Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

akrepsa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
Mİ5S
Konular
0
Arkadaştan 2 sene önce aldığım çift sim kartlı Redmi telefonun birinci IMEI geçen sene "birileri" tatafindan kopyalandı ve kapandı.ikinci IMEI de dün itibariyle yine "birileri" tarafından kopyalandı ve telefon kapanarak çöp oldu. IMEI işlemi yapılmış telefon alacaklar bunu gözönünde bulundursun

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Arkadaştan 2 sene önce aldığım çift sim kartlı Redmi telefonun birinci IMEI geçen sene "birileri" tatafindan kopyalandı ve kapandı.ikinci IMEI de dün itibariyle yine "birileri" tarafından kopyalandı ve telefon kapanarak çöp oldu. IMEI işlemi yapılmış telefon alacaklar bunu gözönünde bulundursun
Bahsi geçen işlemlerin, yazmış olduğun konunun sahibi ile ilgisi olamaz diye tahmin ediyorum... Piyasadaki, üç beş güvenilir satıcının başında gelir.

kimkiduk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
hakan
Konular
0
Sefa bey sattığı cihazın arkasında durur hocam. Buraya yazana kadar, Sefa beyi arayıp telefonun imei yüzünden kapandığını söyleseydiniz, size cihazı kargoyla gönderin yeni imei atıp geri size yollayayım diyecektir.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Sefa bey sattığı cihazın arkasında durur hocam. Buraya yazana kadar, Sefa beyi arayıp telefonun imei yüzünden kapandığını söyleseydiniz, size cihazı kargoyla gönderin yeni imei atıp geri size yollayayım diyecektir.
Bence de iletişime geçin, yardımcı olacaktır...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Birilerini tırnak içinde yazmak konu sahibini itham etmektir. __SEFA__ hocam kendisi yazsa bu yazdıklarınızı ona bile inanmam ben. Kendisi ile iletişime geçseydiniz şimdi telefonu kullanıyor olurdunuz. Geçmediğinize eminim.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
1 benimle iletişime geçtiniz mi ?
2 geçtiyseniz ve probleminiz düzelmedi ise ses kaydı , mesaj yada whatsapp konuşması ne varsa buraya dökün lütfen
1 haftadır foruma giremedim ondan geç cevap veriyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

çağrı geçmişimiz yada messenger konuşmamız yok
rumuz verildiğine göre cihaz dh yada miui tr den alındı her ikisinde de özelden mesaj yazılmamış

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-09-11-46-07-406_com.fmwhatsapp.png
    Screenshot_2020-01-09-11-46-07-406_com.fmwhatsapp.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 109
Son düzenleme:

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
6
BTK dan sms geldi 30 gün içinde kapanacak cihaz diye. Az önce Redmi Note 7 cihazımın imei sorununu uzaktan pc ye bağlanarak 5 dk da çözdü. Sattığı üründe sorun varsa çözüyor, kaçmıyor sonuçta. "Birileri" sayesinde bu cihazları uygun fiyata kullanabiliyoruz.

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
__SEFA__ hocam merhabalar. Mi6 için orjinal ya da orjinal kalitesinde batarya temin edebilir misiniz?

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
__SEFA__ hocam Mi 9T kamera camım çatladı. Elinizde mevcut mudur ve ücreti ne kadardır hocam

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Üst Alt