Yardım Amazfit Pace - Telefonla eşleşme sorunu

oguzhns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzhan
Cihazım
Poco F1
Konular
1
İyi günler Amerika sürümü (model 1612) olan Amazfit Pace ile telefonumu eşleştiremiyorum kendi telefonum Poco F1, (coudn't pair) eşleşme hatası veriyor ve saat QR kod ekranında sürekli, başka cihazla denediğimizde ise sıkıntı yok bağlantı oluyor neden olabileceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-09-03-00-03-888_com.huami.watch.hmwatchmanager.png
    Screenshot_2018-11-09-03-00-03-888_com.huami.watch.hmwatchmanager.png
    326,8 KB · Görüntüleme: 34

adilmusazafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adil Musa
Cihazım
Yi 2 4K
Konular
1
Bluetooth tan cihazi unutturun. Tekrar eslestirin. Saatin sarji iyi durumda olsun. Olmazsa saati sifirlayip tekrar eslestirin

Oyla:

benfatihkarasen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Kara
Cihazım
Mı 6X
Konular
0
Bluetooth tan cihazi unutturun. Tekrar eslestirin. Saatin sarji iyi durumda olsun. Olmazsa saati sifirlayip tekrar eslestirin
Saati nasıl sifirlayacağim ve ilk kurulum yaptığım eski telefondaki programı kapatmalimiyim

Oyla:

adilmusazafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adil Musa
Cihazım
Yi 2 4K
Konular
1
Saat ayarlarından sıfırlayabilirsiniz. Telefondan da bluetooth'u unutturun. bütün işlemi en baştan yapın

Oyla:

benfatihkarasen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Kara
Cihazım
Mı 6X
Konular
0
Saat ayarlarından sıfırlayabilirsiniz. Telefondan da bluetooth'u unutturun. bütün işlemi en baştan yapın
Kardeş tşkler bende şöyle hallettim saati eski sürüm cihaza bağlıyken saati ortak wifiye bağlayıp güncelledim sonra diğer TLF oturum açma bile gerek kalmadan bilgiler geldi daha hiç gurcalamiyorum tşkler tekrardan herkese

Oyla:

adilmusazafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adil Musa
Cihazım
Yi 2 4K
Konular
1
Neyse hallolmussa gecmis olsun. Gordun ki xiaomi saat konusunda cöp. Daha almam :)

Oyla:

yusufceleb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yusuf
Cihazım
mi note 3
Konular
0
bende de aynı sorun oluştu. başka bir cihazda kendi uygulamamı açıp oradan saatteki qr kodunu tanıtıp açtım. saat açılınca diğer telefondan uygulamayı silip aynı kullanıcı adıyla kendi mi note 3 telefonumda uygulamada aktif oldum. böylece bağlantı sorununu ortadan kaldırmış oldum. tahminim bluetooth sürümüyle alakalı eşleşme olmuyor. ilerleyen zamanlarda düzelteceklerini düşünüyorum. cihaz çok hoşuma gitti.

Oyla:

kavabiller

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
osman
Cihazım
xiaomi amazfit
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar ,2 aydır kullandığım xiaomi amazfit 2 stratos saatim telefonumla eşleşmiyor .Daha dorusu telefonumdaki bütün verileri görebiliyorum ama saatimin ekranında hiç bir işlem yapamıyorum.Başlat düğmesine basınca QR okuma barkodu çıkıyor ve hiç bir şey yapamıyorum.Saati fabrika yarlarına döndürme imkanım da bu şekilde olmuyor.Ne yapmam gerekiyor benimle paylaşabilir misiniz?Teşekkürler.

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Merhaba Arkadaşlar ,2 aydır kullandığım xiaomi amazfit 2 stratos saatim telefonumla eşleşmiyor .Daha dorusu telefonumdaki bütün verileri görebiliyorum ama saatimin ekranında hiç bir işlem yapamıyorum.Başlat düğmesine basınca QR okuma barkodu çıkıyor ve hiç bir şey yapamıyorum.Saati fabrika yarlarına döndürme imkanım da bu şekilde olmuyor.Ne yapmam gerekiyor benimle paylaşabilir misiniz?Teşekkürler.

telefonda ki eşleştirmeyi sonlandır o kodu okutarak tekrar eşleştir

Oyla:

SaWYeR53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
İphone
Konular
3
Arkadaşlar size çözümünü söylüyorum.

Eğer telefonunuz yeni android sürümü ise eşleşmiyor bu yüzden androidin eski sürümü olan telefon bulup ( Android 5'ten sonrası ) o telefonla eşleştrip güncellemeyi o telefondan yapınız. Saat 2 defa güncelleme yapıcak iki güncelleme de bittikten sonra kendi telefonunuzla direk barkod ile eşleştirip kullana bilirsiniz.

Mi mağazalarında çalışan tezgahtarların bile bu durumdan haberi yok hepsi birbirine soruyor. Hiç bir ürün konusunda çalışanların ezberledikleri bilgiler haricinde hiç bir bilgisi yok. Kağıtta yazan özellikleri söylüyorlar sadece. Şu eşleşme sorunu için 5 mağaza çalışanı 1 saatten fazla uğraştı youtubeye girdi googleye baktı yapamadı. Anlayın çalışanların durumunu.

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci