Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Merhabalar, bu mesajımda eksik bilgi görenler için bir açıklama editi yapmak istiyorum.

2 platform hariç burada dahil gerçek soyadimi kullanmıyor ve gerek görmedikçe paylasmiyorum. 2 fotografimda soyismimin çıktığını gördüm fakat kıyaslama eksiği olmaması için silmemistim, sorun da etmemiştim.

Fakat bazı forumdaslarimiz bu güzel niyetimi suistimal etmiş olacak ki, gerçek soyadimi kullandigim özel sosyal medya hesaplarımdan mesajlar almaya başladım ve bu beni üzdü. Sorun da değil, iş hayatımda olduğu gibi forumda da cizgimi asla bozmam fakat bu durum beni rahatsız etti. Fotoğrafları kaldırdım, yarın veya Perşembe günü remastered versiyona dönüp aynı portre denemelerini ekleyeceğim. Iyi geceler :)
Hocam bu şekilde bir problem yaşamanız gerçekten çok üzücü. Konuya katkınız için teşekkür ederim hocam. Umarım bu terbiyesizlik tekrarlanmaz.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Eski bir RN7 kullanıcısı olarak merak ettim; remastered ne demektir ve diğerlerinden farkı nedir?

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Eski bir RN7 kullanıcısı olarak merak ettim; remastered ne demektir ve diğerlerinden farkı nedir?
Remastered "Yeniden yazılmış" demektir hocam. Eski sürümlerden farkı daha az fakat daha kullanışlı ayarlara sahip olmasıdır.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
@ Glorious

Paylaştığınız Remastered v4 sürümü, Parrot043'ün MGC_7.3.020_Parrot043_V4.apk sürümünden farklı mı? Uygulama adı ve boyutu aynı olduğundan ikisinin aynı olduğunu hissine kapıldım. Ancak Parrot043 sürümü Telegram ve Celsoazevedo'da 22 Mayıs'ta paylaşıldı. Siz 17 Mayıs'ta paylaştınız. Changelog açıklamaları da farklı görünüyor. Bu sürümler aynı mı farklı mı? Ayrıca Mi A3 için önerilen ayarlar varsa paylaşır mısınız? Teşekkürler. :)

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
@ Glorious

Paylaştığınız Remastered v4 sürümü, Parrot043'ün MGC_7.3.020_Parrot043_V4.apk sürümünden farklı mı? Uygulama adı ve boyutu aynı olduğundan ikisinin aynı olduğunu hissine kapıldım. Ancak Parrot043 sürümü Telegram ve Celsoazevedo'da 22 Mayıs'ta paylaşıldı. Siz 17 Mayıs'ta paylaştınız. Changelog açıklamaları da farklı görünüyor. Bu sürümler aynı mı farklı mı? Ayrıca Mi A3 için önerilen ayarlar varsa paylaşır mısınız? Teşekkürler. :)
Hocam parrot aynı sürümü fixliyor fakat RN7 için herhangi bir değişiklik gelmedi. Bu sürüm ve fixlenen son sürüm arasında uygulama içeriği olarak bir fark yok. Yine de ekleyip değiştiririm.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Hocam parrot aynı sürümü fixliyor fakat RN7 için herhangi bir değişiklik gelmedi. Bu sürüm ve fixlenen son sürüm arasında uygulama içeriği olarak bir fark yok. Yine de ekleyip değiştiririm.
Peki siz nasıl henüz paylaşılmamış bir sürümü paylaşabildiniz? İnlerine mi girdiniz? :D

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
v4 Sürümünü 4 kez fixlediler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Remastered v5 sürümü konuya eklenmiştir.
Ooo biz v4 konuşurken v5 çıkmış. :)

Telegram grubunda v4 açıklamasında şöyle yazıyor:

(Google Translate çeviri)

Google Kameraların Değiştirilmesi
Sürüm: 7.3.020 | V4 - Yeniden düzenlendi
Android 9 ve üstü

Fotoğraf makinesini videoya 200 saat sardıktan sonra ve dokunmatik odağı düzeltmek için zaman seçimi yapıldığında, yavaşlamayı düzelten küçük bir güncelleme.

Sürümün temeli şunlar için yapılmıştır:
Mi a3
MI8
Pocophone F1
Redmi notu 7
Redmi Not 8 (T)
Redmi 7 (yama ile)
Leeco

Ben şimdi bu versiyonu indirip kursam ilave bir ayar yapmam gerekir mi? Telefonum Mi A3.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Remastered v4'ü yükleyip standart ayarlarda kullandım. Güzel selfieler çektim.
Gcam 7 serisi selfie konusunda genelde kötüdür ama bu sürüm iyi görünüyor. Denemeye devam. :)

Mi A3 - Android 10

Darxouls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Note 7
Konular
7