1-1118 Tek Tuş Yükleme Aracı

hamzahakyol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk Hamza
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
2
Twrp açılınca ekran şifresini girin. Girmezseniz hafıza sifrelenir
Acaba bende Android 10 olduğu için olabilir mi? Çünkü açılışta şifre sormuyor direkt açılıyor

EDİT:
Ayrıca 3.3.2B versiyonunu yüklediğimde de sürekli olarak TWRP bölümüne giriyor her seferinde. O yüzden 3.3.1 versiyonunu kullanıyordum. Ama sanırım şimdi yaptım. 3.3.2B kurdum ve açılışta şifre istedi, arkasında Magisk kurdum. Kurulumun arkasında Wipe Dalvic Cache yaptım ve yeniden başlattım. Fakat bir ayrıntı var. Dokunmatik çok ama çok kötü çalışıyor TWRP'de. bunun nedeni ne olabilir?

Son düzenleme:

sefeconomist38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sefa
Cihazım
iphone 6s
Konular
0
hocem merhabalar mi note 10 android 10 güncelleme aldım,onun için olan twrp ne zaman yüklersiniz chatin_62

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

Mustifali679

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
iyi forumlar mi note telefonum imei repair işlemli konuda anlatılan şekilde twrp kuruyorum ancak telefona indirdiğim magisk in zip dosyasını görmüyor magisk yükleyemediğim için power+ses açma tuşuna bastığımda twrp gelmiyor mi recovery geliyor. twrp yi nasıl kalıcı yapabilirim magiski nasıl yükleyebilrim yardımcı olurmusunuz teşekkürler

HüDeM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 13
Konular
1
merhabalar mi not 10 twrp yükeldim yalnız root yapmadım. ful reset yes yaptım. şuan twrp ekranında rom yükleyebilir miyim . brick olmasından korkuyorum
telefon kapalı beklemekteyim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhabalar mi not 10 twrp yükeldim yalnız root yapmadım. ful reset yes yaptım. şuan twrp ekranında rom yükleyebilir miyim . brick olmasından korkuyorum
telefon kapalı beklemekteyim

Son düzenleme:

HüDeM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 13
Konular
1
telefon kapalı beklemekteyim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefon kapalı beklemekteyim
telefonu reboot modundan fastboot a geçiş yaptım stock rom yukledim herhangi bir sorun çıkmadı daha sonra root yapıp twrp ile rom yükledim. bu durumu yasayan arkadaşlar olursa belki bir çözüm seçeneği olur.

Kayzher

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kayzher
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Art Director
Konular
0
çok teşekkür ederim.

y.uysal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
YILMAZ
Cihazım
note4x
Konular
0
twrp yükleyince klasör isimleri karmakarışık harfler oluyor neden kaynaklanır veya çözümü varmıdır. türkçe twrp yokmu acaba note 10 için

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
twrp yükleyince klasör isimleri karmakarışık harfler oluyor neden kaynaklanır veya çözümü varmıdır. türkçe twrp yokmu acaba note 10 için
bu twrp android 9için daha sağlıklı çalışmakta, android 10 için bir üst menüye bakın. ayrıca karışık harflerin çıkmasının sebebi twrp açılışında ekran sifrenizi girmeniz gerekmektedir

Üst Alt