Mod ACC - Advance Charging Controller (Batarya Sağlığı)

Rdau26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Program başlangıçtan itibaren çalışması için ne yapmamız lazım? komut gir diyor oraya ne yazacağımı bilmiyorum.

ego_1981

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
Xiaomi 5s plus
Konular
1
Merhaba hocam birşey soracağım bende yeni pil aldım gayette memnunum fakat hızlı şarj %70 civarı batarya doldu diye şarjı kesiyor ve tekrar kabloyu çıkarıp takınca şarj etmeye başlıyor. Lineageos kullanıyorum sizce kalibrasyon sorunumu var yoksa magisk daha önce kurmuştum orda mah sınırlaması gibi birşey mi kaldığı için böyle bir sorun yaşıyorum.Teşeklürler

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
hocam zaten supercharger destekli ve 3000mAh salla gitsin kim uğraşır batarya öldümü 100 lira al yenisini gitsin kafasındayım!!....:)

makedonya1900

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Program başlangıçtan itibaren çalışması için ne yapmamız lazım? komut gir diyor oraya ne yazacağımı bilmiyorum.
Nereye komut gir diyor anlayamadım hocam, ama magisk modülü kurduğunuz anda aktif oluyor değiştirmek istemediğiniz sürece bir şey yapmanıza gerek yok.
Eger konfigürasyon yapacağım diyorsanız biraz ingilizce bilgisiyle yazısı var. Komutlarina bakabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba hocam birşey soracağım bende yeni pil aldım gayette memnunum fakat hızlı şarj %70 civarı batarya doldu diye şarjı kesiyor ve tekrar kabloyu çıkarıp takınca şarj etmeye başlıyor. Lineageos kullanıyorum sizce kalibrasyon sorunumu var yoksa magisk daha önce kurmuştum orda mah sınırlaması gibi birşey mi kaldığı için böyle bir sorun yaşıyorum.Teşeklürler
Sizin sorun başka. Telefonu recovery Moda alıp wipe cache ve wipe dalvik cache yapıp telefonu açın. Sonuna kadar kullanıp tekrar doldurun sorun kalmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam zaten supercharger destekli ve 3000mAh salla gitsin kim uğraşır batarya öldümü 100 lira al yenisini gitsin kafasındayım!!....:)
Bende genel olarak öyle düşünüyordum arka kapağı açılan telefonlarda. Ama bütün halindeki telefonları herkes açıp batarya takamaz.
İkinci husus Xiaomi telefonlarda orijinal yedek pil bulmak çok zor.

Son düzenleme:

selocan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
bu modülü kaldırdım twrpden fakat 80 den yukarı çıkmıyor ve çok yavaş doluyor telefon sıfırdan yazılım attım fakat aynı ne yapmam gerekiyor

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
bu modülü kaldırdım twrpden fakat 80 den yukarı çıkmıyor ve çok yavaş doluyor telefon sıfırdan yazılım attım fakat aynı ne yapmam gerekiyor

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Gerçekten güzel geçenlerde kurmuştum kullanıyorum gayet iyi anlatım için teşekkürler

aknozsoy57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Akın Özsoy
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
IT Dİzayn Etiket
Konular
15
Hocam ben aosp rom kullanıyorum 9v şarj aletim var hızlı şarjı destekleyen kablom var ama bir türlü hızlı şarj edemiyorum buradan voltaj ayarı ne yapmam gerekir

selocan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selahattin
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
termux ta not acc not found yazıyor kaldırılmış görünüyor fakat %80 den yukarı çıkmıyor batarya ve sokette hiçbir sorun yok sıfırdan yazılımda yükledim herşeyi silerek ama düzelmedi modülden önce gayet hızlı ve %100 doluyordu ne olduysa modülden sonra oldu

Hastakurt159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
Evet ufak bir süre ardından konuyu hortlatayım istedim , Redmi Note 8 (RN8) kullanan arkadaşlar voltage limitleri 4180'e sabitleyebilirler. Şarj Tam Olarak %84-85 arası Ampere uygulamasında Tam Dolu Diyor, Hem Batarya Sağlığı açısındanda gayet iyi. kendim %11 civarında telefonu kapanması için ayarladım. Herkese Tavsiye ediyorum, gayet kullanışlı bir program batarya sağlığı açısından.

Üst Alt