Soru Amazfit Verge alınır mı?

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
İOS yazılımlı cihazlarda Apple Watch kullandım.Android'e geçinme bu alışkanlığımı sürdürme isteğimi bir haftadır araştırarak gündemime aldım..Ancak Xiaomi Amazfit Pace ve Amazfit Verge arasında kararsız kaldım..Forumu araştırdım tatmin edici detaylı bir bilgiye ulşamadım ..Ve Amazfit Verge 'den yana almayı düşünüyorum Salı gününe kadar sürem var bu konuda kullanan arkadaşlarım Artı ve eksileri ile ilgilı bilgi paylaşırlarsa sevinirim...

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bugün elime geçti Amazfit Verge cihazim hemen Bootloader kilidini acmak için gerekeni yaptım Mail bekliyeceğim bu süreçten sonra uygun Rom yüklerim..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah.

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Bugün elime geçti Amazfit Verge cihazim hemen Bootloader kilidini acmak için gerekeni yaptım Mail bekliyeceğim bu süreçten sonra uygun Rom yüklerim..
Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Oyla:

gyurtbasi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Göktuğ
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
0
merhaba iphone kullanıcısıyım ve teknoloji ile aramda çok iyi değil. Hediye geldi amazfit verge . Bu cihazdan mail whatsapp okuyutp cevaplama yapabilir miyim?

Oyla:

pu5maz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
iPhone 6
Konular
2
Kalınlığı nasıl hocam ?

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
S3 frontier nasıl eşleşmiyor Xiaomi cihazlar ile hocam? Öncelikle cihazınızda root veya custom rom ise samsungun gear uygulamaları ve plugln servislerini google play'dan indiremezsiniz. Netflixte olduğu gibi sertfika sorunu yaşar cihaz. İnternetten kurduğunuz plugln servisleri ise en güncel sürüm değil ise bağlantı sorunu yaşatır, kurulum tamamlanamaz. İstediği kadar en güncel apk olarak paylaşılsın olmuyor. Bunun için market uygulaması ve custom romlarda sertfika sorununun çözümü için keşke konu açsaydınız seve seve yardımcı olurdum. S3 frontieri inceledikten sonra bu saat üzücü olmuş olabilir sizin için. Fakat ben S3 frontier ve Galaxy watch kullanan birisi olarak bağlantı sorunlarını 1 dakikada çözebilirdim sizin için. Neyse, sağlık ve hayırlı olsun diyelim iyi günlerde kullanın hocam.

Oyla:

pu5maz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
iPhone 6
Konular
2
S3 frontier nasıl eşleşmiyor Xiaomi cihazlar ile hocam? Öncelikle cihazınızda root veya custom rom ise samsungun gear uygulamaları ve plugln servislerini google play'dan indiremezsiniz. Netflixte olduğu gibi sertfika sorunu yaşar cihaz. İnternetten kurduğunuz plugln servisleri ise en güncel sürüm değil ise bağlantı sorunu yaşatır, kurulum tamamlanamaz. İstediği kadar en güncel apk olarak paylaşılsın olmuyor. Bunun için market uygulaması ve custom romlarda sertfika sorununun çözümü için keşke konu açsaydınız seve seve yardımcı olurdum. S3 frontieri inceledikten sonra bu saat üzücü olmuş olabilir sizin için. Fakat ben S3 frontier ve Galaxy watch kullanan birisi olarak bağlantı sorunlarını 1 dakikada çözebilirdim sizin için. Neyse, sağlık ve hayırlı olsun diyelim iyi günlerde kullanın hocam.
galaxy watchlar detaylar uyku takibi yapabiliyor mu hocam ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok kalın gibi görünse de kolda hiç bunu fark etmiyorsunuz tabi bu benim gözlemim ,
şarj ne durumda hocam kaç gün gidiyor ?

Oyla:

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
galaxy watchlar detaylar uyku takibi yapabiliyor mu hocam ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şarj ne durumda hocam kaç gün gidiyor ?
Piyasada herhangi bir akıllı saatte olup da galaxy watch da olmayan bir özellik yok hocam.

Oyla:
Üst Alt