MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Bu pubg de son güncellemeyle kasma çok fazla olmaya başladı arkadaşlar. Sizlerde de öyle mi ? 60 FPS oynayanlar için söylüyorum. Muhtemelen oyunla alakalı ama sizlerde ki durumu da öğrenmek isterim.
Karanlık mod kullanıyorsan oyunlarda kasma yapıyor

Vatuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MM
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Globalden, Eu Betaya geçtim. Beni fazlasıyla memnun ediyor. Globaldeki gibi güncelleme geldi, geri çekildi gibi saçmalıklar, uzun süre hataların giderilmesi için güncelleme bekleme gibi dertleri yok. Her hafta kesin güncelleme geliyor, hepsi de 2gb yakın oluyor. Bazı güncellemelerden sonra şarj hızlı gitse de en fazla bir hafta içinde yeni güncelleme ile düzeliyor. Şimdiye kadar sadece euya geçerken temiz kurulum yaptım, ondan sonra ota yapıyorum.
Son güncellemede de gözüme çarpan herhangi bir hata olmadı. Şarj süresi de aynı. Dark Modun bir çok uygulamaya gelmesiyle gayet güzel ve uyumlu oldu.

ugrky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
mi 5 prime
Konular
2
Merhaba bugünkü güncellemeyi indirdikten sonra yükle dediğimde telefon yaniden başladıktan sonra twrp ekranında takılı kalmaya başladı hiçbir ilerleme olmuyor.tekrar kapatıp açtığımda telefon stabil çalışıyor. ne yapmalıyım?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Bu pubg de son güncellemeyle kasma çok fazla olmaya başladı arkadaşlar. Sizlerde de öyle mi ? 60 FPS oynayanlar için söylüyorum. Muhtemelen oyunla alakalı ama sizlerde ki durumu da öğrenmek isterim.
Bende herhangi bir sıkıntı yok

alpmer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Stabil eu 11.0.4 yeni yüklemiştim. Şimdi stabil 11.0.6 gelmiş indirdim . Sizce geçmeli miyim. Üzerine yüklesem veri kaybı olur mu. Zira olsun istemiyorum.

Vatuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MM
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Stabil eu 11.0.4 yeni yüklemiştim. Şimdi stabil 11.0.6 gelmiş indirdim . Sizce geçmeli miyim. Üzerine yüklesem veri kaybı olur mu. Zira olsun istemiyorum.
Veri kaybı olmuyor.
Beta da dahi defalarca kendiliğinden güncelleme gelmesini beklemek yerine zip dosyasını bilgisayardan indirip, telefon hafızasına atıp, "güncelleme paketini seçin" diyerek yükleme yaptım veri kaybı söz konusu olmadı.

ismuta

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Kasma, donma, yavaşlama yaşıyor musunuz? Son beta'da. Ben 3 wipe yapıp yüklüyorum, genelde.

MehmetNY

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
5
Veri kaybı olmuyor.
Beta da dahi defalarca kendiliğinden güncelleme gelmesini beklemek yerine zip dosyasını bilgisayardan indirip, telefon hafızasına atıp, "güncelleme paketini seçin" diyerek yükleme yaptım veri kaybı söz konusu olmadı.

Hocam, Global stabil yüklüyken Ota üzerinden güncelleme yapınca telefon açılmıyor ve format atmam gerekiyor.
Telefonun, magisk root ve twrp yüklü olmasından dolayı böyle olduğunu düşünüyorum.

Şu an global stabil yüklü ve sırf bu yüzden güncelleme yapmaya çekiniyorum.
Eu rom'da da böyle olacağını tahmin ediyorum.

Her seferinde kendi ayarlamalarımı yapmam gerekmese yüklerim de vakit kaybı çok oluyor işte.

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Tek bende mi böyle