Sohbet agit sonkurt ( naif balcı ) sahtekarlığı

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Merhaba arkadaşlar Hayırlı akşamlar. bu (agit sonKurt) alcağı benide 100 tl dolandırdı benden başka dolandırılan varmı acaba diyerek googlede aratınca bu foruma denk geldim ve dolandırıcı hırsız oldugu şüpheniz olmasın diye foruma üye olup yazma gereği duydum.. Arkadaşımın olan Mi 8 cihaza uzaktan destek ile repair yapacagını söyledi ama ücreti peşin alırım dedi. 10 a yakın program lınkı attı hepsını indirdim masa ustune. sonra teamvieverden bağlandı 2-3 dakıka birşeyler yaptı sonra baktım işlem yapmıyor messengerden yazayım dedim ne göreyim ENGELLEMİŞ telefondanda kara listeye almış ne normal arama ve watsap ne messenger. 100 tl para zehir zıkkım olsun,doktor parası olsun adi şerefsize. Youtubede videoları var kurbanlar youtube üzerinden ağına düşürüyor. sizlerden ricam başkaları bu tuzağa düşmesin diye youtube videolarına dolandırıcı oldugunu yorum olarak yazmanız. BU ALCAĞIN YOUTUBE KANAL LİNKİ: Kalın sağlıcakla
Ben hesabi sikayet ettim. Sizde edin arkadaslar. Madem dolandirici yanina kar kalmasin.

Son düzenleme:

fehilen91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fehmi Kamil
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
BU HERİF DOLANDIRICI BEN 200 TL KAPTIRDIM İMEİ OLAYI İÇİN AMA TELEFONU İYİ Kİ GÖNDERMEMİŞİM BU AGİT SONKURT DENEN ADİ HALA AKTİF ADMİN LÜTFEN DEVREYE GİRSİN SAYGILAR !!!!

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Yurdumun saf insanları , sizler olmasaydınız böyle olmayacaktık. Tv kanallarında kimse kavanozlar dolusu bal satamayacaktı , gergedan ve gücü afrika çöllerinde kalacaktı ))
allah sonumuzu hayır etsin.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
BU HERİF DOLANDIRICI BEN 200 TL KAPTIRDIM İMEİ OLAYI İÇİN AMA TELEFONU İYİ Kİ GÖNDERMEMİŞİM BU AGİT SONKURT DENEN ADİ HALA AKTİF ADMİN LÜTFEN DEVREYE GİRSİN SAYGILAR !!!!
Forumumuzda arkadaşı banlayalı uzun zaman oldu. Başka platformlarda aktif olabilir bunun için malesef bir şey yapamayız

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
ARKADAŞ DOLANDIRICIDIR 200 TL ALIP BENİ DOLANDIRMIŞTIR KENDİSİNE ULAŞAMIYORUZ BİZ 200 LİRALIK ADAMLAR DEĞİLİZ AMA HERYERDE REZİL EDECEK KADAR ÇEVREMİZ VAR HERYERE YAZACAĞIM İSTEYENE WHATSAAP DÖKÜMANLARINI ATABİLİRİM HESABINA PARAYI GEÇTİKTEN SONRA ARKADAŞ BENİ WHATSAAP VE TELEFONUMDAN ENGELLEDİ. 0543 723 69 76 NUMARASI İBANLARI HER BANKADA VAR BU ARKADAŞ İNSANLARI DOLANDIRMAKTADIR. DİKKATLİ OLUN SAKIN KENDİSİNE ÖDEME YAPMAYIN ARKADAŞLAR BU BİR UYARIDIR. AGİT SONKURT BU İSİME DİKKAT EDİN.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Forumda şimdiye kadar 5 kişi saydım dolandırılan . Geçmiş olsun herkese

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
bizlerin hatası dostum işte böyle şeylere dikkat etmek lazım sürekli takip edersek gerekeni yaparsak 5 kişide kalır eğer bu şekilde olmassa 15 kişi daha madur olur yazık insanlara gerçekten. Hakkı yenmesin elinizden geldikçe ifşaa edelim.

ad3m1r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Bu agit sonkurt denen şahıs benden de 150 tl para alıp face ve instagram hesaplarını engelledi, söz verdiği uzak masaüstü işlemi yapmadı, daha sonra youtube kanalına yazınca facebook hesabımı hackledi, bu şahıs direk dolandırıcı hafta başı savcılığa nitelikli dolandırıcılıktan şikayet dilekçesi vereceğim

Son düzenleme:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Arkadaşlar burada güvenilir insanlar varken nerden böyle karaktersizleri buluyosunuz ?

ad3m1r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Arkadaşlar burada güvenilir insanlar varken nerden böyle karaktersizleri buluyosunuz ?
google da aratınca ilk o çıkıyor aceleciliğimden kontrol de etmedim forumlarda bir de insan 150 tl için haysiyetini iki paralık etmez herkes karşısındakini kendi gibi biliyor

Üst Alt