MIUI 12 9T/K20 MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.11.QFJMIXM

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Sorunu çözebildinizmi peki temiz kurulum yaptım ama her uygulama ayarı ingilizce sanırım sorun mi12 de.
hocam naçizane tavsiyem global romla vakit kaybetmeyin.her şeyiyle kötü.geçin eu betaya rahat edin.her şey mis gibi.kamera menuler herşey türkçe.ben geçtim rahat ettim.

Brssahn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note10
Konular
7
hocam naçizane tavsiyem global romla vakit kaybetmeyin.her şeyiyle kötü.geçin eu betaya rahat edin.her şey mis gibi.kamera menuler herşey türkçe.ben geçtim rahat ettim.
eu stabil çıktığında geçeceğim hocam zaten

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Arkadaşlar miui 12 yukledim buradaki linkten.türkiye için otadan yayınlanırsa bize tekrar gelirmi ota üzerinden?Bir de süperwallpaper neden kurulu olarak gelmedi bu rom ile.
Otadan güncellemeyi alırsınız. Super wallpaper her modele gelmeyecek, listesi var. Super wallpaper istiyorsanız eu rom kurabilirsiniz

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Hocam stabil yazmışsınız ancak beta diyor ve yüklemeye izin vermiyor, var mı bir çözümü?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Hocam stabil yazmışsınız ancak beta diyor ve yüklemeye izin vermiyor, var mı bir çözümü?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bu stabil versiyon MIUI 12 betaya kayıt olanlar içindir. Kapalı betanın stabili, sonra açık beta gelir muhtemelen. Güncelleyiciden direk kuramazsınız. Twrp ile kurabilirsiniz

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Bu stabil versiyon MIUI 12 betaya kayıt olanlar içindir. Kapalı betanın stabili, sonra açık beta gelir muhtemelen. Güncelleyiciden direk kuramazsınız. Twrp ile kurabilirsiniz
Teşekkürler. Konuda belirtilmiş mi, göremedim. Yorumlarda da kimse belirtmemiş, ilk sayfa da hiç değilse :D teşekkürler.

Cihaz arkadaşıma ait, kendisi EU betasına katıldı yanlışlıkla Global yerine, onun OTA bağlantısı var mı peki? Ve Global ROM'un üzerinden kurarsa bir sıkıntı olur mu?

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Teşekkürler. Konuda belirtilmiş mi, göremedim. Yorumlarda da kimse belirtmemiş, ilk sayfa da hiç değilse :D teşekkürler.

Cihaz arkadaşıma ait, kendisi EU betasına katıldı yanlışlıkla Global yerine, onun OTA bağlantısı var mı peki? Ve Global ROM'un üzerinden kurarsa bir sıkıntı olur mu?
Sıkıntı olmaz kurabilirsiniz. İlk sayfada linkler var, oradan indirebilirsiniz. Forumda mi 9t konuları vardı, linkler var orada. Hata alırsanız, yüklenmezse başka twrp sürümünü deneyin

Omerzkn48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Cihazım
Mi9t
Konular
3
Bl kilidim acik degil dosya seçme ile yapabilirmiyim yuklemeye calisdim ama beta hesap olmasi gerekiyor

erdemmetin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
k920pro
Konular
6
miui 12 icon pack destekliyor mu? yoksa yine launcher kullanmamız mı gerekecek?

yükleyenler cevaplayabilir mi?

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Bl kilidim acik degil dosya seçme ile yapabilirmiyim yuklemeye calisdim ama beta hesap olmasi gerekiyor
Bl kilidi kapalı ise yükleyemezsiniz. Sadece açık beta yüklenebiliyordu bl kilitli iken, ama bu kapalı stabil. Twrp ile yüklemeniz gerek

Üst Alt