Soru Amazfit Verge alınır mı?

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
İOS yazılımlı cihazlarda Apple Watch kullandım.Android'e geçinme bu alışkanlığımı sürdürme isteğimi bir haftadır araştırarak gündemime aldım..Ancak Xiaomi Amazfit Pace ve Amazfit Verge arasında kararsız kaldım..Forumu araştırdım tatmin edici detaylı bir bilgiye ulşamadım ..Ve Amazfit Verge 'den yana almayı düşünüyorum Salı gününe kadar sürem var bu konuda kullanan arkadaşlarım Artı ve eksileri ile ilgilı bilgi paylaşırlarsa sevinirim...

Son düzenleme:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Benim cihaz Amazfit Verge Lite ile arasındaki tek fark batarya süresi litevde biraz daha fazla dayanıyor 10-12 gün arası bizimki normal kullanım.4-5 gün arası. ...
Hocam sesli görüşme yaparken karşıdan gelen sesi rahat duyabilme nasıl ve karşıya giden seste gürültü olayı fazlamı , birde su geçirmezlik olayını test ettinizmi. ve hala türkçe menu yok sanırsam ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız inşallah

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
Teşekkürler hocam.

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hocam sesli görüşme yaparken karşıdan gelen sesi rahat duyabilme nasıl ve karşıya giden seste gürültü olayı fazlamı , birde su geçirmezlik olayını test ettinizmi. ve hala türkçe menu yok sanırsam ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler hocam.
Ses olayında bir sorun yaşamadım rahatlıkla duyuluyor hatta kulaklı ile de denedim gayet stabil su konusunda ise açıkçası denemem olmadı ...Türkçe menü yok ihtiyaç duymadım ..

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Ses olayında bir sorun yaşamadım rahatlıkla duyuluyor hatta kulaklı ile de denedim gayet stabil su konusunda ise açıkçası denemem olmadı ...Türkçe menü yok ihtiyaç duymadım ..
Benim gibi meraklı veya almayı düşünen arkadaşlar için verdiğiniz bilgiler aydınlatıcı oldu , teşekkür ederim.

Oyla:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Oyla:

Mr.Eg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Verge
Konular
1
Verge de spotify kurulabiliyor mu? Offline olarak kullanmak istiyorum yanımda telefon taşımamak için.

Oyla:

Kjaer1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bil
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
13
Merhaba, ürünün siyah rengini hiçbir yerde bulamıyorum, satışı durdu mu bilgisi olan var mı?

Oyla:

ibo4fun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim kese
Cihazım
Xiaomi Note pro
Meslek
Moto Kurye (MNG)
Konular
9
Verge ile Verge lite arasında ufak degil cok büyük 2 fark var..
1) Hafıza : Verge 512 ram+4gb hafızalı (2-2.5gb) kullanılabilir..Lite ise 16kb/16mb diye biliyorum..
2) Konuşma: Verge mikrofon+ Haparlor var arama cevaplama yapabilirsiniz ..Lite böyle birşey yok
3) Bazi sensörler Lite da yok..
Lite Vergeden fazla şarjı gidemez gidiyorsa telefon konuşma arama mesaj yazma olayı olmadığı icindir.tamamen kişisel +100 TL var aralarında

Oyla:

rdvnrdvn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rıdvan
Cihazım
mi4
Konular
0
Arkadaşlar merhaba verge modelinde NFC özelliği varmı yok mu? Bazı videolarda ve forumlarda var deniyor. Fakat bazı yerlerde yok deniyor. Kesin bir bilgisi olan var mı?

Oyla:

ibo4fun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim kese
Cihazım
Xiaomi Note pro
Meslek
Moto Kurye (MNG)
Konular
9
Arkadaşlar merhaba verge modelinde NFC özelliği varmı yok mu? Bazı videolarda ve forumlarda var deniyor. Fakat bazı yerlerde yok deniyor. Kesin bir bilgisi olan var mı?
kesin olarak var ama ülke bölgeye göre yazılım farklı bu nedenle nfc aktif veya degil...
Mesela Amazfit Bip ana modelinde var.
AliPay isminde ama yazılımda bu AliPay gri renk ülkemizde çalışmıyor ve siz manuel aktif edemiyorsunuz!!!!!

Oyla:

rdvnrdvn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rıdvan
Cihazım
mi4
Konular
0
kesin olarak var ama ülke bölgeye göre yazılım farklı bu nedenle nfc aktif veya degil...
Mesela Amazfit Bip ana modelinde var.
AliPay isminde ama yazılımda bu AliPay gri renk ülkemizde çalışmıyor ve siz manuel aktif edemiyorsunuz!!!!!
Çok teşekkür ederim ilginiz için, aslında benim isteğim akıllı saatim ile ödeme yapabilmek. Peki Türkiye'de kullanabileceğim böyle bir akıllı saat var mı?

Oyla:
Üst Alt