MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Ben gayet iyiyim şu an için.. Sıkıntı yok.. Hali hazırda kullandığım.. Diğerini Denemedim hocam..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizce Razer Stable mi Eu Stable Q mu? :))

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hemen hemen aynı hocam.
Hocam Android 10 Eu Stable'a geçtim. Oh be! Meğer uzun zamandır Eu Beta R'de can çekişiyormuşum. Tek sorunum SIM etkinleştirme sorunu. Mesajlarımı ve çağrı geçmişimi aktaramıyorum bu sorun yüzünden :( Acaba nasıl çözümleyebilirim bunu. Çâresi yok mudur?

Bir de Android 10 NavPill yok. Dolayısıyla miui 12 floating window özelliği de yok. Bunlar kodla açılıyordu galiba. Eğer açarsam bu stabilite baltalanır mı? Eğer öyleyse hiç gerek yok diyebilirim....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim cihaz yurt dışı olmasına rağmen,volte,vowifi,sim etkinleştirme servisi falan her şey çalışıyor :D
Çok güzelmiş :D Şanslısınız :D

Son düzenleme:

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Hocam Android 10 Eu Stable'a geçtim. Oh be! Meğer uzun zamandır Eu Beta R'de can çekişiyormuşum. Tek sorunum SIM etkinleştirme sorunu. Mesajlarımı ve çağrı geçmişimi aktaramıyorum bu sorun yüzünden :( Acaba nasıl çözümleyebilirim bunu. Çâresi yok mudur?

Bir de Android 10 NavPill yok. Dolayısıyla miui 12 floating window özelliği de yok. Bunlar kodla açılıyordu galiba. Eğer açarsam bu stabilite baltalanır mı? Eğer öyleyse hiç gerek yok diyebilirim....

Sim etkileştirme alakalı bir sorun bir bildirim mi alıyorsunuz. ? Miactivete services diye bir zip eki vardı onunla çözülüyordu sanırım.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Sim etkileştirme alakalı bir sorun bir bildirim mi alıyorsunuz. ? Miactivete services diye bir zip eki vardı onunla çözülüyordu sanırım.
Evet etkinleştirilemedi diyor sürekli.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Evet etkinleştirilemedi diyor sürekli.
Bende de oluyordu İlk zamanlarda sonra ki rom yüklemem de görmedim pek.ama onunla alakalı zip var bende. Dur yükleyeyim buraya

Zip dosyasını atamadım buraya. Bilemedim nasıl atılır ?

...

Ekli dosyalar

• MiActivateServices-Uninstaller_20200412.zip
    1.002,3 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Bende de oluyordu İlk zamanlarda sonra ki rom yüklemem de görmedim pek.ama onunla alakalı zip var bende. Dur yükleyeyim buraya

Zip dosyasını atamadım buraya. Bilemedim nasıl atılır ?

...
Teşekkürler ancak ben silmek değil çalışmasını sağlamak istiyorum. Çağrı geçmişim ve mesajlarımı senkronize edemiyorum hata verdiği için.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

Micloud için bilgim yok ama alt bar için mt manager ile yapabilirsiniz.. herhangi bir sorun olmaz ama yanlış bir kod silerseniz sıkıntı olur, dikkat edin, forumda konusu mevcut.

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
MIUI EU 12.0.3.0 Q ile MIUI EU 12.0.1.0 R'yi karşılaştırdığınızda arada çok fark var mı? Bugün yeni bir ROM'a geçeceğim araştırma yapıyorum. EU Beta'da uygulamalar 5-6 saniye sonra açılıyor çok sinir bozucu.

MiNovo'da iyi diyenler var ama bilemiyorum.

EU Stabil R iyiyse bu akşam geçeceğim. Aktif kullananlar gidişatla ilgili bilgi verirse çok sevinirim dostlar :))
Eu r geçmeyin hocam. Stabil Beta rom ve buglu önermiyorum bu sürümü note 8 için

kaancengiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhabalar,

Geçen gün 12.03Q den 12.01R a geçtim. Şuan memnun kalmadığım için tekrar 12.03 a dönmek istiyorum fakat genel olarak twrp üzerinden herhangi bir işlem yaptığımda izin verilmiyor,açma hatası tarzı bir şey çıkıyor kırmızı yazılarla. Sanırım hellas twrp andorid 11 ile uyumluymuş. Onu kurmak istedim bu seferde dahili depolamayı görmüyor twrp menüsünden imajı yükleyemiyorum. Bu sorunları nasıl çözebilirim acaba? Teşekkürler.

Üst Alt