Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Bilgilendirme için teşekkürler yazılım değiştirdim, kendi telegram kanallarından mı edinebilirim stabil sürümü?

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
v7 stabil versiyon çıktı sonunda. :)
Stabil olarak çıkan son paylaştığım dosya ile aynı
hocam. 7.4 çıktığı için bu sürüm artık geliştirilmeyecek sanırım. 7.4e yoğunlaşan çalışmaları bekleyeceğiz

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Stabil olarak çıkan son paylaştığım dosya ile aynı
hocam. 7.4 çıktığı için bu sürüm artık geliştirilmeyecek sanırım. 7.4e yoğunlaşan çalışmaları bekleyeceğiz
7.4 üzerine çalışmayacaklarmış. Telegram'da v7'nin açıklamasına şunu iliştirmişler:

"7.4.104'e gelince, Google Kameraların bu sürümü üzerinde çalışmayı bile planlamıyorum. Perdede, videoda 4K açmak / kapatmak uğruna yeni bir sürüme geçme arzusu yoktur." (Google Translate)

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
7.4 üzerine çalışmayacaklarmış. Telegram'da v7'nin açıklamasına şunu iliştirmişler:

"7.4.104'e gelince, Google Kameraların bu sürümü üzerinde çalışmayı bile planlamıyorum. Perdede, videoda 4K açmak / kapatmak uğruna yeni bir sürüme geçme arzusu yoktur." (Google Translate)
7.3 içinde aynısını söylemişti hocam. Biraz baskıdan sonra 7.4 sürümünü yayınlar :D

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v7 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE] konusundaki mesajınız silindi. Sebep: Telegram kanal adı ya da linki paylaşmak yasaktır.
Google Kamera uygulamalarının geliştirildiği Telegram grup adları, isimlerini linksiz paylaştığım halde forum mesajımdan silindi. Bilmediğimden soruyorum, neden yasak? @ Ottoman

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Google Kamera uygulamalarının geliştirildiği Telegram grup adları, isimlerini linksiz paylaştığım halde forum mesajımdan silindi. Bilmediğimden soruyorum, neden yasak? @ Ottoman
Hocam yasak olmasa ben paylaşabilirdim bunun farkındasınız değil mi?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Forum düzenini sağlamak için bazı belirleyici kurallar olmak zorunda hocam.
İsterseniz bir kez daha kuralları gözden geçirebilirsiniz. ;)

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
@ Glorious

Daha önce paylaştığım muhabbet kuşu testini ödünç bir Redmi Note 7'ye Parrot v7 yükleyerek denedim. Dehaze değeri 1 iken yine aynı kontrast sorunu meydana geldi. Dehaze'yi sıfır yapınca düzeldi. Önemli bir faydası yoksa dehaze değerini sıfır yapmakta fayda var. Bilgilerinize.

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
@ Glorious

Daha önce paylaştığım muhabbet kuşu testini ödünç bir Redmi Note 7'ye Parrot v7 yükleyerek denedim. Dehaze değeri 1 iken yine aynı kontrast sorunu meydana geldi. Dehaze'yi sıfır yapınca düzeldi. Önemli bir faydası yoksa dehaze değerini sıfır yapmakta fayda var. Bilgilerinize.
Şu an kullandığım ayarlarda renk tonu ile bir sorun yaşamıyorum hocam. Ton konusunda sorun yaşayan arkadaşlar tabi ki dehaze değerini 0 yaparak kullanabilirler.

Üst Alt