Ana Başlık Airdots Dolandırıcılığı

fofan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Bende aynı sıkıntıyı yaşadım 12 günde geldi,eğer kuponsuz şekilde alıyorsaniz 10 lira daha fazla verip bu sitenin marketinden almak daha mantıklı bence.
aynen katılıyorum trendyol zaten başlı başına tam bir dolandırıcı artık benim için

ArdaBey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Stinso
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
aynen katılıyorum trendyol zaten başlı başına tam bir dolandırıcı artık benim için
Dolandırıcılık konusunu bilemiyorum,zira indirimlerden dolayı geç geldi ama kuponla beraber 80 liraya bu ürüne sahip olmak mucize(sanıyorum ki orijinal)

ArdaBey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz Stinso
Cihazım
Redmi note8 pro
Konular
2
ürün tamamen orjinal,harfler ele takılmıyor şarj kutusu 90 açılıyor baglanmasi kolay kopukluk hiçe yakın iğne ucu yazılar var kutudaki earbuds resmi orjinal diye tabir edilen resimlerdeki gibi..... Off kim bunun çakmasini cikardiysa gün yüzü görmesin bu ne abi yaa

erkannhl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ceylan
Cihazım
xiomi
Konular
0
ürün tamamen orjinal,harfler ele takılmıyor şarj kutusu 90 açılıyor baglanmasi kolay kopukluk hiçe yakın iğne ucu yazılar var kutudaki earbuds resmi orjinal diye tabir edilen resimlerdeki gibi..... Off kim bunun çakmasini cikardiysa gün yüzü görmesin bu ne abi yaa

Bence orjinal hocam içiniz rahat etsin her türlü testi bende yaptım bluetooth scanner programından baktım, kutunun içindeki beyaz yansıma olsun kutunun demir menteşeleri olsun kulaklığın pedlerinin içindeki desen çizgileri olsun bunlar gözle bile zor gözüken ince detaylar bu kadar ayrıntılı sahtesini de yaptılarsa bilemem anlamanın yoluda kalmıyor performansından bakıp bir çıkarım edinecek olursam gene orjinal derim , hani R.B gözlüklerinin bile 1.sınıf replikalarını R.B nin yetkili bayilerinin bile anlayamadığı bir sahtecilik dünyasındayız

apshaco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ünal
Cihazım
Mi 4
Konular
0
Bence orjinal hocam içiniz rahat etsin her türlü testi bende yaptım bluetooth scanner programından baktım, kutunun içindeki beyaz yansıma olsun kutunun demir menteşeleri olsun kulaklığın pedlerinin içindeki desen çizgileri olsun bunlar gözle bile zor gözüken ince detaylar bu kadar ayrıntılı sahtesini de yaptılarsa bilemem anlamanın yoluda kalmıyor performansından bakıp bir çıkarım edinecek olursam gene orjinal derim , hani R.B gözlüklerinin bile 1.sınıf replikalarını R.B nin yetkili bayilerinin bile anlayamadığı bir sahtecilik dünyasındayız
Kutunun içindeki yansıma yok sadece ben de çakma mıdır acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar ürünüm bugün geldi,orijinal gibi duruyor ses kalitesi de güzel,ekolayzır ayarı nereden yapılıyor acaba?

Kutunun arkası silik ama okunabilir derecede sizdede öylemi acaba?Kutu falan orijinal,renginde yazımında bi hata yok sesinde güzel ama hala bir hata arıyorum cakmami diye.
Aynen ben de iyice tedirgin oldum herşeyine bakuıyorum üründen zevk alamadım sahte mi değil mi diye uğraşa uğraşa :D.Siz de dip ses oluyor mu peki ? Benim sağ kulaklıkta dip ses var.

erkannhl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ceylan
Cihazım
xiomi
Konular
0
Kutunun içindeki yansıma yok sadece ben de çakma mıdır acaba ?

Aynen ben de iyice tedirgin oldum herşeyine bakuıyorum üründen zevk alamadım sahte mi değil mi diye uğraşa uğraşa :D.Siz de dip ses oluyor mu peki ? Benim sağ kulaklıkta dip ses var.

sizin fotoda da var aslında yansıma denilen şey diğer arkadaşın paylaştığı fotoda ışığı fazla aldığından biraz fazla yansıma yapmış sizin resimde de gözüküyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Ele takılmıyor ve şeffaflıktan kastınız nedir?içi tam olmasa da gözüküyor.

Rica etsem kutunun arka tarafını özelden veya nurdan atabilirsiniz?Birde aynı yerden aldık ve sizin paketlemeniz nasıldı?Benimki rezalet olmuş.

Kutuyu attım maalesef.
YouTube da yazın fake airdots yada sahte airdots diye çıkıyor orda farklar.

apshaco

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ünal
Cihazım
Mi 4
Konular
0
Bu yazıyı gördüm biraz önce sanırım kesin anlama yöntemi bu görünüşten sonra.
"Burada çok çakma airdots konusu görüyorum.Kesin öğrenmek için aşağıdaki programı telefonunuza yükleyip satıcı ismine bakabilirsiniz satıcı ismi Dongguan Liesheng Electronic Co. Ltd. ve Dongguan Hele Electronics Co. Ltd. gibi bişey yazmalı

"

Üst Alt