MIUI 11 [Android 9] Mi 9 SE Global Stabil V11.0.4.0 PFBMIXM indirme bağlantısı

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Arkadaşlar şu ota bağlantısını indirip nasıl kuruyoruz. Normalde twrp ve mi flash ile rom attım ama global romu direk ota bağlantısı ile nasıl güncelleme yapıyoruz bilmiyorum. Şu an yeni eea. Global v10 yükledim ki güncelleme gelsin 11 olsun diye ama gelmiyor. Ota bağlantısını indirdim güncelleme den 3 nokta işaretine basıyorum yükleme seçeneği çıkmıyor.

10 simgesine 10 defa basın.

Omereymenesra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Mi 9 se
Konular
2
Bilgilendirme amaçlı... Öncelikle telefonum unlock'lu açık durumda ve IMEI atılmış bir telefon.. buradaki dosyayı indirdim flaş belleğe attım otg kablosuna USB taktım twrp den ilk başta format data yaptım installden dosyayı seçtim yükledi yüklendikten sonra dalvink ve cache yaptim yeniden başlattım ve kısa süre sonra telefon acildi... Kurulumu yaptım 2 gündür kullanıyorum bir tane bile sorun yok şarjıda gayet iyi ilk başta bu kadar uzun surmuyordu... Kamerada resim çektikten sonra resime tıkladığında galeriye gidiyor yani bende hiç bir sorun sıkıntı çıkmadı masALLAH diyelim nazar olmasın :)) bu arada masix romandan buna döndüm masix tondan kat kat iyi bu...

serhatdaggec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
mi 9se
Konular
10
Arkadaşlar kullanan varmı sıkıntıları varmı
Miroom 11 de kameradan foto çekip galeriye geçemiyorum kullananlar bilgilendirebilir mi ?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Bilgilendirme amaçlı... Öncelikle telefonum unlock'lu açık durumda ve IMEI atılmış bir telefon.. buradaki dosyayı indirdim flaş belleğe attım otg kablosuna USB taktım twrp den ilk başta format data yaptım installden dosyayı seçtim yükledi yüklendikten sonra dalvink ve cache yaptim yeniden başlattım ve kısa süre sonra telefon acildi... Kurulumu yaptım 2 gündür kullanıyorum bir tane bile sorun yok şarjıda gayet iyi ilk başta bu kadar uzun surmuyordu... Kamerada resim çektikten sonra resime tıkladığında galeriye gidiyor yani bende hiç bir sorun sıkıntı çıkmadı masALLAH diyelim nazar olmasın :)) bu arada masix romandan buna döndüm masix tondan kat kat iyi bu...
Android 9 olduğu için hocam sıkıntı yok galeriye geçişte.

serhatdaggec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
mi 9se
Konular
10
beyler format data yapıp temiz kurulum yapmayı düşünüyorum bu romda oto magisk kurulu gelmiyor sanırım ayriyetten magisk kurmalımıyım kurarsam ilk magisk mi kurayım rommu ?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
beyler format data yapıp temiz kurulum yapmayı düşünüyorum bu romda oto magisk kurulu gelmiyor sanırım ayriyetten magisk kurmalımıyım kurarsam ilk magisk mi kurayım rommu ?
ilk rom sonra magisk magisk kurmassanız TWRP silinir.

serhatdaggec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
mi 9se
Konular
10
ilk rom sonra magisk magisk kurmassanız TWRP silinir.
Sanırım çok geç kurdum açtım cihazı mesajınızı gördüm şimdi tek tuşla kurulumdan twrp kurup direk install den magisk zipi kurmam yeterli olacak mı ?

Realizeyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Mi9 Se
Konular
7
Sanırım çok geç kurdum açtım cihazı mesajınızı gördüm şimdi tek tuşla kurulumdan twrp kurup direk install den magisk zipi kurmam yeterli olacak mı ?
Twrp kurun tek tuş programi ile, twrp açılınca magisk zip yukleyin.

emirklyc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMIR
Cihazım
MI5
Konular
2
batarya fena değil gibi gözümü karartıp giriyorum globale

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
arkadaşlar reçovery paketini mi flash ile mi kuruyoruz. yoksa twrp mi?

Üst Alt