Rom [8.1][PORT][Durduruldu] Mi A1 Epic Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
GPS hatasının çözümünedki 1. yöntemin 1. maddesini yani magisk manager uygulamasında ilk açılışı yapıp yükle dediğim zaman düzeldi herhangi bir kopyalama vs bir şey yapmadım sadece uygulamanın v17.1 sürümünü yükledim ondan sonra yeniden başlattım kontrol etiğimde GPS gayet hızlı ve aktif bir şekilde çalıştı bilginize..
Konu içinde belirttim hocam geri dönüş sağladığınız için teşekkür ederim.

utkuugur0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
3
Öncelik rom ve rehber için çok teşekkür yalnız rom kurulduktan ikonlar böyle geldi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu ikonları alttaki resimdeki gibi yapabilirmiyim

Ekli dosyalar

• MIUI-10-Volume-Panel.jpg
    MIUI-10-Volume-Panel.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 15

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Öncelik rom ve rehber için çok teşekkür yalnız rom kurulduktan ikonlar böyle geldi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu ikonları alttaki resimdeki gibi yapabilirmiyim
Limitless temasını seçiniz.

qaLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferit
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Güncel rom sıkıntılı ben de aşırı derece de takılmalar var eskisini cihazı sıfırlamadan flashlasam sorun olur mu ki Cihazı sıfırlamak istemiyorum.Ya da yeni rom yayınlanmasını mı bekleyeyim bilemedim.
Romu üzerine kurduğumuzdan dolayı takılmalar oluyor gibi geldi bana.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Güncel rom sıkıntılı ben de aşırı derece de takılmalar var eskisini cihazı sıfırlamadan flashlasam sorun olur mu ki Cihazı sıfırlamak istemiyorum.Ya da yeni rom yayınlanmasını mı bekleyeyim bilemedim.
Romu üzerine kurduğumuzdan dolayı takılmalar oluyor gibi geldi bana.
Önceki romu flaşlamak sürümü düşürür mü bilemiyorum, daha önce de denemedim kimse. Benim size tavsiyem cihazdaki herşeyi yedekleyin, ardından wipe ve format işlemlerini yapıp son sürümü tekrar yükleyin. Güncel sürümde performans artışı bariz bir şekilde görüldü hatta bu konuda birçok kullanıcı olumlu geri dönüş yaptı.

Yucowan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Mia1
Konular
0
Camera hatası bende almaya başladım, şu an için düzelmiyor bakalım

xpass34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CENK
Cihazım
MİA1
Konular
0
bende rom gayet güzel çalışıyor son derece hızlı ...açıkçası android one dan kurtulduğum için seviniyorum. ilk aldığımda mi a1 i android one matah birşey zannettim ama çok geri bir işletim sistemi . şimdi telefonumu çok daha büyük zevkle kullanıyorum. çok teşekkürler.
tesbit ettiğim hatalar ... bildirimler zamanında gelmiyor , bazen en üstte çok küçük şekilde geliyor . her zaman değil arada böyle oluyor.
bazen mesaj gönderirken dil değiştirme tuşu açılıyor ve hemen kapanıyor , işlem yapılmıyor
mobile data ve WIFI açmak kapamak için ekranı aşağı çektiğimizde wifi basıyoruz aynı anda o ekran kapanıyor . o ekranın kapanmaması lazım bizim wifi ya da mobile data bağlandı mı bağlanmadımı onu görmemiz lazım. benim diğer xiaomi telefonumda böyle değil . ekranı aşağı kaydırıyoruz wifi basıyoruz bekliyoruz wifi bağlandı görüyoruz ve ekranı yukarı itiyoruz. böyle olması lazım.
parmak izi bazen algılama sorunu yaşıyor
dual 4g yok . çiftsim kartta 1 hat 4g 3g bağlanmıyor . tek sim olarak kullanılabiliyor

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Camera hatası bende almaya başladım, şu an için düzelmiyor bakalım
Konuda belirttiğim çözümü denediniz mi hocam?

bende rom gayet güzel çalışıyor son derece hızlı ...açıkçası android one dan kurtulduğum için seviniyorum. ilk aldığımda mi a1 i android one matah birşey zannettim ama çok geri bir işletim sistemi . şimdi telefonumu çok daha büyük zevkle kullanıyorum. çok teşekkürler.
tesbit ettiğim hatalar ... bildirimler zamanında gelmiyor , bazen en üstte çok küçük şekilde geliyor . her zaman değil arada böyle oluyor.
bazen mesaj gönderirken dil değiştirme tuşu açılıyor ve hemen kapanıyor , işlem yapılmıyor
mobile data ve WIFI açmak kapamak için ekranı aşağı çektiğimizde wifi basıyoruz aynı anda o ekran kapanıyor . o ekranın kapanmaması lazım bizim wifi ya da mobile data bağlandı mı bağlanmadımı onu görmemiz lazım. benim diğer xiaomi telefonumda böyle değil . ekranı aşağı kaydırıyoruz wifi basıyoruz bekliyoruz wifi bağlandı görüyoruz ve ekranı yukarı itiyoruz. böyle olması lazım.
parmak izi bazen algılama sorunu yaşıyor
dual 4g yok . çiftsim kartta 1 hat 4g 3g bağlanmıyor . tek sim olarak kullanılabiliyor
Hocam rom zaten portlanmış bir rom. Birçok kişi bu kadar uyumlu ve performanslı çalışacağını tahmin etmezdi. Ben de etmedim ama Epic Team güzel iş çıkarmış.
Ayarlar>bildirim&durum çubuğu> "Dokunduktan sonra kapat" seçeneğini devre dışı bırakın hocam. Bildirim ekranı sorunu bu şekilde çözülür.
Bahsettiğiniz diğer sorunları ben yaşamadım. İleride belki yaşarım, ama port edilmiş bir rom için de böyle ufak tefek hataları göz ardı etmek lazım bence. "En azından miui kullanıyoruz" gözüyle bakmalıyız diye düşünüyorum. Yorumlarınız ve deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim hocam.

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Hocam sayfanın başında vermiş olduğunuz gcam linki dışındaki neredeyse hiç bir gcam çalışmıyor. Gcam de buluyorsunuz güncelleme alıyor yeni özellikler için MIUI 10 Romda sadece başta verilen gcami mi kullanabileceğiz? :)

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Hocam sayfanın başında vermiş olduğunuz gcam linki dışındaki neredeyse hiç bir gcam çalışmıyor. Gcam de buluyorsunuz güncelleme alıyor yeni özellikler için MIUI 10 Romda sadece başta verilen gcami mi kullanabileceğiz? :)
En stabil çalışanı ekledim konuya hocam. Zaten en güncel özellikler var verdiğim sürümde. Uyumlu olan yeni sürümler yayınlandıkça konuya ekliyorum zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt