Rom [Android 11] Mi 10 (umi) MiuiMix 21.4.8 [MIUI12.5]

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Değerli forum üyeleri,
MiuiMiX Rom, EU romdan optimize edilerek kodlanmış daha iyi kullanıcı deneyimine ve daha iyi bir pil ömrüne sahip bir custom rom. xiaomi.eu tabanlı ve haftalık güncelleme yapılıyor.

Cihazınızın Bootloader kilidi açık, TWRP yüklü olmalıdır! Aksi durumda kurulum yapamazsınız.

Linkten romu ve varsa Magisk dosyasını indiriniz.
* Cihazınızı TWRP modunda başlatınız.
* TWRP ile Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* Twrp ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* Kurulumunu yapmak istediğiniz romu, varsa magisk dosyasın cihazınıza aktarınız/kopyalayınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokununuz ve cihazınıza aktardığınız romu seçiniz.
* Romu seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır. İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefondaki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.

İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.

kurulum adımlarında desteği archesm hocama teşekkür ederim

Mi 10 [umi] için Miui Mix 21.4.8

Ekran görüntüleri kuran bir hocamız paylaştığında konuya eklenecektir.

Konu tüm MIUI Türkiye üyelerine, düzenleme hakkı bana aittir.
Yapılan yanlış işlemlerden ve cihazınızda oluşabilecek arızalardan şahsım ve miuiturkiye.net ailesi ASLA SORUMLU TUTULAMAZ.
[/SPOILER]

Son düzenleme:

saban19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şaban
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
romu deneyip başarılı sonuçlar alan oldumu ??

alperen26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mİ 10
Cihazım
Mİ 10
Meslek
Emekli
Konular
0
romu deneyip başarılı sonuçlar alan oldumu ??
merhaba 10 gündür kullanıyorum şuan için karşılaştığım hiç bir sorun yok stabil ve batarya üst seviye bilginiz olsun kullandığım cihaz mi 10

by_BenjamiN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin Yav
Cihazım
Mi Max
Konular
1
merhaba 10 gündür kullanıyorum şuan için karşılaştığım hiç bir sorun yok stabil ve batarya üst seviye bilginiz olsun kullandığım cihaz mi 10
Klon uygulamalar çalışıyor mu hocam ?

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Sürüm güncellendi.

Sistem
Yeni - Sistem genelinde değişken yazı tipini etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için anahtar eklendi. Bu yazı tipini devre dışı bırakmak, üçüncü taraf uygulama yazı tipi sorunlarının çoğunu çözmelidir
Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Şubat 2021'e güncellendi [belirli cihazlar]
Düzeltme - Metin boyutunu XXS / XL / XXL olarak değiştirmek sistemi kilitledi [Redmi Note 7]
Düzeltme - Hava durumu süper duvar kağıdı, Hava Durumu uygulamasından hava durumu verilerini alamadı

Kontrol Merkezi
Yeni - Tek bir kaydırmayla Kontrol merkezi ve Bildirim gölgesi arasında geçiş yapabilirsiniz [Android 11 cihazlar]

Fotoğraf Galerisi
Düzeltme - Fotoğraflar arasında gezinirken uygulama kilitlendi [Redmi Note 7]
Düzeltme - "Öneriler" sekmesinde "Video efektleri" kullanmaya çalışırken uygulama kilitlendi [Redmi Note 7]

İndirilenler
Düzeltme - İndirme tamamlandı / tamamlanmadı bildirimi, kapatıldıktan sonra bir kez daha yeniden görüntülendi

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Klon uygulamalar çalışıyor mu hocam ?
Klon uygulamalarda son zamanlarda çoğu romda sorun yaşıyorum. Kendimce bir çözüm geliştirdim; klonladığım uygulamanın obb ve data dosyasını klon uygulamalar için ayrılan alana kopyalıyorum sorun çözülüyor.

Üst Alt