Rehber Akıllı ağ modu ( batarya bitmeyecek )

İşe yaradı mı ?

• Kesinlikle katılıyorum ! Herkese öneririm

Oy: 63 51,2%
  • Pek faydası oldu sayılmaz..

Oy: 62 50,4%

• Kullanılan toplam oy
    123

pervasiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi
Konular
16
Arkadaşlar, sırf Akıllı ağ var diye, kendinizi bu Roma hapsetmeyin, cihazınız için kimbilir ne muhteşem romlar mevcuttur, onları deneyin

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Sayın Skorpi bende redmi note 7 var ve önceki telefonlarım da dahil hep Miui rom kullandım. Aosp rom yükleyip denemek istedim fakat alışkın olmayınca bir de saf android arayüzünden daha önceki general Mobile 4g telefonumdan dolayı nefret ettiğim için alışamadım ve her seferinde yine Miui ye döndüm. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir rom var mıdır? Mutlaka denemek gerek dediğiniz

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
bunun bi üst versiyonu var xposed ile kullanılan. ekran kapalı iken 2g açınca 3/4g alıyor az çeken yerlerde daha tasarruflu yine wifi da 2g seçeneğide mevcut

adı nedir xposed modülünün ? birde kullandınız mı acaba, pile etkisi oldu mu
cihaz ekran kapalı olunca bir süre sonra derin uyku moduna girdiğinden çok katkısı olmayabilir

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
adı nedir xposed modülünün ? birde kullandınız mı acaba, pile etkisi oldu mu
cihaz ekran kapalı olunca bir süre sonra derin uyku moduna girdiğinden çok katkısı olmayabilir
Kullandım etkisi oldu. Gravıty box. Derın uykuda da aktıf çalışıyor. Sadece ıptal etmek ıstersenız telefonu yenıden baslatmanız gerekiyor. Yoksa ekran her kapandıgında yada Wifi baglanıldıgında 2g alıyor. Gecıkme suresıde var zaten sorun olmuyor

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın Skorpi bende redmi note 7 var ve önceki telefonlarım da dahil hep Miui rom kullandım. Aosp rom yükleyip denemek istedim fakat alışkın olmayınca bir de saf android arayüzünden daha önceki general Mobile 4g telefonumdan dolayı nefret ettiğim için alışamadım ve her seferinde yine Miui ye döndüm. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir rom var mıdır? Mutlaka denemek gerek dediğiniz
Sizinle aynı cihazı Sayın cohci52 hocam bir müddet evvel kullanıyordu ve EU Beta dan oldukça memnundu, şu an EU Beta sizin cihazınızda nasıl bir performans verir, bilemiyorum... Ama aynı cihazı bildiğim kadarıyla Sayın pendroz ve Sayın agit77 hocalarım da kullanmaktalar, en iyisi onların da fikrini alalım ve hangi romda olduklarını öğrenelim

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584
Sizinle aynı cihazı Sayın cohci52 hocam bir müddet evvel kullanıyordu ve EU Beta dan oldukça memnundu, şu an EU Beta sizin cihazınızda nasıl bir performans verir, bilemiyorum... Ama aynı cihazı bildiğim kadarıyla Sayın pendroz ve Sayın agit77 hocalarım da kullanmaktalar, en iyisi onların da fikrini alalım ve hangi romda olduklarını öğrenelim

Hocam kullandığım rom eu beta
Şimdilik romdan memnun

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

pervasiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi
Konular
16

Tavsiye derken Miui harici demek istemiştim. Eu romu kullandım biliyorum. Aosp tabanlı rom sormuştum ben

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Bende miroom kullanıyorum bende akıllı ağ modu yok neden acaba

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tavsiye derken Miui harici demek istemiştim. Eu romu kullandım biliyorum. Aosp tabanlı rom sormuştum ben
Miui harici olarak Sayın cohci52 hocamın bir konusu var, orada tüm romlar, AOSP dahil, mevcut

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

Ben global stabildeyim hocam gayet memnunum günlük kullanımda kurcalamaya vaktim olmadı için şuan stabilde kalıyorum.EU betayı'da tavsiye ederim gayet şarj konusunda tatmin edici globalden daha iyi durumda.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular