Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

DalKral

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
DalKral
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Önemli değil hocam.

Ayrıca v6 sürümü ile düzenlediğim ayarlarda önceki sürümlerde bahsedilen yeşilin tonu konusundaki sorunları yaşamadım. Çiçeklerimin tüm tonlarını net bir biçimde doğala yakın olarak aldım. Umarım yeni ayarlar herkesi memnun edebilir.
Aynen verdiğiniz ayarda gayet kullanılışlı oluyor :)

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Remastered v6 sürümü konuya eklenmiştir.
Dosya uzantısı neden ".jar" olarak görünüyor? Paylaştığınız dosya bende çalışmadı.
Başka bir link var mı indirebileceğimiz? Bu sürüm henüz Telegram ve Celsoazevedo'da paylaşılmamış.
Nereden bakıyorsunuz en yeni sürümlere?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek bilgi: Dosyayı telefondan indirirken uzantısı "jar" oluyor. Bilgisayardan indirirken sorun yok, apk olarak iniyor.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Dosya uzantısı neden ".jar" olarak görünüyor? Paylaştığınız dosya bende çalışmadı.
Başka bir link var mı indirebileceğimiz? Bu sürüm henüz Telegram ve Celsoazevedo'da paylaşılmamış.
Nereden bakıyorsunuz en yeni sürümlere?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek bilgi: Dosyayı telefondan indirirken uzantısı "jar" oluyor. Bilgisayardan indirirken sorun yok, apk olarak iniyor.
*.apk.jar gibi uzantı oluyor ise jar kısmını silip kurulum yapabilirsiniz hocam.

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Tekrardan teşekkür ederim doğada ağaç, meyve, bitki çekimleri yaptım v4 remastered ile harika görseller elde ettim 10 fotoğraf 180 mb yer kaplıyor idi güncellenmiş yeni gördüm v6 sürümünü de yakında deneyeceğim hypercam ile gerek ön gerek arka kamera çekim farkları çok fazla bizler ile buluşturduğunuz için bu uygulamayı teşekkür ederim. :)

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Tekrardan teşekkür ederim doğada ağaç, meyve, bitki çekimleri yaptım v4 remastered ile harika görseller elde ettim 10 fotoğraf 180 mb yer kaplıyor idi güncellenmiş yeni gördüm v6 sürümünü de yakında deneyeceğim hypercam ile gerek ön gerek arka kamera çekim farkları çok fazla bizler ile buluşturduğunuz için bu uygulamayı teşekkür ederim. :)
Beğenmenize sevindim hocam. v6 sürümü v4 sürümüne göre daha başarılı bu sürümü daha çok beğeneceğinizi umarım.

ismaildal1994

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail DAL
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Özel Sektör
Konular
0
Şu saat itibariyle çektim,bulutlar bi güzel göründü gözüme. İlk foto Stock Kamera (Keskinlik en yüksekte de olsa detay yok ve yağlı boya gibi), ikinci foto ise
GCam (Bunda da detay bol, renk yok. Doygunluğu ne kadar artırırsam arttırıyım.) Ortasını hiç bulamadım angel~~
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Şu saat itibariyle çektim,bulutlar bi güzel göründü gözüme. İlk foto Stock Kamera (Keskinlik en yüksekte de olsa detay yok ve yağlı boya gibi), ikinci foto ise
GCam (Bunda da detay bol, renk yok. Doygunluğu ne kadar artırırsam arttırıyım.) Ortasını hiç bulamadım angel~~
Öneride bulunmak için kullandığınız ayarları paylaşır mısınız?

ismaildal1994

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail DAL
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Özel Sektör
Konular
0
Son paylaştığınız ayarlara göre kendimce birkaç düzenleme yapmıştım genelde böyle kullanıyordum.
Bu arada Otomatik Beyaz Dengesini kapalı yapıyorum genelde, Renk Uzayı açık.

Son düzenleme:

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Son paylaştığınız ayarlara göre kendimce birkaç düzenleme yapmıştım genelde böyle kullanıyordum.
Bu arada Otomatik Beyaz Dengesini kapalı yapıyorum genelde, Renk Uzayı açık.
Kullandığım ayarlarda bahsettiğiniz gibi soluk fotoğraflar değil detaylı ve canlı fotoğraflar çekebiliyorum hocam. Sizde otomatik beyaz dengesini açık yaparak deneyebilir misiniz ufakta olsa fark sağlıyor.

Ayrıca çekimlerde detay içerisine ışık eklemek için manuel pozlama ile ışık eklemeniz ve ışık uzaklaştırmanız mümkün. Bu yöntemleri de kullanmayı deneyebilirsiniz.

Üst Alt