Yardım AKG kulaklık Xiaomi Telefonda çalışmama sıkıntısı

Chaseur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Raşit DURMUŞ
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 10.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi6 128gb
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadarşlar bilsiğinşz üzere xiaomi mi 6 da kutu içeriğimde kulaklık yok ve şuan telefonumun ahizesi bozuk olduğundan kulaklık kullanma mecburiyetindeyim. Elimde de Samsung S9 Dan çıkan AKG kulaklık var type c çevirici ile kulaklığı takıyorum ses geliyor kulaklık görünüyor mikrofon görünüyor ancak mikrofon çalışmıyor. Kulaklıktan ses alıyorum. Kulaklık başka telefonlarda çalışıyor. Başka kulaklıklar telefonumda çalışıyor. Akg ve xiaomi arasındaki bir sıkıntı yardım ederseniz sevinirim

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
Kardeşim öncelikle merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum şuan :) hybrid pro hd kulaklığım var onu kullanıyorum hediye gelen bir akg kulaklıgım oldu 2 gundur deniyorum arastırıyorum kimse bilmiyor mi8 kullanıcısıyım sesi çok güzel ama mikrofon çalışmıyor sebebini çözümünü bende arıyorum bulursam eğer burayada yazarım bilgisi olan varsa yazarsada çok iyi olur saygılar

Oyla:

karaoffline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mihemed
Cihazım
mi note 3
Konular
2
Miui 9 da ilk 30 sn çalışıyordu mikrofon sonra çalışmıyordu. Miui 10 ile 30 sn de çalışmıyor. Anlaşamıyorlar

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
o zaman miui ile alakalı bişey sanırım ama çok tuhaf nasıl bir yazılım çakışmasıdır bu :)

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
Hocam zaten baska bir kulaklik calismama sorunu yok bende xiaomi hybrid pro hd var xiaomi noise cancelling var birde samsung akg var sadece akg calismiyor yazilimdan oldugunu dusunuyorum diyemicem kesin yazilim cunku rom degistirip denendo calisiyor

Oyla:

ArsenicW

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilişim
Konular
3
Merhaba. Ben de Akg S8 kulaklığım var. Müzik dinlemekte problem yok ancak çağrı geldiğinde mikrofondan ses gitmiyor. Ayarlar Google mikrofon erişimi kapatın diyenbir çözüm vardı ona rağmen sonuç alamadım. Bir yığın romda sonuç değişmedi. Verilen mikrofon izinleri tek tek denedim sonuç yok. Kulaklık mikrofonu çözüm bulursanız müteşekkir oluruz arkadaşlar.

Oyla:

ugurmutlu46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur mmutlu
Cihazım
Xioami Mi5s
Konular
2