Soru Amazfit Verge alınır mı?

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
İOS yazılımlı cihazlarda Apple Watch kullandım.Android'e geçinme bu alışkanlığımı sürdürme isteğimi bir haftadır araştırarak gündemime aldım..Ancak Xiaomi Amazfit Pace ve Amazfit Verge arasında kararsız kaldım..Forumu araştırdım tatmin edici detaylı bir bilgiye ulşamadım ..Ve Amazfit Verge 'den yana almayı düşünüyorum Salı gününe kadar sürem var bu konuda kullanan arkadaşlarım Artı ve eksileri ile ilgilı bilgi paylaşırlarsa sevinirim...

Son düzenleme:

Onore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Verge ile Verge lite arasında ufak degil cok büyük 2 fark var..
1) Hafıza : Verge 512 ram+4gb hafızalı (2-2.5gb) kullanılabilir..Lite ise 16kb/16mb diye biliyorum..
2) Konuşma: Verge mikrofon+ Haparlor var arama cevaplama yapabilirsiniz ..Lite böyle birşey yok
3) Bazi sensörler Lite da yok..
Lite Vergeden fazla şarjı gidemez gidiyorsa telefon konuşma arama mesaj yazma olayı olmadığı icindir.tamamen kişisel +100 TL var aralarında

Akıllı saatlerde Ram ve hafıza farkı ne için oluyor peki? Anladığım kadarıyla Verge lite sadece yapması gerekenleri yapabileceği kadar ram ve hafızaya sahip. Verge ise ekstra uygulama yükleyebilmek ve uygulamaların çalışabilmesine olanak sağlamak için ram ve hafızaya sahip doğru mudur?

Ben sadece uyku takibi, gps üzerinden yürüyüş ve spor aktivitelerimi takip edebilme, mail, whatsapp, imessage bildirimlerini görebilme ve şık kadran görünümleri istiyordum. Saatten görüşme yapma ya da always on display özellikleri zaten aramadığım için Lite modeli daha mantıklı geldi. Geçtiğimiz günlerde Mi Store 499 liraya satıyordu aldım. Verge modeli en ucuz 789 lira. 289 lira da az buz değil zaten. Henüz yakından göremedim bile umarım pişman olmam. Bugün teslim alacağım sanırım kargodan. İnceleyip tekrar yazarım. En azından şarjının neden 20 gün gittiğine dair fikir sahibi olabilirim :)

Oyla:

Onore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Cihaz dün akşam elime geçti. İlk önce tam şarj sonrası ne kadar şarjı gidecek onu deneyeyim dedim. Şarjı %100 olmuyor. %99'da kalıyor. Umarım sıkıntılı değildir cihaz.. Kalan gözlemlerimi de yazacağım.

Oyla:

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Amazfit verge'ye o kadar vermektense bi 50 tl daha verip Samsung Galaxy Watch Active almak çok daha mantıklı bence. Hem kurcalayabileceğiniz çok dah fazla oyuncağınız olur hem de "akıllı" hissiyatını biraz daha fazla verir.

Oyla:

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
Arkadaşlar stratos 2s almayı düşünüyorum özelliklerini bilen varmı verge ile çok farkı varmıdır

Oyla:

Alchemistry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi
Konular
1
Amazfit verge o fiyata alınabilecek en iyi akıllı saattir her yönüyle, 1000 tl altı bütün akıllı saatlerin olumsuz yönleri var özelikle şarj konsunda ama verge bence o fiyata kusursuz

Oyla:

kingzmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
redmi pro
Konular
2
Beyler konu biraz eskimiş ama amazfit vergede WhatsApp bildirim sorunu yaşıyorum. Saati sıfırlıyorum programı kaldırıp tekrar kuruyorum. Bı süre geliyo.sonra yine gelmiyo.sorunu yaşayıp çözebilen varmi

Oyla:
Üst Alt