MIUI 11 [Android 9] Mi 9 SE Global Stabil V11.0.4.0 PFBMIXM indirme bağlantısı

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Arkadaşlar şu ultra güç tasarruf modu sadece costum romlar da mı var. Eu. Veya masik rom gibi. Global stabiller de neden yok güncelleme ile gelir mi. Bilgisi olan var mı. Yada bölge ayarları ile alakası var mı.

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Arkadaşlar şu ultra güç tasarruf modu sadece costum romlar da mı var. Eu. Veya masik rom gibi. Global stabiller de neden yok güncelleme ile gelir mi. Bilgisi olan var mı. Yada bölge ayarları ile alakası var mı.
Muhtemelen güncelleme ile verilecek hocam. Ultra Güç Tasarrufunu halihazırda kullanan bazı arkadaşlar var fakat farklı romlar kullanıyorlar.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
Bir de arkadaşlar miui 10 da videolar direk miVideo oynatıcı da açılırdı ve sağa sola kaydırma ile ileri geri sarma veya yukarı aşağı ile ses açma ve ekran parlaklığı arttırma vardı şimdi çok saçma olmuş. İlla ki mivideo dan girmek gerekiyor ki bu özellikleri kullanalım. Bu da bir sorun mu düzelir mi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de arkadaşlar miui 10 da videolar direk miVideo oynatıcı da açılırdı ve sağa sola kaydırma ile ileri geri sarma veya yukarı aşağı ile ses açma ve ekran parlaklığı arttırma vardı şimdi çok saçma olmuş. İlla ki mivideo dan girmek gerekiyor ki bu özellikleri kullanalım. Bu da bir sorun mu düzelir mi.

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende hala durum aynı hocam. Galeriden bir video açınca Mi Video uygulamasına geçiy yapıyor otomatik olarak. Ayarlardan düzeltilebiliyor yanlış hatırlamıyorsam ama tam olarak hatırlamıyorum.

Klymenoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
6
Arkadaşlar bu güncellemeyi indirip manuel yaparsam telefondaki dosyalar kaybolur mu? Ayarlardan güncelle tuşuna basınca tepki vermiyor basılı tutunca resimdeki uyarıyı veriyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-08-20-25-01-555_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2019-11-08-20-25-01-555_pl.zdunex25.updater.png
    130,8 KB · Görüntüleme: 10

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Arkadaşlar bu güncellemeyi indirip manuel yaparsam telefondaki dosyalar kaybolur mu? Ayarlardan güncelle tuşuna basınca tepki vermiyor basılı tutunca resimdeki uyarıyı veriyor.
Telefonunuzdaki sürüm ile bu yüklemek istediğiniz sürüm farklı

victorist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
irfan
Cihazım
xiaomi
Konular
2
Arkadaşlar otadan güncelleme gözükmüyor ota dosyasını indirdim linkden bunu nasıl yüklerim?

Üst Alt