Haber AKK Kalkıyor ama ZAM Geliyor

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Kablonet ve Netspeed öneririm arkadaşlar bende .Türk Telekom gibi saçma bir sağlayıcıdan artık kurtulun hizmet yerine vatadaşın cebindeki parayı nasıl alırız peşine düşmüşler. Akn kalkmasının sebebi düşük internet hızları olmaması idi , adam tarifeyi 24 mbps 8 mbps düşürmüş bence BTK bunlara göz yummalı. Belirli bir hız limiti vermeli.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Ee teknoloji sitelerinin dün yaptığı röportaj daki müdür yardımcısı dedikleri zat hiç bir ek ücret olmayacak diyordu . Haydaaa

Türk nete geçeceğim .100mbts limitsiz 65 TL olmalıydı

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Altta isimlerini verdiğim ISS firmalarına yönelin arkadaşlar. Şu an en iyi tercihler bu firmaları seçmekle oluyor. Taahhütleri olan arkadaşlar için maalesef bir önerimiz olamıyor. Umarız taahhüt bittiği dönemde örnek verdiğim firmaların paket ve fiyatları uygun olmaya devam eder.

Millenicom
Oris Telekom
NetSpeed
TurkNet

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Altta isimlerini verdiğim ISS firmalarına yönelin arkadaşlar. Şu an en iyi tercihler bu firmaları seçmekle oluyor. Taahhütleri olan arkadaşlar için maalesef bir önerimiz olamıyor. Umarız taahhüt bittiği dönemde örnek verdiğim firmaların paket ve fiyatları uygun olmaya devam eder.

Millenicom
Oris Telekom
NetSpeed
TurkNet
netspeed +1

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Canınızı neden sıkıyorsunuz dostlar? Siz de benim gibi yapın. Hemen turknet' e geçin, kafanız da cebinizde rahatlasin.100 mbps' e kadar AKN siz, taahhütsüz internet kullanın. Üstelik fiyatı 65 TL. Üstelik arkadaşını getirene de bir ay bedava. Ya adamlar internette promosyon kodu dağıtıyorlar: yeter ki gelin ilk ay ücretsiz internet verelim diye...
Yıllarca TTNet tarafından kaz misali yolunmaktan bıkmadınız mı Allah aşkına?
Benim yapabileceğim bir şey yok ama türk.net'te çok şikayet var diyorlar? ve arayacak numaraları yok.

Son düzenleme:

s8fkt9mr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asa saskas
Cihazım
REDMI NOTE4
Konular
0
Laa olimm hani ucuz İnternet VS olıcaktııı,
A101-Bim uydusu göndermedik mi sırf bunun için
Devletin gücü şirketlere yetmiyor gözüken o

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Benim yapabileceğim bir şey yok ama türk.net'te çok şikayet var diyorlar? ve arayacak numaraları yok.
Hocam, arıza durumunda biraz sıkıntı var. Zira ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası yok. Mail yoluyla kayıt oluşturup arızanız gideriliyor. Bazen üç dört gün sürebiliyor. Yani tek sıkıntısı arıza durumunda ortaya çıkıyor. O konuda biraz mesafe kat etmeleri gerek.
Halbuki ben dört aydır kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. TTNet in fiyat politikasını gördükten sonra o kadar kusur kadı kızında da olur herhalde....

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Hocam, arıza durumunda biraz sıkıntı var. Zira ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası yok. Mail yoluyla kayıt oluşturup arızanız gideriliyor. Bazen üç dört gün sürebiliyor. Yani tek sıkıntısı arıza durumunda ortaya çıkıyor. O konuda biraz mesafe kat etmeleri gerek.
Halbuki ben dört aydır kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. TTNet in fiyat politikasını gördükten sonra o kadar kusur kadı kızında da olur herhalde....
Altyapı bilgilerinize ulaşamıyoruz diyor. Sanırım altyapı yok.

Üst Alt