İnceleme AirDots Sahte-Orijinal Farkları (Global Version)

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Hocam ben iki ay önce banggood dan sipariş verdim hiç sahte gibi durmuyor hatta aşırı memnunum ama en büyük fark şarj kutusu üzerinde mi yerine redmi yazıyor. Acaba ürünlermi farklı yoksa başka bir durum mu var. Bide banggood dan aldığım için kutusunu filan attım işime yaramaz diye farkları hatırlamıyorum buna açıklık getirebilirseniz çok memnun olurum.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Hocam ben iki ay önce banggood dan sipariş verdim hiç sahte gibi durmuyor hatta aşırı memnunum ama en büyük fark şarj kutusu üzerinde mi yerine redmi yazıyor. Acaba ürünlermi farklı yoksa başka bir durum mu var. Bide banggood dan aldığım için kutusunu filan attım işime yaramaz diye farkları hatırlamıyorum buna açıklık getirebilirseniz çok memnun olurum.
Global versiyonların üzerinde Mi yazıyor, Çin için üretilenlerin üzerinde Redmi yazıyor. Sorun yok.

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Çok güzel bir video olmuş .
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ahmetuysal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
2
Beyler trendyolda mistore diye bir mağaza var orijinal mi değil mi oradan almalı mıyım sizce?

krmzk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Beyler trendyolda mistore diye bir mağaza var orijinal mi değil mi oradan almalı mıyım sizce?
Ben oradan 23 Kasım'da aldım hala kargoya vermedi ve iptalde edilemiyor. Satıcı bilgiside ideal seçim diye başka firma çıkıyor gerçek mistore değil, buradaki marketten alın bence ben öyle yaptım trendyoldan aldığım eğer gelirse iade edeceğim onuda.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erkannhl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ceylan
Cihazım
xiomi
Konular
0

Yarın 16 kasım trendyol visa kredi kartı kaydeden hesaplara 50tl çek verecek bu çeki satanlar oluyor o hesaplar ile alırsanız daha ucuza gelecektir mistore, alanmemnun bunlardan alanlara orjinal gelmiş nasa dan alanların bir kısmına orjinal bir kaç kişiyede fake gelmiş , kara cuma haftasında mistore mağazasına çok fazla sipariş geçildiği için trendyol kargolar için kota koymuş mağduriyetler bu yüzden olmuş bende ssd almıştım trendyoldan 3 gün boyunca iade için y.kargoya gittim günlük 20 kişi ile sınırlandırmışlardı iadeleri

Üst Alt