Soru Akıllı saat

Hangi akıllı saat?

• Huawei gt2 pro

Oy: 7 36,8%
  • Amazfit gtr2

Oy: 4 21,1%
  • Samsung Galaxy watch3

Oy: 5 26,3%
  • diğer modeller(yorumda belirtin lütfen)

Oy: 1 5,3%
  • Oppo Watch

Oy: 2 10,5%

• Kullanılan toplam oy
    19

onurcanisik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onurcan
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
5
Her zaman söylerim, "akıllı" saat konusunda Samsung en iyisidir. Telefondan farkı yok özellikler konusunda. Hemen hemen her modelini deneyimledim. Fakat Oppo Watch'a da bakabilirsiniz. Kendim hiç deneme fırsatı bulmadım ama bayağı sağlam model diye biliyorum.
Siz söyledikten sonra oppo watch'ı inceledim ve google pay ödeme sistemini desteklemesi gerçekten çok iyi ve özellikleri de fena değil seçeneklere ekledim.

Son düzenleme:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Honor magic watch 2 kullanıyorum. Huwai gt 2 ile aynı cihaz zaten ufak görünüş farkı var sadece. Uygulama yüklenmiyor ama gayet akıcı güzel ve şık bir akıllı saat. Bileklik ile bir tutmak da ne bileyim tuhaf cidden.. Konu içinde yazılmış zaten şarj konusunda üzmez. Şahsen benim saat de aradığım her şey var. Titanyum kasası olan Pro sürümleri de mevcut.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Honor magic watch 2 kullanıyorum. Huwai gt 2 ile aynı cihaz zaten ufak görünüş farkı var sadece. Uygulama yüklenmiyor ama gayet akıcı güzel ve şık bir akıllı saat. Bileklik ile bir tutmak da ne bileyim tuhaf cidden.. Konu içinde yazılmış zaten şarj konusunda üzmez. Şahsen benim saat de aradığım her şey var. Titanyum kasası olan Pro sürümleri de mevcut.

Kesinlikle katılıyorum hocam, iyi günlerde kullanmaya devam edersiniz inşallah

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben iyi olanı savunurum hocam. Şarj konusunda gelince; sizin kıyasınıza göre eskilerin 1 hafta şarjı giden telefonlarıyla, şimdinin günlük veya iki günde bir şarja takılması gereken telefonlarını bir kefeye koymakla eş değer durum. (Ne kadar performans ve özellik, o kadar tüketim.) Dediğim gibi bir bileklik özelliği taşıyan (sesli görüşme istisna) saatin şarjının +7 gün gitmesi bir mucize olmasa gerek. Fakat mesaj yazmasından tutun, birçok ek uygulama kurulan, oyun dahi oynatan, spotify gibi uygulamaları telefondaki kadar rahat kullanmamıza olanak sağlayan bir sistemden bahsediyoruz. Sayamadığım birçok özelliği de eklersek 2-3 günde bir şarja takmak göz ardı edilebilmeli. Kaldı ki 2-3 günde bir, 1 saatlik şarja bırakmak gayet olağan bir durum. nod~~

Hiçbir fanatiklik söz konusu değil. Ben burada her zaman iyi olanı savundum, en iyi siz bilirsiniz. Yeri geldi Apple, yeri geldi Samsung, yeri geldi Huawei, yeri geldi OnePlus... Hepsinin kendine göre artılarını çekinmeden savundum, savunacağım. :)
Ben size Mi Band 6 hediye alacağım doğum gününüzde, Akıllı bileklik, sizin çok beğendiğiniz kalın akıllı saatlerden çok daha zarif üstelik

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ben size Mi Band 6 hediye alacağım doğum gününüzde, Akıllı bileklik, sizin çok beğendiğiniz kalın akıllı saatlerden çok daha zarif üstelik

Band 6 çıktığında bu konuyu hortlatacağım hocam. haha--

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ben iyi olanı savunurum hocam. Şarj konusunda gelince; sizin kıyasınıza göre eskilerin 1 hafta şarjı giden telefonlarıyla, şimdinin günlük veya iki günde bir şarja takılması gereken telefonlarını bir kefeye koymakla eş değer durum. (Ne kadar performans ve özellik, o kadar tüketim.) Dediğim gibi bir bileklik özelliği taşıyan (sesli görüşme istisna) saatin şarjının +7 gün gitmesi bir mucize olmasa gerek. Fakat mesaj yazmasından tutun, birçok ek uygulama kurulan, oyun dahi oynatan, spotify gibi uygulamaları telefondaki kadar rahat kullanmamıza olanak sağlayan bir sistemden bahsediyoruz. Sayamadığım birçok özelliği de eklersek 2-3 günde bir şarja takmak göz ardı edilebilmeli. Kaldı ki 2-3 günde bir, 1 saatlik şarja bırakmak gayet olağan bir durum. nod~~

Hiçbir fanatiklik söz konusu değil. Ben burada her zaman iyi olanı savundum, en iyi siz bilirsiniz. Yeri geldi Apple, yeri geldi Samsung, yeri geldi Huawei, yeri geldi OnePlus... Hepsinin kendine göre artılarını çekinmeden savundum, savunacağım. :)
Hocam bizler sizin gibi genç değiliz ki... Yazabilmek bir kenara bildirim geldiğinde dahi okumakta güçlük çekiyoruz. Kendi adıma telefonda bile klavyeyi kullanırken zorlanıyorum saatte hiç beceremedim :D Şarj bence de önemli, şimdi konuyu okuyunca baktım %11 kalmış. Son şarjın üzerinden 10 günden fazla geçti. Ben bu şekilde Samsung kullanırsam öğleye doğru şarjı biter tüm gün saatsiz kalırım drunk~~

Samsung'daki o artılar maalesef bizler için eksi, biz yaşlıların ihtiyaçlarını en iyi karşılayan akıllı saatler Magic Watch 2 ve GT2. inlove~~

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam bizler sizin gibi genç değiliz ki... Yazabilmek bir kenara bildirim geldiğinde dahi okumakta güçlük çekiyoruz. Kendi adıma telefonda bile klavyeyi kullanırken zorlanıyorum saatte hiç beceremedim :D Şarj bence de önemli, şimdi konuyu okuyunca baktım %11 kalmış. Son şarjın üzerinden 10 günden fazla geçti. Ben bu şekilde Samsung kullanırsam öğleye doğru şarjı biter tüm gün saatsiz kalırım drunk~~

Samsung'daki o artılar maalesef bizler için eksi, biz yaşlıların ihtiyaçlarını en iyi karşılayan akıllı saatler Magic Watch 2 ve GT2. inlove~~

Telefona şarj, bilgisayara şarj, arabaya şarj.. Bir de saate gün aşırı şarj planı yaparsak vay halimize :D Saat için öncelik her zaman sarj olmalı. Akıllı akılsız farketmez bence. Akıllı bileklikler bile neredeyse yeterli iş görüyor. Tabi herkesin icrası farklı, ihtiyaç dahilinde bir çok seçenek mevcut. Huawenin saatleri çok şık. Hoşuma gidiyor.

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17
Bugün tt den Huawei watch gt 2 pro aldım çok beğendim tavsiye edeceğiniz saat arayüzü var mı

MI 9 LITE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Bugün tt den Huawei watch gt 2 pro aldım çok beğendim tavsiye edeceğiniz saat arayüzü var mı

MI 9 LITE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam Onun için telegram sayfalarına bakmanız lazım

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE