Soru Akıllı saat

Hangi akıllı saat?

• Huawei gt2 pro

Oy: 7 36,8%
  • Amazfit gtr2

Oy: 4 21,1%
  • Samsung Galaxy watch3

Oy: 5 26,3%
  • diğer modeller(yorumda belirtin lütfen)

Oy: 1 5,3%
  • Oppo Watch

Oy: 2 10,5%

• Kullanılan toplam oy
    19

onurcanisik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onurcan
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
5
Arkadaşlar akıllı saat arıyorum ancak seçimde kararsız kaldım ,benim için önemli olan görüşme ve SMS yanıtı akıcı arayüz sorunsuz senkronizasyon ve bir gün gelir umudu ile NFC hangisini tavsiye edersiniz?bütçe 5500 TL kadar cihazım Mi11

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Her zaman söylerim, "akıllı" saat konusunda Samsung en iyisidir. Telefondan farkı yok özellikler konusunda. Hemen hemen her modelini deneyimledim. Fakat Oppo Watch'a da bakabilirsiniz. Kendim hiç deneme fırsatı bulmadım ama bayağı sağlam model diye biliyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tam akıllı bir saat ve her gün şarj etmekten sıkılmam derseniz, kesinlikle Samsung Galaxy Watch 3 almalısınız, bende daha az akıllı olan Huawei Watch Gt 2 var vede oldukça memnunum, küçük ekranda bildirimler geliyor ama ben zaten okuyamıyorum, o nedenle gelen bildirimlere de cevap verme ihtiyacım yok, zaten böyle bir özellik de mevcut değil 8=)drunk~~

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Skorpi hocam şarj konusunda bu Samsung watch saatlerine taktınız gibime geliyor. Sizin kullandığınız Huawei ' nin şarjı kaç gün gidiyor merak ettim.
Misal bende Huawei nin çakması Honor Watch magic 2 var. Bütün özellikleri 24 saat aktif olmasına rağmen 10 günün altına düşmüyor.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam şarj konusunda bu Samsung watch saatlerine taktınız gibime geliyor. Sizin kullandığınız Huawei ' nin şarjı kaç gün gidiyor merak ettim.
Misal bende Huawei nin çakması Honor Watch magic 2 var. Bütün özellikleri 24 saat aktif olmasına rağmen 10 günün altına düşmüyor.
Yok hocam, kesinlikle öyle bir takıntım yok, sadece Samsung Akıllı saati önerenlerin bu konuya hiç değinmemelerine şaşıyorum, benim şarjım da en az 10 gün gidiyor, iyiki yarım akıllı

Son düzenleme:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Yok hocam, kesinlikle öyle bir takıntım yok, sadece Samsung Akıllı saati önerenlerin bu konuya hiç değinmemelerine şaşıyorum, benim şarjım da en az 10 gidiyor, iyiki yarım akıllı

Aslan besleyen yemini esirgemez misali değerli hocam. haha-- Sadece adımımı, nabzımı ölçüp, kolumda titreyecekse onu benim band 5 de yapıyor... Neredeyse 1 ay gidiyor şarjı... haha--

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Aslan besleyen yemini esirgemez misali değerli hocam. haha-- Sadece adımımı, nabzımı ölçüp, kolumda titreyecekse onu benim band 5 de yapıyor... Neredeyse 1 ay gidiyor şarjı... haha--
Telefon görüşmesi

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Telefon görüşmesi

Çok pardon hocam, Huawei marka saatleri "akıllı" sınıfına yaklaştıran bir özelliği söylemeyi unutmuşum... Bu hızla giderse birkaç seneye kadar "akıllı" diyebileceğim bir saat tercihi olabilirler. Fakat bu şekilde Samsung ile kıyaslanamaz bile benim için. haha--

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çok pardon hocam, Huawei marka saatleri "akıllı" sınıfına yaklaştıran bir özelliği söylemeyi unutmuşum... Bu hızla giderse birkaç seneye kadar "akıllı" diyebileceğim bir saat tercihi olabilirler. Fakat bu şekilde Samsung ile kıyaslanamaz bile benim için. haha--
Hocam, Siz sanırım Samsung un Ankara temsilcisisiniz, şarj konusuna değinince bile, Akıllı ve yarı akıllı saatlerde, bilekliğin şarjını hatırlatıyorsunuz, gerçek şu ki, sizin tam akıllı saatiniz Samsung, şarj konusunda sınıfta kalmakta

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam, Siz sanırım Samsung un Ankara temsilcisisiniz, şarj konusuna değinince bile, Akıllı ve yarı akıllı saatlerde, bilekliğin şarjını hatırlatıyorsunuz, gerçek şu ki, sizin tam akıllı saatiniz Samsung, şarj konusunda sınıfta kalmakta

Ben iyi olanı savunurum hocam. Şarj konusunda gelince; sizin kıyasınıza göre eskilerin 1 hafta şarjı giden telefonlarıyla, şimdinin günlük veya iki günde bir şarja takılması gereken telefonlarını bir kefeye koymakla eş değer durum. (Ne kadar performans ve özellik, o kadar tüketim.) Dediğim gibi bir bileklik özelliği taşıyan (sesli görüşme istisna) saatin şarjının +7 gün gitmesi bir mucize olmasa gerek. Fakat mesaj yazmasından tutun, birçok ek uygulama kurulan, oyun dahi oynatan, spotify gibi uygulamaları telefondaki kadar rahat kullanmamıza olanak sağlayan bir sistemden bahsediyoruz. Sayamadığım birçok özelliği de eklersek 2-3 günde bir şarja takmak göz ardı edilebilmeli. Kaldı ki 2-3 günde bir, 1 saatlik şarja bırakmak gayet olağan bir durum. nod~~

Hiçbir fanatiklik söz konusu değil. Ben burada her zaman iyi olanı savundum, en iyi siz bilirsiniz. Yeri geldi Apple, yeri geldi Samsung, yeri geldi Huawei, yeri geldi OnePlus... Hepsinin kendine göre artılarını çekinmeden savundum, savunacağım. :)

Üst Alt