Rehber Android 10'a Geçiş

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
fatih hocam merhaba .. abi ben net bişey sormak istiyorum .. bende mi8 se var .. ben telefonuma mi 11 vede mi 11 twrp sini yüklemek istiyorum ... ama ben mi 11 twrpsini bulamıyorum .. hangi kodlu twrp yüklemem lazım benim .. ve linkini atarsanız sevinirim :)
Twrp 1227 ile kurarsın.

sgulen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selahattin
Cihazım
mi 8se
Konular
0
iyi akşamlar konuya çok hakim değilim acaba mi 8se stabil rom son sürüm hazır modem dosyası varmı ve varsa bunu telefona attıgımızda şebeke görmeme hatası düzelebilirmi

teşekkürler

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
iyi akşamlar konuya çok hakim değilim acaba mi 8se stabil rom son sürüm hazır modem dosyası varmı ve varsa bunu telefona attıgımızda şebeke görmeme hatası düzelebilirmi

teşekkürler

Hocam şuanda android 10 romlarda sensör sorunu mevcut size tavsiyem şuanda mi room stabil v11.0.3.0 versiyonudur

sgulen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selahattin
Cihazım
mi 8se
Konular
0
Hocam şuanda android 10 romlarda sensör sorunu mevcut size tavsiyem şuanda mi room stabil v11.0.3.0 versiyonudur
ben de onu kullanıyordum ancak son çıkan 11.1... gibi bir sürüm geldi stabil olan 04.01.2020 tarihli dosya yı telefona atıp güncelleme yaptım ancak şuanda iki kart da şebeke görmüyor maalesef önceki sürüme v11.0.3.0 versiyon dönsem sorun çözülürmü acaba

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
ben de onu kullanıyordum ancak son çıkan 11.1... gibi bir sürüm geldi stabil olan 04.01.2020 tarihli dosya yı telefona atıp güncelleme yaptım ancak şuanda iki kart da şebeke görmüyor maalesef önceki sürüme v11.0.3.0 versiyon dönsem sorun çözülürmü acaba

En son çıkan rom bizdeki modem dosyasıyla sıkıntıya giriyor bu yüzden sorunlar mevcut. Format data yaparak resim, video, müzik, belge yedeklerinizi almayı unutmayınız mi room stabil versiyonu kurun

sgulen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selahattin
Cihazım
mi 8se
Konular
0
En son çıkan rom bizdeki modem dosyasıyla sıkıntıya giriyor bu yüzden sorunlar mevcut. Format data yaparak resim, video, müzik, belge yedeklerinizi almayı unutmayınız mi room stabil versiyonu kurun
teşekkür ederim iyi akşamlar

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Hocam şuan modem dosyası çözülmeye çalışılıyor az kalmış gibi 1 2 gün idare ederseniz çözülecek gibi

wicgun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 8 se
Konular
0
Bu işlemlerde telefon sıfırlanıyor mu?

Üst Alt