MIUI 11 [Android 9] Mi 9 SE Global Stabil V11.0.4.0 PFBMIXM indirme bağlantısı

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Siz söyleyince baktım evet o ekran çıkıyormuş, ama çince olduğu için hiç bişey anlyamadım
Hocam siz kurmadıysanız TWRP'yi ithalatçı garantili aldım diyorsunuz bu işte bi iş var arama ksımına *#06# yazıp imei'leri BTK'dan sorgulatırmısınız?

Lymns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi Mi 9se
Konular
0
Hocam siz kurmadıysanız TWRP'yi ithalatçı garantili aldım diyorsunuz bu işte bi iş var arama ksımına *#06# yazıp imei'leri BTK'dan sorgulatırmısınız?
Aldığımda kontrol amaçlı e devletten sorgulamıştım, cihaz ihracatçı firma tarafından kaydedilmiş görünüyor model tutuyor bi aksaklık yok sanırım o konuda. Ama söylediğinizden anladığım kadarıyla kendiliğinden olmayan sonradan müdahaleyle yüklenen birşey bu twrp. Peki bu durumda güncellemeyi gerçekleştirebilir miyim?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Aldığımda kontrol amaçlı e devletten sorgulamıştım, cihaz ihracatçı firma tarafından kaydedilmiş görünüyor model tutuyor bi aksaklık yok sanırım o konuda. Ama söylediğinizden anladığım kadarıyla kendiliğinden olmayan sonradan müdahaleyle yüklenen birşey bu twrp. Peki bu durumda güncellemeyi gerçekleştirebilir miyim?
Evet güncelleme TWRP ile yapılır fakat TWRP kurulu gelmemesi lazım biri açmış kurmuş.

Lymns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi Mi 9se
Konular
0
Evet güncelleme TWRP ile yapılır fakat TWRP kurulu gelmemesi lazım biri açmış kurmuş.
Muhtemelen söylediğiniz gibi olmuş, kutu jelatininin içerisine adaptör için Tr çevirici koyulduğunu görünce kendilerinin yeniden paketlediğini düşünmüştüm. Peki güncellemeyi nasıl yapabilirim bu durumda? Acemisi olduğum için böyle bir konu varsa da bulamadım.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Muhtemelen söylediğiniz gibi olmuş, kutu jelatininin içerisine adaptör için Tr çevirici koyulduğunu görünce kendilerinin yeniden paketlediğini düşünmüştüm. Peki güncellemeyi nasıl yapabilirim bu durumda? Acemisi olduğum için böyle bir konu varsa da bulamadım.
Hocam çin cihazı olabilir sizin ki kutuda global versiyon yazısı varmıydı? Bu konumda anlattım.

Lymns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi Mi 9se
Konular
0

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Evet hocam kutuda global version yazıyor, telefon hakkında bölümünde de mıuı global 10.3.4 kararlı yazıyor. Yardımınız için teşekkür ederim, güncellemeyi anlattığınız konuyu incelicem.
Hocam bu siteden de bakarmısınız cihaz nereden gelmiş? IMEI girin.

Lymns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi Mi 9se
Konular
0
Hocam bu siteden de bakarmısınız cihaz nereden gelmiş? IMEI girin.
This is a
Mi 9 SE Ocean Blue 6GB RAM 64GB ROM

Delivery address: France

İbaresi çıktı hocam

Üst Alt