Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Arkadaşlar Sefa bey'den 2 adet Redmi Note 3 Pro aldım alışveriş çok güzel oldu kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim. İstanbul'dan elden aldım telefonları en ufak bir sorun bile yok ilk defa xiaomi telefonu kullandım açıkcası 2 günde telefona aşık oldum çok memnunum ;)

evren

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Evren
Cihazım
nokia
Konular
0
Arkadaşlar sefa beyden yaklaşık 10 gün önce mı 5 aldım,kendisine teşekkür ediyorum ilgili sağ olsun.telefon gerçekten iyi, gereksiz popüler markalara 2 bin 3 bin lira vermeye değmez. sefa kardeşe tekrardan teşekkürler. güvenilir ve ilgili.

Xtrhym

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Zenfone 2
Konular
0
Yaklaşık 2 hafta önce Xiaomi Mi5 64gb aldım Sefadan. Ben böyle bi satıcı ne gördüm ne duydum. Kocaeli de bi cafede gorustuk kendisiyle çay falan ictik. Hesap odetmedi. Satıcı gibi değil yıllardır arkadaşımız gibi muamele gösterdi. Teknik olarak ta soru işareti bırakmadı kafamda. Ekstra ilgi gösterdi telefonla surekli irtibat kurduk. Güvenli alışveriş için düşünmeden tercih edebilirsiniz. Piyasada bu kadar uygun fiyatlari da bulamazsınız. Hayirli alışverişler.

saalbayrak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdussamed
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Kısa bir süre önce Mi5 64 gb aldım. İlk telefona bakmak istediğimde kafede buluştuk kendi telefonunu gösterdi bana ve son derece sıcak kanlı bir insan kendisi. Bu işi severek yaptığı da belli. Ve telefon konusunda ufku görünmeyen bir bilgisi var. Telefonu alırken garantiniz benim demişti ve Türkiye'de daha böyle bir garanti göremezsiniz. Cıhazı aldıktan 1 gün sonra kendisi aradı ve cihazda herhangi bir sıkıntı olup olmadığını sordu. Gayet ilgili. Bir sıkıntım olmuştu cihazla ilgili. Bunu halletmek için evime kadar gelip cihazımdaki sıkıntıyı halletti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ve eğer telefon almak istiyorsanız Sefa'yla konuşmadan almayın diyorum. Saygılar.

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Moderatör tarafında düzenlendi:

mer02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
mi 5
Konular
0
2 hafta önce bir redmi note 4 aldım kendisinden. arkadaş kendisi gelip teslim etti ürün güzel, imei sıkıntısı yok, sefa bey gerçekten iyi bir satıcı. Kendisine teşekkür ediyorum. Bana sattığı redmi note 4 yeni bir model cihazın performansı iyi. ben bu cihazı kardeşime verdim tasarımı olaganüstü kameraları da iyi rami da iyi. Oyun oynayabilirsiniz. Cihazı ve satıcıyı tavsiye ederim.

pegasus5534

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kubilay
Cihazım
Arslan
Konular
0
Redmi note 4 siyah mevcutmudur ve kredi karti ile alabilirmymz

floodout

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
Redmi 3 Pro
Konular
0
Sefa hocamdan haftasonu bir adet Redmi 3 Pro aldım. İstanbul'da olmadığım için Pazartesi günü hemen kargoya verdi ve ürün dün elime ulaştı. Çok sorunsuz bir alışverişti ve kendisi de oldukça ilgili ve yardımsever; ayrıca güvenilir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Telefonda her türlü sorunuza samimiyetle karşılık bulabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar. Çok teşekkürler Sefa hocam.

anarche

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
anarche
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0
1 haftalık soru yağmurundan sonra dün kendisinden bir adet redmi note 3 pro aldım. İnternetten çok alışveriş yaparım ama ilk defa elden teslim bir alışverişim oldu. Açıkçası "bu telefon, bu da para" şeklinde geçecek diye tahmin ettiğim alışveriş Sefa'nın telefon tanıtımı ve bütün sorularıma cevap verme şeklinde ki sunumuyla geçti. Telefona gelince 4 senelik Xperia P'den sonra resmen çağ atladım.

Foruma ilk mesajım bu mesaj olsun istedim, artık buralarda daha çok zaman geçireceğiz belli oldu.

Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Arkadaşlar Sefa beyden bir adet Redmi Note 3 Pro aldım. Kendisi sağolsun her soruma gayet güzel cevap verdi. Perşembe akşam parayı gönderdim cuma günü kargoya verdi ve bugün teslim aldım. Telefon aynen anlatıldığı gibi çok beğendim. Güven konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Her şey için teşekkürler Sefa hocam :)

Üst Alt