Rom [Android 10] Mi 9 Se Global Kararlı v11.0.2.0 QFBMIXM İndirme Bağlantısı

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Arkadaşlar merhaba EEA ve Global iki Android 10 romu da kurdum. Telefonda daha önce 11.0.6 vardı cihazda. Hepsinde geçişlerde animasyonlarda kasma oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Havoc yükledim bu sefer cihaz restart atıyor belirli aralıklar ile. Revos yükledim animasyonlarda aynı kasma mevcut. EuRom yükledim onda da kasma var. 10.3.4 sürümüne geri döndüm. Bu romda ne kasma ne donma var ama sürüm eski, güvenlik yaması Ağustosta kaldı. Ne yapabilirim destek verebilir misiniz?
Sizin cihazda sorun var hocam,cihazi degistirin

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Ayni cihazi kullaniyorum , 11.0.6.0 Sürümünüde kullandim ,EEA Android10 kurdum kullaniyorum ,yazdiklarinizla alakali hic bi sorunu yaşamadim
Tek sorun son kullanılanlar arası geçiş yaparken animasyon kasması zaten başka bir sorun yok.

Mehmet alim

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Memoooo
Cihazım
mi 9 se
Konular
23
batarya mobil veride 5 saati geçmemeye başladı boşta ram kullanımı artmış buna karşılık uygulama açılışları gözle görülür hızlanmış ö kamera panorama modu fixlenmiş ultra tasarruf gelmemiş.bunlar dışında gözle görülür fark yok . yüklemenizi tavsiye etmem ben yükledim mıuı 10 a döneceğim .anlaşılan gelecek hiçbir güncelleme batarya performasını artırmayacak.

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
batarya mobil veride 5 saati geçmemeye başladı boşta ram kullanımı artmış buna karşılık uygulama açılışları gözle görülür hızlanmış ö kamera panorama modu fixlenmiş ultra tasarruf gelmemiş.bunlar dışında gözle görülür fark yok . yüklemenizi tavsiye etmem ben yükledim mıuı 10 a döneceğim .anlaşılan gelecek hiçbir güncelleme batarya performasını artırmayacak.
Düzeltmeler olacaktir hocam ,Rom degistirebilirsiniz

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Merhaba, OTA dan güncelleme geldi android 10. Yaklaşık 2.2 GB. Telefonum rootlu ve IMEI atılı. Güncellesem problem olur mu? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Teşekkürler.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Merhaba, OTA dan güncelleme geldi android 10. Yaklaşık 2.2 GB. Telefonum rootlu ve IMEI atılı. Güncellesem problem olur mu? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Teşekkürler.

Otadan kurabilirsim bi problem olmaz usta

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Otadan kurabilirsim bi problem olmaz usta
Hocam cihazı güncellemek için şarja taktım, mutfağa gidip geldim güncelleme kaybolmuş normal mi? Bu

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt