Yardım Amazfit Pace - Telefonla eşleşme sorunu

oguzhns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzhan
Cihazım
Poco F1
Konular
1
İyi günler Amerika sürümü (model 1612) olan Amazfit Pace ile telefonumu eşleştiremiyorum kendi telefonum Poco F1, (coudn't pair) eşleşme hatası veriyor ve saat QR kod ekranında sürekli, başka cihazla denediğimizde ise sıkıntı yok bağlantı oluyor neden olabileceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-09-03-00-03-888_com.huami.watch.hmwatchmanager.png
    Screenshot_2018-11-09-03-00-03-888_com.huami.watch.hmwatchmanager.png
    326,8 KB · Görüntüleme: 34

oguzhns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzhan
Cihazım
Poco F1
Konular
1
Forumda bulunan apk'ları denediğimde de aynı yazı çıkıyordu.

Oyla:

oguzhns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzhan
Cihazım
Poco F1
Konular
1
Hocam eyvallah ilgilendiğiniz için, şöyle çözdüm mantığını çok anlamasam da; android sürümü eski olan bir cihazla eşleştirme yaptığımda sıkıntı yoktu android 8ve 8.1 de aynı hatayı verince sizinde yazılımdan olabilir fikrinizi biraz birleştirdim , eski cihazla bağladım önce daha sonra o hesabı Poco'daki uygulamada açtım saat ile telefonun bluetooth eşleşmetirmesini uygulama içinden değil doğrudan Ayarlar>Bluetooth kısmından yaptım sonra telefonun internetiyle akıllı saati güncellediğimde tüm sorunlar gitti.

Oyla:

adilmusazafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adil Musa
Cihazım
Yi 2 4K
Konular
1
Hocam eyvallah ilgilendiğiniz için, şöyle çözdüm mantığını çok anlamasam da; android sürümü eski olan bir cihazla eşleştirme yaptığımda sıkıntı yoktu android 8ve 8.1 de aynı hatayı verince sizinde yazılımdan olabilir fikrinizi biraz birleştirdim , eski cihazla bağladım önce daha sonra o hesabı Poco'daki uygulamada açtım saat ile telefonun bluetooth eşleşmetirmesini uygulama içinden değil doğrudan Ayarlar>Bluetooth kısmından yaptım sonra telefonun internetiyle akıllı saati güncellediğimde tüm sorunlar gitti.

Aynı sorunu Mi 8 cihazımla yaşayan birisi olarak bende Samsung S3 bi cihaz buldum eşleştirmeyi yaptım. Şu an güncelliyorum. Güncellediğimde kendi cihazımla hesabı açıp direk barkod okuduğumda açılır mı? Sanırım siz bu şekilde neticeye ulaştınız?

Oyla:

oguzhns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oğuzhan
Cihazım
Poco F1
Konular
1
Aynı sorunu Mi 8 cihazımla yaşayan birisi olarak bende Samsung S3 bi cihaz buldum eşleştirmeyi yaptım. Şu an güncelliyorum. Güncellediğimde kendi cihazımla hesabı açıp direk barkod okuduğumda açılır mı? Sanırım siz bu şekilde neticeye ulaştınız?
Bir kere eşleştikten sonra barkod ekranı gelmiyor doğrudan Bluetooth eşleşmesini yapıp çalıştırabilirsin. Yani barkod telefon-saat eşleşmesi için değilmiş aslında saat-amazfit hesabını eleştiriyorum.

Oyla:

adilmusazafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adil Musa
Cihazım
Yi 2 4K
Konular
1
Valla hayatımda bu kadar saçma bi kurulum görmedim. Resmen s3 cihaz olmasa kuramayacaktım cihazı. Kimse de bişey bilmiyor. n11 de satın almış birisi s3 cihaz ile kurdum demiş. Ona nazaran s3 ile çözdüm işi. Cevap için teşekkür ederim çok şükür mi8 de ki yazılımımda görünüyor artık saat. Herkese teşekkürler.

Oyla:

benfatihkarasen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Kara
Cihazım
Mı 6X
Konular
0
Valla hayatımda bu kadar saçma bi kurulum görmedim. Resmen s3 cihaz olmasa kuramayacaktım cihazı. Kimse de bişey bilmiyor. n11 de satın almış birisi s3 cihaz ile kurdum demiş. Ona nazaran s3 ile çözdüm işi. Cevap için teşekkür ederim çok şükür mi8 de ki yazılımımda görünüyor artık saat. Herkese teşekkürler.
Ben de dediğiniz şekilde yaptım ancak Bluetooth ile güncel cihaza bağladigimda güncelle uyarısına şimdi güncelle dediğimde hiç bir şey olmuyor dolayısıyla sadece bağlı görünmekten öteye gitmiyor yardım lütfen

Oyla:
Üst Alt