Haber Akıllı Telefon Piyasasını Alt Üst Edecek Xiaomi Mi 6 Pro’nun Özellikleri Şaşırtıyor

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xiaomi Mi 6 Pro, akıllı telefon endüstrisine yön vermek için geliyor. Snapdragon 835 SoC, 256GB Dahili ve 6GB RAM içeren cihaza ait detaylar haberimizde.

Kısa sürede dünyanın en çok konuştuğu akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi, bu süre zarfında kullanıcıları etkilemeyi başardı. Xiaomi fiyat ve kalite ile ilgili en iyi ürünlerin bazılarını zaten başlatmıştı. Xiaomi 2017'de de birkaç Android telefonu çıkarmaya hazırlanıyor.

Tanıtılacak olan telefonlar
Xiaomi Mi6 ve Xiaomi Mi6 Pro olacak. Her iki telefon da ileri teknoloji olacak ve Mi 6 Pro'nun Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy S8 ile rekabet etmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 6 Pro Özellikleri:

Xiaomi Mi 6 Pro özelliklerinden bahsedersek, düz ekran modeli ve kenar tasarımlı çift eğri ekran görüntüsü bulacaksınız. Xiaomi Mi 6 Pro, 256GB dahili depolama kapasitesiyle birlikte 6GB RAM'e sahip olacak. Telefonda Snapdragon 835 İşlemci bulunuyor. Bunun dışında, telefon Android 7.0 veya 7.1 Nougat'ı alacak.

Telefonda
MIUI 9 Skin en üstte çalışıyor. Yakışıklı, muazzam bir 4000mAh pil ile dolacak ve Quick Charge 4.0 desteğini alacak. Yerleşik bir parmak izi okuyucusu olan bir Home düğmesine sahip olacak. Şirket son zamanlarda akıllı telefonu henüz duyuramıyor. Bu nedenle, cihazla ilgili nihai ayrıntıları almak için biraz beklemek zorundayız. Peki, bunun hakkında ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın.

Alıntıdır...

andromedar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akn
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
BT
Konular
3
Umarım sizin tahmin ettiğiniz gibi çok fazla bir fiyattan gelmez. 2000 tl civarı yeterli bence.clap~~
2000 TL imkansız mi note 2500 , mi mix ise 3000-3400 arası dediğin fiyatta mümkün değil o teknolojiler heleki bu kur oranıyla keşke senin dediğin gibi olsa :)

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
64 gb lık versiyonu mtk işlemcili olarak gelecek diye okudum başka bir sitede fiyat için ise1200-1300tl programı versiyonu için 1500-1700 TL diye okudum ama hiçbirinde de ekran boyutu ile ilgili haber yok

nx512j cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Özellikler muazzam umarım phablet olmazda bizde alırız

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
3 binden aşağı olmıyacağı aşikar ki barındırdığı teknolojiler çok yeni eleştirmek için erken, fiyatta abartmazlar ise alınabilirliği artar 4.000 - 5000 TL ye apple kullanmaktansa 3.000 - 3.500 çinli olan arkadaşı tercih ederim :)

Mi3, Mi4, Mi5, Mi5s...

Xiaomi Mi serisi amiral gemisi cihazlarını her zaman için 1999 yuan'dan satışa sunmuştur. Bu cihazda da aynı şekilde davranacaktır tahmin ediyorum. Büyük ihtimalle Mi6'nın birden fazla versiyonu olacaktır ve baz versiyon 1999 yuan olacaktır ancak üst versiyonların da bahsettiğiniz fiyatlara çıkacağını açıkçası hiç beklemiyorum. :)

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20

Xiaomi Mi 6 Pro, akıllı telefon endüstrisine yön vermek için geliyor. Snapdragon 835 SoC, 256GB Dahili ve 6GB RAM içeren cihaza ait detaylar haberimizde.

Kısa sürede dünyanın en çok konuştuğu akıllı telefon üreticilerinden olan Xiaomi, bu süre zarfında kullanıcıları etkilemeyi başardı. Xiaomi fiyat ve kalite ile ilgili en iyi ürünlerin bazılarını zaten başlatmıştı. Xiaomi 2017'de de birkaç Android telefonu çıkarmaya hazırlanıyor.

Tanıtılacak olan telefonlar
Xiaomi Mi6 ve Xiaomi Mi6 Pro olacak. Her iki telefon da ileri teknoloji olacak ve Mi 6 Pro'nun Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy S8 ile rekabet etmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 6 Pro Özellikleri:

Xiaomi Mi 6 Pro özelliklerinden bahsedersek, düz ekran modeli ve kenar tasarımlı çift eğri ekran görüntüsü bulacaksınız. Xiaomi Mi 6 Pro, 256GB dahili depolama kapasitesiyle birlikte 6GB RAM'e sahip olacak. Telefonda Snapdragon 835 İşlemci bulunuyor. Bunun dışında, telefon Android 7.0 veya 7.1 Nougat'ı alacak.

Telefonda
MIUI 9 Skin en üstte çalışıyor. Yakışıklı, muazzam bir 4000mAh pil ile dolacak ve Quick Charge 4.0 desteğini alacak. Yerleşik bir parmak izi okuyucusu olan bir Home düğmesine sahip olacak. Şirket son zamanlarda akıllı telefonu henüz duyuramıyor. Bu nedenle, cihazla ilgili nihai ayrıntıları almak için biraz beklemek zorundayız. Peki, bunun hakkında ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın.

Alıntıdır...

Gümbür gümbür geliyorum diyor Mi6 :)

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
hala bi tarih yok mu beyler ?

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
hala bi tarih yok mu beyler ?

Daha önce yayınlanan bir kaç görsel 14 Şubatı işaret ediyordu ama her hangi bir aksiyon yok yeni gelen bilgilerde yok beklemedeyiz yani..

xiaomi_ersin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
36
guzel bır haber ınsallah fıyat performans urunu olur mıx gıbı alıp basını gıtmez :(
Kardes korkmana gerek yok bence fiyatları çok ucurmusunuz o kadar fazla fiyatlardan cikacagini sanmıyorum adamlar telefondan kar etmiyoruz diyolar mı mix pahali değildi 128 rom 4 ram olan model 515 dolardan satışa çıktı hadi çin dışında 600 dolar olmuş olsun ama o özelliklere o fiyatta çok iyi zaten biz dolardan kaybediyoz bide mı mix in fiyatıni biraz fazla ucurdular sanki Türkiye'de sonuç olarak gene f/p kralı bı telefon ortaya çıkacağını düşünüyorum bide standart model mediatek x30 kullanacak galiba onun fiyatı daha bı uygun olur saygılar

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Daha önce yayınlanan bir kaç görsel 14 Şubatı işaret ediyordu ama her hangi bir aksiyon yok yeni gelen bilgilerde yok beklemedeyiz yani..
en azından bi tarih belli olsa idi.

inşallah ses çıkışıda iyi olur.

andromedar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akn
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
BT
Konular
3
Mi3, Mi4, Mi5, Mi5s...

Xiaomi Mi serisi amiral gemisi cihazlarını her zaman için 1999 yuan'dan satışa sunmuştur. Bu cihazda da aynı şekilde davranacaktır tahmin ediyorum. Büyük ihtimalle Mi6'nın birden fazla versiyonu olacaktır ve baz versiyon 1999 yuan olacaktır ancak üst versiyonların da bahsettiğiniz fiyatlara çıkacağını açıkçası hiç beklemiyorum. :)
İnşallah hocam ama günümüzdeki piyasaya oranla söyledim inşallah dediğiniz gibi olur :)

Üst Alt