MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Selamlar hocam :) Global stabilden çok daha iyidir EU Stabil 11.0.7.0 akıcılığı konusunda tavsiye ederim. Diğer sorunuza cevap olarak evet EU stabile gelecek güncellemeleri de ota şeklinde alabileceksiniz. Farklı rom olarak şuan MIUI için bana göre en iyisi EU stabil 11.0.7.0, AOSP içinde Pixel Experience son sürümünü deneyebilirsiniz (Oldukça stabil ve geliştirilmiş).
Teşekkür ederim bilgilendirmeler için indirmeye başladım romu ama sunucu çok yavaş

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Sourceforge'den indirin hocam orası androidfilehost'tan daha iyi :)
Oradan indiriyoum ama yavaş bekleyeceğiz yapacak birşey yok sorunsuz bir şekilde yüklerim umarım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TWRP yükledim ama yeniden cihazı yeniden başlattığımda yine mi recovery açıldı neden acaba ?

Son düzenleme:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Oradan indiriyoum ama yavaş bekleyeceğiz yapacak birşey yok sorunsuz bir şekilde yüklerim umarım.

TWRP yükledim ama yeniden cihazı yeniden başlattığımda yine mi recovery açıldı neden acaba ?
Fotmat data yaptığımda telefona kopyaladığım romda siliniyor dalvik\art cache\data\system bunları wipe yapınca telefona attığım yükleyeceğim rom dosyası silinmiyor değil mi ?

Son düzenleme:

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Fotmat data yaptığımda telefona kopyaladığım romda siliniyor dalvik\art cache\data\system bunları wipe yapınca telefona attığım yükleyeceğim rom dosyası silinmiyor değil mi ?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim sanırım batırdım telefon açılış ekranında powered by android yazan yerde kaldı

Yardımcı olabilirseniz sevinirim sanırım batırdım telefon açılış ekranında powered by android yazan yerde kaldı
Rom dosyasını pc ye atın twrp ye girip format data yapıp wipe kısmından herşeyi seçip wipe layın ardından pc deki romu telefona atıp yükleyin 10 dk sonra açılır

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Konu açmıştım sağolsun yönetici arkadaşlar ilgilendi düzelttim telefonu teşekkür ederim.
Bu sürümde kilit ekranındaki bildirim simgeleri renkli değil mi acaba global stabilde renkliydi bildirimler.Whatsapp bildirimi gelmiş ama renksizdi

Son düzenleme:

scorpion2406

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8
Konular
7
Eu sürüm ile global sürümdeki temalar uygulamaları farklı mı acaba burda duvar kağıtlarına tıkladığımda çince yazılar ve çinle alakalı resimler çıkıyor.

Üst Alt