İnceleme AirDots Sahte-Orijinal Farkları (Global Version)

MehmetP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Sony Xperia
Konular
4
Merhaba acaba hybrid pro hd almak istiyorum acaba orjinal sahte nasıl ayırt ederim bir seri no sorgulama falan yokmu

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular
11
Trendyol MISTORE satıcısından aldım herşeyi tam sadece kulaklıkta seri no yazmıyor ayrıca 1 tane kulaklık silikonu eksik aradım dedim sahte mi bu no yazmıyor. Sahte yada kullanılmış ürün satmıyoruz her partide o seri no yok dedi alan arkadaşlar herkes de bu seri no var değil mi ona göre iade edicem

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Trendyol MISTORE satıcısından aldım herşeyi tam sadece kulaklıkta seri no yazmıyor ayrıca 1 tane kulaklık silikonu eksik aradım dedim sahte mi bu no yazmıyor. Sahte yada kullanılmış ürün satmıyoruz her partide o seri no yok dedi alan arkadaşlar herkes de bu seri no var değil mi ona göre iade edicem
Hocam Bende Trendyol'da Emperor dan aldım seri noları var. isterseniz bu videoyu izleyin.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

gokhann93

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
Hocam bende dün haylou GT1 Plus aldım sol kulaklığın beyaz ışığı daha düşük ve cansız yanıyor. Ses kalitesi iyi gibi. Sizce düşük ışık tek başına bir sahtelik göstergesi olabilir mi?

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam bende dün haylou GT1 Plus aldım sol kulaklığın beyaz ışığı daha düşük ve cansız yanıyor. Ses kalitesi iyi gibi. Sizce düşük ışık tek başına bir sahtelik göstergesi olabilir mi?
Işıgın az yanıyor olmasının tek başına sahte olma ihtimali düşük bence. Haylou nun sahte olma ihtimali Redme airdots a göre daha düşük. Sahte olma ihtimalinin en basit görünen belirtileri, genellikle kutu üzerindeki belirtiler ve silikon altındaki seri numaralar.

uyr15

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Red mi earbuds
Konular
0
Bende 20 lira indirim koduyla 113 liraya düştüğü için ürünü Trendyol Nethouse satıcısından aldım, ''Trendyol sahte airdots'' diye her yerde başlıklar açıldığını ürünüm kargodayken gördüm :)) ürün dün öğleden sonra geldi kutusuna bakıp ona göre iadeye götürürüm dedim, açtım poşeti arkada Rrdmi yazısı felan bekliyorum kendimi şartlandırmışım dolandırıldım diye. Poşeti açtım ürün global versiyon çıktı Earbuds yazıyor, kutuda ki bütün yazıları doğru , içini açtım kutu içeriği doğru 9 dilde yazılmış 170 sayfa bir kitapçık, 8 dilde yazılmış garanti broşürü ve birde 20 sayfa tamamen Türkçe bir broşür vardı. Girdim Youtub'a fake vs. original airdots diye en az 5 video izledim ,önce kutuyu inceledim arkada ki yazılar silik gibi ve hiç harf hatası yok doğru, kutu 90 derece açılıyor doğru, R L harfleri ele takılmıyor doğru, sağ kulaklıkta ki silikonu çıkarınca iğne ucu gibi yazıyla bir şeyler yazıyor o kısımda doğru, silikonlar tam mat siyah değil arkayı gösteren transparan şekilde doğru, ''bu kadar kriterden geçti hala da çakma ise helal olsun adamlar yapmış'' diyerek açtım kulaklığı ve dünden beri kullanıyorum. Sesini felan biliyordum zaten, almadan önce kendi silikonlarımı arkadaşımın kine takıp bi 10 dakika test etmiştim, şuanlık sorunsuz kopma hiç olmadı, üstte bi arkadaş kutunun altında wirelesa yazıyor demiş şimdi yine kontrol ettim :D Paranoyak olduk iyice. Bugün öğrendiğim bilgileri paylaşayım belki bir faydam olur.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bulent_dt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bülent
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
hepsiburada dan earbuds basic s aldım. 04.2020 üretim olan yeni model.
bu konuyu okudum orijinal mi diye araştırdım. hepsi tamam da kulaklığın silikonunu çıkarınca seri numarası bulamadım. kutu üzerindeki seri numarasıyla mi sitesinden doğrulamayı denedim. ürünün orijinal olduğunu gördüm.
sanırım yeni üretilen kulaklıklarda silikonun altındaki seri numarası olamayabiliyor?

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
hepsiburada dan earbuds basic s aldım. 04.2020 üretim olan yeni model.
bu konuyu okudum orijinal mi diye araştırdım. hepsi tamam da kulaklığın silikonunu çıkarınca seri numarası bulamadım. kutu üzerindeki seri numarasıyla mi sitesinden doğrulamayı denedim. ürünün orijinal olduğunu gördüm.
sanırım yeni üretilen kulaklıklarda silikonun altındaki seri numarası olamayabiliyor?
bende ilk baktığımda görmedim normal gözle pek görülmüyor telefonun flash ile tuttugumda kücücük yazılar olduğunu gördüm

Üst Alt