Yardım AKG kulaklık Xiaomi Telefonda çalışmama sıkıntısı

Chaseur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raşit DURMUŞ
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi6 128gb
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadarşlar bilsiğinşz üzere xiaomi mi 6 da kutu içeriğimde kulaklık yok ve şuan telefonumun ahizesi bozuk olduğundan kulaklık kullanma mecburiyetindeyim. Elimde de Samsung S9 Dan çıkan AKG kulaklık var type c çevirici ile kulaklığı takıyorum ses geliyor kulaklık görünüyor mikrofon görünüyor ancak mikrofon çalışmıyor. Kulaklıktan ses alıyorum. Kulaklık başka telefonlarda çalışıyor. Başka kulaklıklar telefonumda çalışıyor. Akg ve xiaomi arasındaki bir sıkıntı yardım ederseniz sevinirim

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
Arkadaşlar sorunu kendi mantigimla çözdüm.kulakliklarda tırtıklar var soket girişinde farkettiyseniz.biri mikrofon için biri hoparlör için diğerinde başka birşey için.kulakligi tam sokup, çok yavaşça kulaklığı çıkarır gibi yapıp çok ince çekiyoruz ama kulaklığı çıkarmıyoruz.belki şaka gelebilir ama ciddiyim.oyun oynarken dikkatli oynarsaniz elinizin çarpıp yerine tam oturma durumu olmuyor.yani kulaklığı tam oturmucaksiniz.cozum bu. Milimlerle fark var.
Çözümü burada

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Kullandığınız akg kulaklık iPhone için üretilmiş bir model olabilir. O yüzden çalışmıyor belkide.kutusunun üzerinde yazması gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Samsung akg yi aldıktan sonra kendi ürünlerine uyumlu olacak şekilde üretiyor demekki

Oyla:

eastblood

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
RED mi K20 Pro
Konular
23
Kullandığınız akg kulaklık iPhone için üretilmiş bir model olabilir. O yüzden çalışmıyor belkide.kutusunun üzerinde yazması gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Samsung akg yi aldıktan sonra kendi ürünlerine uyumlu olacak şekilde üretiyor demekki
Çözdük sorunu.. tamamen jack ile ilgili..

Oyla:
Üst Alt