MIUI 11 [ Android 10 ] Redmi K20 Pro / Mi9T Pro Mi Room Stabil V11.0.8.0. QFKCNXM

goldsmiley

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Konular
4
merhaba birşey merak ediyorum. stock romda bootloader açılmasını bekliyorum telefon k20 pro çin. şimdi bsşka rom yüklemek istediğimde hanginromu kurmalıyım ve twrp de rom serisine göre farklı işlemler mi yapılıyor.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
merhaba birşey merak ediyorum. stock romda bootloader açılmasını bekliyorum telefon k20 pro çin. şimdi bsşka rom yüklemek istediğimde hanginromu kurmalıyım ve twrp de rom serisine göre farklı işlemler mi yapılıyor.
Merhaba boot açıldıktan sonrantwrp kur istediğin romu kurbilirsin

goldsmiley

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Konular
4
teşekkürler. kafam karışmıştı bir yerde görmüştüm miui tabanlı kuracaksanız şu işlemleri yapın custom kullanacaksanız bu işlemleri yapın yazıyordu dedim herhalde rom serisine göre twrp de farklı yerler siliniyor
Merhaba boot açıldıktan sonrantwrp kur istediğin romu kurbilirsin

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
teşekkürler. kafam karışmıştı bir yerde görmüştüm miui tabanlı kuracaksanız şu işlemleri yapın custom kullanacaksanız bu işlemleri yapın yazıyordu dedim herhalde rom serisine göre twrp de farklı yerler siliniyor

Merhabalar,
Mıuı tabanlı romlar ile Aosp tabanlı romlar arasında geçişte ufak farklılıklar var. 4 wipe, vendor flashlamanız veformat data yapmanız gerekli.
Mıuı tabanlı romlardan geçişte herhangi bir sorun yaşamazsınız.Ama rom geçişlerinde full temizlik tavsiye edilir.

Son düzenleme:

goldsmiley

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hamdi
Konular
4
anladım o zaman ben rom yüklemeden bakayım detaylı olarak sonra brick olmasın tel

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
anladım o zaman ben rom yüklemeden bakayım detaylı olarak sonra brick olmasın tel

Konular da kurulum anlatımı belirtiliyor, İşlemleri adım adım uygulama yaparak ilerlediğiniz de sorun yaşamazsınız.

x-tuner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Konular
2
Selamünaleyküm arkadaşlar ms eu pro eaa romlarından birisni kurarsak drm sertifaksında bir değişiklik olur mu? Cihazım l1 l3e dönüşürmü

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Selamünaleyküm arkadaşlar ms eu pro eaa romlarından birisni kurarsak drm sertifaksında bir değişiklik olur mu? Cihazım l1 l3e dönüşürmü
Eu'nun son sürümlerinde L1 desteği var. Diğer ROM'larda L1 yok.

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Eyvallah hocam sağolasın magiskte patch vardı sanırsam çözüm sağlarmı ona göre miuiproya bağış yapacam
Dediğiniz patch'i paylaşırsanız deneyip bildiririm. Şu an miroom'dayım. Sertifikam L3.

Üst Alt