Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

sakuraclamp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 5
Konular
4
Güncellemeden sonra böyle bir sorun ortaya çıktı ve güncellemenin hala telefona ne kattığını bilmiyorum

Lexiss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi note8 pro
Meslek
Mimar
Konular
0
güncellemeyi yaptım. karanlık mod çok güzel tüm uygulamalar otomatik geçiyor. Starry sky adında bir de tema kullanmaya başladım. Birkaç saat her şey çok güzel. sonra pil çok hızlı derecede tükenmeye başladı. %15-20 arası sabaha kadar tüketiyor. Tam şarjda ertesi gün öğleni görürken akşamı görmüyor. Sonra kullanım istatistiklerine baktım android kullanım yüzdesi %50,67 olarak görünüyor. Şuan güncellemeden mi yoksa temadan mı emin değilim denemek için stock temaya döndüm. Değilse hard resetle inşallah çözülür.

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
güncellemeyi yaptım. karanlık mod çok güzel tüm uygulamalar otomatik geçiyor. Starry sky adında bir de tema kullanmaya başladım. Birkaç saat her şey çok güzel. sonra pil çok hızlı derecede tükenmeye başladı. %15-20 arası sabaha kadar tüketiyor. Tam şarjda ertesi gün öğleni görürken akşamı görmüyor. Sonra kullanım istatistiklerine baktım android kullanım yüzdesi %50,67 olarak görünüyor. Şuan güncellemeden mi yoksa temadan mı emin değilim denemek için stock temaya döndüm. Değilse hard resetle inşallah çözülür.
Birisi yazmıştı önceden benim işime de yaramıştı,

Güvenlik, Pil ve Performans, Sağ üstteki çark, Uygulama pil tasarrufu, buradan ister sistemn uygulamasını ister diğer uygulamaları seçip(toplu seçim veya tümünü seç de mümkün) , Arka plan etkinliğini kısıtla deyin. Fark olması lazım.

Tema güzelmiş

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lexiss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi note8 pro
Meslek
Mimar
Konular
0
Birisi yazmıştı önceden benim işime de yaramıştı,

Güvenlik, Pil ve Performans, Sağ üstteki çark, Uygulama pil tasarrufu, buradan ister sistemn uygulamasını ister diğer uygulamaları seçip(toplu seçim veya tümünü seç de mümkün) , Arka plan etkinliğini kısıtla deyin. Fark olması lazım.

Tema güzelmiş

Bu kullandığım programların bildirim göndermelerini engeller mi ?

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Bu kullandığım programların bildirim göndermelerini engeller mi ?
Evet engelliyor.
Kullandıklarıma yapmadım zaten, alışveriş uygulamaları, oyunlar, ıvır zıvır uygulamalar vs.

Bildirim gelmesini istediğiniz uygulamayı kısıtladıysanız tekrar açmak için: uygulamaya basılı tutun, uygulama bilgileri, Pil tasarrufu, buradan "kısıtlama yok" deyin.

Lexiss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi note8 pro
Meslek
Mimar
Konular
0
teşekkür ederim.
Bu, güncellemeyle gelen problemi çözmüyor tabi.1-2 gün takipte kalayım düzelmezse hard reset gibi görünüyor çünkü herkes aynı sıkıntıyı yaşamıyor araştırdığım kadarıyla.

Diagnomed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
8
3.kaynaklardan tema sorunu devam ediyor arkadaşlar, sizlerde de durum aynı mıdır?

baris63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Hocam tam bilmiyorum ama magisk ile root'layinca ve magisk hide edince HD izlenebiliyor. Eğer root atılmaz ise bootloader kilidini kapatmak gerekiyor
Hocam benim cihaz çin sürümü L3 yani L1 olmuyor dediklerinizi kendi cihazımda yapsam HD izleyebilir miyim netflixi

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam benim cihaz çin sürümü L3 yani L1 olmuyor dediklerinizi kendi cihazımda yapsam HD izleyebilir miyim netflixi
Root'lamayi deneyebilirsiniz. Bootloader kilidi kapatmayı deneyemezsiniz cihaz brick olur. Çin cihazlar için root yöntemi ayrı olarak var forumda kera706 hocamın profilinden konularına girip bulabilirsiniz

Lexiss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi note8 pro
Meslek
Mimar
Konular
0
teşekkür ederim.
Bu, güncellemeyle gelen problemi çözmüyor tabi.1-2 gün takipte kalayım düzelmezse hard reset gibi görünüyor çünkü herkes aynı sıkıntıyı yaşamıyor araştırdığım kadarıyla.

Temayı stock yaptıktan sonra sarj problemi çözüldü. Android sistemi pil kullanımı da yine %12 civarlarına geldi. Sorun temadaymış.

Üst Alt