Rom [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta - v11.0.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

warlock

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
mi 6
Konular
2
Merhaba. WhatsApp klon uygulaması çalışmıyor. Çalışması için farklı bir yöntem bulan var mı ?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
yeniden romu kurduktan sonra tekrar youtube vanced yüklemeye çalışacagım yanlıs yapmamak adına izlememe gereken yolu söylermisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magiskden modül ekledikten sonra bu şekil oldu modülleri kaldırdım romu tekrar flasladim ama yine bu şekil uyarı veriyor format data yapmak istemiyorum çünkü 2 saat ancak uygulama ve yedeklerin inmesi ile uğraştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Play hizmetler hatasını apkmiror sitesinden play service APK si indirerek çözdüm, ama hala magisk üzerinden YouTube vanced yükleyemiyorum hatta Dolby atmos da yüklenmiyor sürekli play hizmetler hatasi veriyor
Magisk olan versiyonu kurmadım hocam. Diğeri sorunsuz kuruldu ve çalışıyor

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
Romu bu akşam yükledim. Ufak, tefek sıkıntılar var ama daha ilk sürüm bu kadarı gayet normal. Beni zor durumda bırakan sıkıntı ise klon uygulama kullanamıyorum, cihaz yeniden başlatıyor kendini.

etlik06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
8
hersey güzel yalnız whatsap uygulamasını cıft yapmam lazım cft yapıyor uygulamayı açınca bir kere reset atıyor sonra baslangıcda hata var diyor klon uygulamsını tekrar yukleyemezmiyim acil cvb olursa sevınrım herseyi sıfırladım yada cozümü varmıdır

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
hersey güzel yalnız whatsap uygulamasını cıft yapmam lazım cft yapıyor uygulamayı açınca bir kere reset atıyor sonra baslangıcda hata var diyor klon uygulamsını tekrar yukleyemezmiyim acil cvb olursa sevınrım herseyi sıfırladım yada cozümü varmıdır
Bug mevcut yeni güncelleme ile düzeltilir

mehmetnecmi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İyi
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
0
Merhabalar, m9t cihazımda eu stabil kurulu, beta da miui 11'i görünce hevesle indirdim twrp üzerinden önce wipe yaptım romu kurdum açılış ekranı sürekli gelip gelip gidiyordu cihaz açılmadı sonuç olarak. Sonra twrp ye geri dönüp format data yaptım yeniden eu beta yı kurmayı denedim ve sonuç yine aynı. Baktım çare yok son güncel eu stabil romu yükledim cihaz açıldı. Ne yapmam gerekirdi neyi yanlış yapmış olabilirim? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
Merhabalar, m9t cihazımda eu stabil kurulu, beta da miui 11'i görünce hevesle indirdim twrp üzerinden önce wipe yaptım romu kurdum açılış ekranı sürekli gelip gelip gidiyordu cihaz açılmadı sonuç olarak. Sonra twrp ye geri dönüp format data yaptım yeniden eu beta yı kurmayı denedim ve sonuç yine aynı. Baktım çare yok son güncel eu stabil romu yükledim cihaz açıldı. Ne yapmam gerekirdi neyi yanlış yapmış olabilirim? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Bende sizinle aynı sürümü kullanıyordum, ilk mesaj içerisinde görsellerde anlatılan işlemlerin tamamını yaptım, sonrasında sorunsuz yükleme yaptım. Muhtemelen ufak bir detay atlıyorsunuz :)

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba , burdaki twrp ile https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-k20-mi-9t-twrp-3-3-1-0916-tek-tus-yukleme-araci.56731/
görseldeki gibi yükleyin
sifirdancustomromkurulumu2-4872-x-1168-jpg.66155

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar , Mi 9T ve Redmi K20 Android Q (10) Miui 11 Global Beta ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum: TWRP açın , Recovery - Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-0916 Tek Tuş Yükleme Aracı
sifirdancustomromkurulumu2-4872-x-1168-jpg.66155

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Ekran Görüntüleri:
Eklenecek.

Bilinen Hatalar:
MIUI11 ilk rom.

Not:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

İndirme Bağlantısı Haftalık:
Elinize emeğinize sağlık...

Üst Alt