Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

drsna36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Meslek
Elektrikçi
Konular
0
Sefa hocam size özelden yazdım fakat dönüş olmadı. Mi 9t pro global 6/128 fiyat sormuştum.

TiRaNTx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi pro
Konular
5
Selamlar, 3,5 yıldır kullandığım telefonum redmi pro ekran kırılması sonucu yeni bir telefon almaya karar verdim note 8 pro ve mi9t önerdiler ikisi içinde ayrı ayrı fiyat alabilir miyim mümkünse?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
1 benimle iletişime geçtiniz mi ?
2 geçtiyseniz ve probleminiz düzelmedi ise ses kaydı , mesaj yada whatsapp konuşması ne varsa buraya dökün lütfen
1 haftadır foruma giremedim ondan geç cevap veriyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çağrı geçmişimiz yada messenger konuşmamız yok
rumuz verildiğine göre cihaz dh yada miui tr den alındı her ikisinde de özelden mesaj yazılmamış
Hocam boşver onları ve canını sıkma.biz kimin ne olduğunu biliyoruz. Sefa hocam bir süre yoktu ama sağolsun msj ve aramalara ekibindeki kişiler kendisini aratmayacak şekilde ilgilendiler.benim dikkatimi çeken ve takdirimi toplayan olay ise sefa hocanın gecenin 4 ünde "arkadaşlar bir süre yoktum,geri döndüm,sorunu problemi sıkıntısı olan msj yazsın yada arasın halledelim" diye whatsapp ta durum paylaşması oldu.bunu her satıcı yapmaz,yapan da ertesi gün yapar,dümene geçtiği an yapmaz. Şimdiden söyleyim;mi10 pro yu sefa hocamdan alacağım Allah ömür verirse.kendisine de müşterisi olarak herzaman kefilim.buarada repair için kendisini aradım ve 24 saat geçmeden hemen halletti sağolsun.böyle insan bulunmaz hint kumaşı gerçekten.kendisine dürüstlüğü ilgisi bilgisi ve güvenilirliği için teşekkür ediyorum ve hepsinden de kendisine en yüksek puanı veriyorum

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Hocam boşver onları ve canını sıkma.biz kimin ne olduğunu biliyoruz. Sefa hocam bir süre yoktu ama sağolsun msj ve aramalara ekibindeki kişiler kendisini aratmayacak şekilde ilgilendiler.benim dikkatimi çeken ve takdirimi toplayan olay ise sefa hocanın gecenin 4 ünde "arkadaşlar bir süre yoktum,geri döndüm,sorunu problemi sıkıntısı olan msj yazsın yada arasın halledelim" diye whatsapp ta durum paylaşması oldu.bunu her satıcı yapmaz,yapan da ertesi gün yapar,dümene geçtiği an yapmaz. Şimdiden söyleyim;mi10 pro yu sefa hocamdan alacağım Allah ömür verirse.kendisine de müşterisi olarak herzaman kefilim.buarada repair için kendisini aradım ve 24 saat geçmeden hemen halletti sağolsun.böyle insan bulunmaz hint kumaşı gerçekten.kendisine dürüstlüğü ilgisi bilgisi ve güvenilirliği için teşekkür ediyorum ve hepsinden de kendisine en yüksek puanı veriyorum
teşekkürler hocam

thorbank

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
musa
Cihazım
discovery
Konular
0
mrb hocam mi9t pro elinizde var mı ne kadar sıfır veya ıkıncı el

gencaksoy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Akif
Cihazım
Mi5s
Konular
10
Redmi Note 8 pro 64gb fiyat nedir acaba ?

Defineadresi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Defineci
Cihazım
Redmi not 5
Meslek
DEFİNECİ_ARKEOLOG
Konular
9
değerli sefa hocam size whatsapp dan mesaj attım saygılar...

Üst Alt