Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
V2deki ayarlar aynen bunun icin de gecerli mi yoksa yeni ayar oneriniz var mi? Ss deki ayarlardan gayet iyi goruntu elde ettim elinize saglik

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
V2deki ayarlar aynen bunun icin de gecerli mi yoksa yeni ayar oneriniz var mi? Ss deki ayarlardan gayet iyi goruntu elde ettim elinize saglik
Şu an için aynı ayarları kullanabiliriz hocam. Yapılan düzenlemelerden sonra oluşturduğumuz ayarlar hala en kullanışlı ayar olarak gözüküyor.

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Şu an için aynı ayarları kullanabiliriz hocam. Yapılan düzenlemelerden sonra oluşturduğumuz ayarlar hala en kullanışlı ayar olarak gözüküyor.
Tesekkur ederim ciddi anlamda cok titiz yapilmis ayarlara benziyor ben renk ve keskinlik konusunda ozellikle cok begendin

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Hocam resimde ki gibi iniyor dosya ismi uzantısı "jar" olarak iniyor neden acaba?
Hocam baktım şimdi ama bende APK olarak iniyor. Dosyayı farklı bir tarayıcı ile indirmeyi deneyebilir misiniz?

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
10
Hocam baktım şimdi ama bende APK olarak iniyor. Dosyayı farklı bir tarayıcı ile indirmeyi deneyebilir misiniz?
Hocam ben de inen dosyanın adını degiştirden ".jar." olan kısmı sildim.apk kalacak şekilde düzeldi, yükledim. :)

Darxouls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Note 7
Konular
7
Glorious
Hocam v4 yükledim SS'deki ayarları yapmak yetiyor mu configsiz? Ve bende bu sürümde ağır çekim modu çalışmıyor çekince 3 4 saatlik garip bi video çıkıyor ortaya

Son düzenleme:

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Glorious
Hocam v4 yükledim SS'deki ayarları yapmak yetiyor mu configsiz? Ve bende bu sürümde ağır çekim modu çalışmıyor çekince 3 4 saatlik garip bi video çıkıyor ortaya
Hocam malesef ağır çekim modu çalışmıyor. Config ekleyemiyoruz ve SS'deki ayarlar yeterli hocam.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Merhabalar, bu mesajımda eksik bilgi görenler için bir açıklama editi yapmak istiyorum.

2 platform hariç burada dahil gerçek soyadimi kullanmıyor ve gerek görmedikçe paylasmiyorum. 2 fotografimda soyismimin çıktığını gördüm fakat kıyaslama eksiği olmaması için silmemistim, sorun da etmemiştim.

Fakat bazı forumdaslarimiz bu güzel niyetimi suistimal etmiş olacak ki, gerçek soyadimi kullandigim özel sosyal medya hesaplarımdan mesajlar almaya başladım ve bu beni üzdü. Sorun da değil, iş hayatımda olduğu gibi forumda da cizgimi asla bozmam fakat bu durum beni rahatsız etti. Fotoğrafları kaldırdım, yarın veya Perşembe günü remastered versiyona dönüp aynı portre denemelerini ekleyeceğim. Iyi geceler :)
Glorious hocam günaydın:) Elinize emeğinize sağlık. İlk önce V2 sonrasında remastered indirdim.

Bende her zamanki gibi ağır çekim modu çalışmıyor. Ben artık durumu kabullendim :) iki versiyonda da something went wrong hatası aldım. Slowmo çok dikkatimi çeken ve kullandığım bir şey değil.

Her zaman, GCam sevmiş biri olarak fotoğraf kalitesini sevdim. Bir şeye dikkat çekeceğim ama ekran görüntüsü atayim önce.
Kiyaslamalar RN8 ile yapildi.
7.3 (V2, ikinci linki indirmiştim önce )

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir iki kiyaslamadan sonra gelelim dikkat çekeceğim kısma. V2 Remastered ile V2 arasında bir fark var hocam. Kendi fotoğrafımı paylaşacağım. İlk spoyler v2ye ait. (RN8 kiyaslamasi ile. Mavi noktalar dikkatinizi çekiyor mu? Alın hizam ve sağ üstteki logoda(Müşteri geldiği için aynı positionu saglayamadim ama aynı alanda çektim.)

Bir de remastereda bakalım. Tekrar kiyasladim.

Sürümü çok beğendim. Dediğim gibi, Remastered başarılı olmus. Slowmo dışındaki geri kalan şeyler bana pek dokunmadı :) gayet guzel. Tekrardan elinize emeğinize sağlık :)

Üst Alt