Ana Başlık Airdots Dolandırıcılığı

Neutron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note
Konular
13
Para iadem gelirse attığım linkten alacağım. Benimde ilk alışverişim olacak.
gittigidiyorda da cepport mağazası var fakat internette araştırdığım zaman olumsuz yorumları görüp biraz korktum.fakat buradan alırsam konu açarak çözüm bulurum diye düşünüyorum.çünkü piyasada bir sürü sahte ürün olduğu için orjinaline ulaşmak zor.onun için en sağlıklısı forumun alışveriş yeri diye düşündüm.

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Bağlantı ile ufak tefek sıkıntılar var ama ama bu fiyata ben memnun kaldım. Ses kalitesi beklediğimden çok çok iyi. Bazıları ses seviyesi düşük demiş ama ben video ses kalitesi iyiyse neredeyse 1/2 ses seviyesi ile kullanıyorum. Diğer türlü rahatsız edici şekilde yüksek kalıyor
Telefonla konuşma ev içinden denedim gayet iyi. Karşı taraf beni rahat anlıyor bende karşı tarafı.
Sadece daha çözemediğim sık olmasa da bazen saniyelik kopmalar oluyor.
O anlık kopmalar çoğu AirDotsda var ama zaten bu fiyata Apple Airpods kalitesi beklememek lazım diye düşünüyorum. Bu fiyata bence kablosuz kulaklıklardan en iyisi AirDots.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen hocam. Açıklama dışı ürün olduğunu kanıtlamak için elinizdr nr varsa kullanın ama riske atmayın işinizi. Trendyol un vs. umrunda olmuyor bazen bazı şeyler. Durum hakkında geri bildirim yaparsanız, bütün forumdaşlara da yardımınız olur. Kolaylıklar diliyorum.
Hocam süreç bitince bu konuyla ilgili ayrı bir konuda detaylı bahseteceğim.

gittigidiyorda da cepport mağazası var fakat internette araştırdığım zaman olumsuz yorumları görüp biraz korktum.fakat buradan alırsam konu açarak çözüm bulurum diye düşünüyorum.çünkü piyasada bir sürü sahte ürün olduğu için orjinaline ulaşmak zor.onun için en sağlıklısı forumun alışveriş yeri diye düşündüm.
Çok doğru düşünmüşsünüz hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Trendyol hengi satıcıdan aldınız isim paylaşır mısınız? Bir ay önce falan bende airdots satın almıştım ama kargo geciktiği için iptal etmiştim. Aynı satıcı mı acaba? Bir daha alışveriş yapmayalım. Aldığım Satıcı OrkaTeknoloji birde StarX diye bir satıcıdan mi wifi yükseltici almıştım sorun yaşamadım.
hakancephe

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Aynen hocam tedarikçiyi yazarsanız bizde öğrenmiş oluruz ve alışveriş yapmayız. Geçmiş olsun bu arada.

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Bende aynı satıcıdan aldım bir kez kullandım deneme amaçlı ve şarjının çok az gittiğini farkettim 6-7 dakikada şarjı 90 Lara düşüyordu
yani toplamda bir saat falan dayanacaktı ve ayriyetten şarjını hiç 98-97 diye bir bir düşerken görmedim direk %10 düşüyordu 90-80-70 diye bende değişim istemeye karar vermişken şimdi bir de sahte olduğunu farkettim. Ve herkese bir şey sormak istiyorum şarj sizde de aynı miydi yani benim sorunumu yaşayan yok muydu orjinal gibi şarj dayanıyor muydu yoksa sadece kutudan dolayı mı farkettiniz ?

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Bende aynı satıcıdan aldım bir kez kullandım deneme amaçlı ve şarjının çok az gittiğini farkettim 6-7 dakikada şarjı 90 Lara düşüyordu
yani toplamda bir saat falan dayanacaktı ve ayriyetten şarjını hiç 98-97 diye bir bir düşerken görmedim direk %10 düşüyordu 90-80-70 diye bende değişim istemeye karar vermişken şimdi bir de sahte olduğunu farkettim. Ve herkese bir şey sormak istiyorum şarj sizde de aynı miydi yani benim sorunumu yaşayan yok muydu orjinal gibi şarj dayanıyor muydu yoksa sadece kutudan dolayı mı farkettiniz ?
Orjinal kullaniyorum sarj söylediginiz gibi 10 ar olarak azaliyor fakat toplamda 3-4 saat dinleme suresi aliyorum

HaQaN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Trendyol hengi satıcıdan aldınız isim paylaşır mısınız? Bir ay önce falan bende airdots satın almıştım ama kargo geciktiği için iptal etmiştim. Aynı satıcı mı acaba? Bir daha alışveriş yapmayalım. Aldığım Satıcı OrkaTeknoloji birde StarX diye bir satıcıdan mi wifi yükseltici almıştım sorun yaşamadım.
hakancephe
Yasin Elektronik'ten aldım.

Aynen hocam tedarikçiyi yazarsanız bizde öğrenmiş oluruz ve alışveriş yapmayız. Geçmiş olsun bu arada.
Teşekkür ederim. Yasin Elektronik'ten aldım.

Ben sırf 1 gün deneyimledim pek fark etmedim şarj olayını.

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
3 saati geçen Bi kullanım süresi alıyorum. Benim aldığım Çin versiyonunu. Kopmalar hiç yaşamadım telefon mi 9t. Bildiğimi kadarı ile bazı Redmi telefon modellerinde Bluetooth sorunu var. Kopmalar ondan kaynaklanıyor olabilir. Sesi gerçekten çok iyi veriyor. Özellikle Viper ve dolby birleşince tadından yenmiyor. :)

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Bende aldım kulaklık, 5 gündür gelemedi, gelsin de bakalım sahte mi, değil mi.

Üst Alt