Haber Akıllı Telefon Piyasasını Alt Üst Edecek Xiaomi Mi 6 Pro’nun Özellikleri Şaşırtıyor

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xiaomi Mi 6 Pro, akıllı telefon endüstrisine yön vermek için geliyor. Snapdragon 835 SoC, 256GB Dahili ve 6GB RAM içeren cihaza ait detaylar haberimizde.

Kısa sürede dünyanın en çok konuştuğu akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi, bu süre zarfında kullanıcıları etkilemeyi başardı. Xiaomi fiyat ve kalite ile ilgili en iyi ürünlerin bazılarını zaten başlatmıştı. Xiaomi 2017'de de birkaç Android telefonu çıkarmaya hazırlanıyor.

Tanıtılacak olan telefonlar
Xiaomi Mi6 ve Xiaomi Mi6 Pro olacak. Her iki telefon da ileri teknoloji olacak ve Mi 6 Pro'nun Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy S8 ile rekabet etmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 6 Pro Özellikleri:

Xiaomi Mi 6 Pro özelliklerinden bahsedersek, düz ekran modeli ve kenar tasarımlı çift eğri ekran görüntüsü bulacaksınız. Xiaomi Mi 6 Pro, 256GB dahili depolama kapasitesiyle birlikte 6GB RAM'e sahip olacak. Telefonda Snapdragon 835 İşlemci bulunuyor. Bunun dışında, telefon Android 7.0 veya 7.1 Nougat'ı alacak.

Telefonda
MIUI 9 Skin en üstte çalışıyor. Yakışıklı, muazzam bir 4000mAh pil ile dolacak ve Quick Charge 4.0 desteğini alacak. Yerleşik bir parmak izi okuyucusu olan bir Home düğmesine sahip olacak. Şirket son zamanlarda akıllı telefonu henüz duyuramıyor. Bu nedenle, cihazla ilgili nihai ayrıntıları almak için biraz beklemek zorundayız. Peki, bunun hakkında ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın.

Alıntıdır...

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10

Xiaomi Mi 6 Pro, akıllı telefon endüstrisine yön vermek için geliyor. Snapdragon 835 SoC, 256GB Dahili ve 6GB RAM içeren cihaza ait detaylar haberimizde.

Kısa sürede dünyanın en çok konuştuğu akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi, bu süre zarfında kullanıcıları etkilemeyi başardı. Xiaomi fiyat ve kalite ile ilgili en iyi ürünlerin bazılarını zaten başlatmıştı. Xiaomi 2017'de de birkaç Android telefonu çıkarmaya hazırlanıyor.

Tanıtılacak olan telefonlar
Xiaomi Mi6 ve Xiaomi Mi6 Pro olacak. Her iki telefon da ileri teknoloji olacak ve Mi 6 Pro'nun Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy S8 ile rekabet etmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 6 Pro Özellikleri:

Xiaomi Mi 6 Pro özelliklerinden bahsedersek, düz ekran modeli ve kenar tasarımlı çift eğri ekran görüntüsü bulacaksınız. Xiaomi Mi 6 Pro, 256GB dahili depolama kapasitesiyle birlikte 6GB RAM'e sahip olacak. Telefonda Snapdragon 835 İşlemci bulunuyor. Bunun dışında, telefon Android 7.0 veya 7.1 Nougat'ı alacak.

Telefonda
MIUI 9 Skin en üstte çalışıyor. Yakışıklı, muazzam bir 4000mAh pil ile dolacak ve Quick Charge 4.0 desteğini alacak. Yerleşik bir parmak izi okuyucusu olan bir Home düğmesine sahip olacak. Şirket son zamanlarda akıllı telefonu henüz duyuramıyor. Bu nedenle, cihazla ilgili nihai ayrıntıları almak için biraz beklemek zorundayız. Peki, bunun hakkında ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın.

Alıntıdır...

guzel bır haber ınsallah fıyat performans urunu olur mıx gıbı alıp basını gıtmez :(

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Ne zaman acaba?

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
Valla bizim ülkemizde herşey pahalı bence yine mi5 5s tarzı fiyatı uygun ürünleri yok satar çünki malum herşey ateş pahasına adamlar yurt dışında ucuza mı mix kullanır bunu kullanır burda yine pahalı olur :)

kartal21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tekin
Cihazım
mi 5s
Meslek
emekli
Konular
3
Gerçekten heyecan verici, umarım fiyat da bizi heyecanlandırır.

murdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi5 pro
Konular
0
Çok güzel bir telefon olacağa benziyor. piyasayı sallayacak muhtemelen.

andromedar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akn
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
BT
Konular
3
3 binden aşağı olmıyacağı aşikar ki barındırdığı teknolojiler çok yeni eleştirmek için erken, fiyatta abartmazlar ise alınabilirliği artar 4.000 - 5000 TL ye apple kullanmaktansa 3.000 - 3.500 çinli olan arkadaşı tercih ederim :)

murdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi5 pro
Konular
0
3 binden aşağı olmıyacağı aşikar ki barındırdığı teknolojiler çok yeni eleştirmek için erken, fiyatta abartmazlar ise alınabilirliği artar 4.000 - 5000 TL ye apple kullanmaktansa 3.000 - 3.500 çinli olan arkadaşı tercih ederim :)
Umarım sizin tahmin ettiğiniz gibi çok fazla bir fiyattan gelmez. 2000 tl civarı yeterli bence.clap~~

Üst Alt